Ozembuch
Man holding umbrella and another man falling.png
Male Icon svg.png

Ozembuch (čítaj vozembuch, či ozemjeb, inak aj opodlahujeb, čítaj vopodlahujeb) je ľudo, ktorý nie je schopný udržať sa na vlastných nohách. Kvôli tejto neresti neustále padá a pokiaľ má okuliare, pri každom páde mu odletia aspoň o desať metrov. Ozembusi sa vyskytujú najmä v hlavných mestách.

HypotézyUpraviť

Ozembuchovia sú pravdepodobne neveriaci psi, ktorí si nedajú povedať, že Isaac Newton s jeho teóroiou gravitácie asi by mal mať nejakú tú pravdu. Neuvedomujú si, že pľasnutie o zem je tým väčšie, čim majú väčšiu riť a špeky. Naraziť hubou o asfalt, či iný komunikačný povrch je predsa len bežnejšie ako schytať pod jabloňou jablkom medzi oči.

Čo robiť v prípade stretu s OzembuchomUpraviť

Ak zbadáte nejakého Ozembucha, pozorujte ho a počkajte na chvíľu. Keď sa sexuálne prejaví (zjebe sa na zem) a budete vidieť, že je s ním zle, nechajte ho v tom. Keď už bude ležať na zemi, vtedy sa môžete začať smiať na jeho neschopnosti. V prípade, že okuliare budú letieť vaším smerom, zdvihnite ich a niekam ich skryte, nech Ozembuch má čo robiť najbližšiu pol hodinku.

Ako ozembucha liečiťUpraviť

Ak máme k známemu ozembuchovi blízky citový vzťah, alebo sme my útlocitní, skúsme mu pomôcť. Má za sebou niektoré skúsenosti s bolesťou. Ak u neho ani po úderoch nefunguje Pavlovov podmienený reflex, treba sa mu začať venovať. Dvíhanie je neúčinné, nutná je výchova k lepšiemu a prevencia. Poraďme mu niektoré základné pravidlá. Povedzme mu že má:

  • pozerať si pod nohy,
  • pozerať pred seba, kde kráča,
  • pozerať do čoho stúpi (nejde teraz o Stúpanie do hovna),
  • sa má vykašlať na chlastanie,
  • nemá behať v šlapkách (šlapka je niekedy aj druh obuvi, nielen druh zamestnania),
  • zaviazať si šnúrky na topánkach (ale nezviazať si pritom šnúrkami topánky),
  • že lietajú len vtáci (teda nie všetci, iba lietaví vtáci),
  • mať rešpekt a úctu k matičke Zemi, ktorá mu dokáže dať po papuli minimálne takou silou ako on Ozembuch váži.
Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena


Alkohol určite nie je nevyhnutnou súčasťou Slovenska, no nájde sa ho trochu aj na NECYKLOPÉDII.  
 

Logistika
AlkopilotChlastKrčmaPapučaPoldeciŠtamperlíkSlopobúdkaSmäd

Produkty
AlpaBecherovkaBorovičkaBorovičkaMojsej vodkaOkenaPivoRíbezľaRumSlivovicaVodkaVínoČučoŠpiritus

Alkoholický socializmus
AbstinentAlkohol v práciAlkoholizmusBurčákový nosKorheľ stálesmädnýLiehovistiMajstri meditácieNevinofobiaOknoOzembuchOchltOžranRuská JogaŠenkár nedolievavýŠenkár pančovaný

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.