Orgiedruhom kolektívneho športu, ktorý je zameraný na skvalitňovanie spoločenského záujmu o sex. Podľa niektorých definícií by sa dali orgie zovšeobecniť ako udalosti, ktoré sú zamerané na bohapustné hromadné oddávanie sa niečomu, čo je spájané s výslednou rozkošou. Orgie majú teda všetky znaky toho, čo má ten najpozitívnejší dopad na vnímanie ich účastníkov.

ZdôvodnenieUpraviť

Predstavte si:

No a teraz si to dajte do protikladu s tým, že:

  • hrajú karty štyria, hokej piati proti piatim, futbal jedenásti s jedenástimi... a namiesto názvov športov si ich zmeňte iba na jedno slovo: „sex
  • v druhom príklade si predstavte, že ide tiež iba o sex a v ďalších dueloch sa vystriedajú prvá s druhým, druhý s prvou... zlí vypadávajú a hrajú iba najlepší s najlepším a tak si potom viete ľahko ako bude smerovať jeho prirodzený a kvalitatívny vývoj.

No po tomto zdôvodnení asi každý rozumne uvažujúci ľudo pochopí, že v záujme kvality orgie pripadajú ako dobrý nápad.

Orgie trochu inakUpraviť

Za orgie považujeme aj všetko, čo sa robí nad rámec oficiálnych predstáv. Ide najmä o spojitosť s pôžitkárením, ako je napríklad nadmerná konzumácia niečoho dobrého. Potom hovoríme o vínnych, pivných orgiách, či o orgiách pri ktorých ide o bezuzdné žranie. Aj prí takýchto orgiách ide vo fáze dokonalosti o dodržiavanie niektorých základných pravidiel, ktoré mierne kopírujú pravidlá sexuálnych orgií:

  • pre vyvrcholenie takých orgií platí, že neexistuje preň hranica, lebo sa nežerie pre nasýtenie, ale až do vyčerpania zásob, respektíve je častým javom, že po orgiách málokto tuší, kedy sa takéto orgie ukončili. Pri týchto orgiách je bežným vedľajším účinkom to, že vypadávajú v mozgu pamäťové médiá. Vlastne pamäť na priebeh orgií je prejavom slabšej aktivity zúčastneného jednotlivca.
  • pri konzumných, či iných podobných orgiách nie je podstatné aby konzumácia pôžitkov prebiehala bežnými cestami. Je napríklad známe, že v stredoveku sa pri takýchto orgiách vytváralo miesto na ďalšiu konzumáciu vyvrátením obsahu tráviaceho traktu.

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.