Oľga Feldeková

Barbaric1.jpg Upraviť!
Tento článok by mal aj nejaký ten zmysel, no NECYKLOPÉDIA naň hrdá nie je!
Ak chcete aby tu zostal pozrite sa ako na to a začnite na tom pracovať!


Väčšina z Vás pozná Oľgu Feldekovú z relácie Sedem s.r.o, alebo z filmu Spiderman, v ktorom Oľga dabovala Hobgoblina. Do podvedomia ľudí sa dostala vďaka svojej jedinečnej ústnej hygiene. Vo voľnom čase pestuje pliesne v chladničke, píše na papier, kreslí si, zvára koľajnice, číta ženské časopisy - z ktorých tiež čerpá materiál do relácie Sedem s.r.o.


Oľga Feldeková, herečka, speváčka, modelka, manželka, bosoráčka, klamárka a bakteriologička bez licencie

KariéraUpraviť

ModelingUpraviť

 
Oľga ráta štípance od komárov po tom, čo spala v burine, keďže do domu ju nikto nevpustil.

Jej snom bolo stať sa bakteriologičkou alebo epidemiologičkou, no osud zariadil to že nakoniec pracovala za pásom. Vyvinula prevratnú deštrukčnú ústnu vodu, ktorá sa skladala z tabaku, zrniek kávy, cukru, púpavy, múky a žalúdočnej kyseliny. Túto ústnu vodu pomenovala "JIHÁD 3", no na trhu nemala takmer žiadny úspech, Oľga svoj "JIHÁD 3" napriek tomu použiva dodnes, 2 krát denne. Aj vďaka 20tim cigaretám denne dostali jej zuby taký jedinečný odtieň žltej. Jej zuby si jedného dňa všimla kanadská tabaková spoločnosť, ktorá Oľgu zamestnala ako modelku. Jej fotky sa objavovali na niekoľkých (niekoľko nie je číslo) druhoch cigariet po celom svete. Modelingová kariéra ani zďaleka neskončila. Jej zuby v roku 1979 inšpirovali tvorcov filmu Votrelec, ktorí nebezpečnému mimozemskému zabijakovi pridali do úst ďalšiu menšiu hlavu s malými špicatými zubami.

 
Zuby Oľgy Feldekovej na krabičke cigariet

LiteratúraUpraviť

Neskôr sa Oľga vydala za Ľubomíra Feldeka, úspešného spisovateľa. Aj Oľga sa teda rozhodla, že sa naučí písať. Potom čo Oľga napísala svoju prvú rozprávku pre deti, médiá ju ihneď označili za úspešnú slovenskú spisovateľku (keďže Ľ.Feldek bol jej manžel). Z časti aj preto, lebo spisovateľov máme na Slovensku málo, preto Oľgu radi pridali medzi ostatných slovenských spisovateľov. Síce je Oľga len taký.. nič moc spisovateľ, no ale tak aspoň niečo. Písať rozprávky pre deti rozhodne nie je umenie, ani talent, ani to s tým nič nemá spoločné. No predsa len, niekto to robiť musí, aby aj deti mali čo čítať.

HerectvoUpraviť

Posledných niekoľko rokov sedí pred kamerou medzi humoristami v relácii s názvom Sedem s.r.o. Presný dôvod, prečo si televízia najala práve Oľgu Feldekovú je verejnosti neznámy. Isté je len to, že to nebolo pre jej úsmev. Každá veta ktorú Oľga v Sedem s.r.o. povie, začína jednou z týchto možností:

  • To u nás na Orave ...
  • Niekde som čítala ...
  • Niekde som počula ...
  • Jeden môj kamarát/kamarátka ...
  • Minule dávali ...
  • A ja som raz ...
  • Poznám jedného pána/jednu pani, ktorá ...
  • A ževraj ...
  • Ja keď som bola ...

Nikdy neudá konkrétne miesto, čas či osobu. Dôvod je jednoduchý - klame. Klame, pretože nemá čo k danej konkrétnej téme povedať. V celom svojom živote nezažila nič dosť zaujímavé na to, aby to mohlo zaujímať aj niekoho v jej okolí. Potrebuje klamať, inak by bola počas vysielania ticho a určite by prišla o miesto.

Odtieň zubovUpraviť

Jej aktuálny odtieň zubov.

 
Odtieň zubov Oľgy Feldekovej sa pohybuje približne medzi zlatožltou a zlatooranžovou

Olizovačka v PrešporkuUpraviť

 

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.