Nočný požierač

Nočný požierač (tiež známy pod aliasmi Night Feeder/Night Federer, mäsožravá raketa, sekač ľudí, démonický raptor alebo rýchly ako blesk) je jedinec náležiaci k dosiaľ neurčenému druhu teropodného dinosaura, pravdepodobne príbuzného s čeľaďou Dromaeosauridae, kam patria rody ako velociraptor, deinonychus a samozrejme aj dromaeosaurus.

Nočný požierač
Nočný požierač
Nočný požierač je aktívny predovšetkým v noci, kedy Chuck Norris spí.

neurčený druh teropodného dinosaura, príbuzného s čeľaďou Dromaeosauridae

Toto je rešpektovaný Necyklopedický živočích

Nočný požierač však nie je obyčajný dinosaurus. Spolupracuje so Shrekom, Wendigom a Votrelcom na ich satanskom pláne na ovládnutie Ivanky pri Dunaji systémom rozdeľ a panuj. Na svoje sadistické aktivity využíva tento satanský potvor svoj dobre vyleštený hardvér. Má dlhú papuľu plnú ohavne veľkých zubov a paprče má plné pazúrov! Nočný požierač je aktuálne dlhý 7 metrov 55 centimetrov a váži okolo 400 kilogramov. Vo folklóre niektorých národov je nočný požierač zobrazovaný ako démon, ktorý je zrodený z číreho sadizmu.

Lovecká stratégiaUpraviť

Ako je naozaj dobre známe hlavne medzi obyvateľmi Ivanky pri Dunaji, nočný požierač je naozaj marhovsky rýchle spotvorenie, ktoré je schopné sa pohybovať extrémnou rýchlosťou. Skutočný rýchlostný rekord nočného požierača je neznámy (nikto sa neodváži merať) ale je dostatočne rýchly na to, aby pri behu nebolo viditeľné jeho telo, čo znamená, že je naozaj rýchly. To využíva pri love a zabíjaní. Obete zabíja tak, že sa v extrémnej rýchlosti rozbehne na ne a v sekunde ich rozsekne pazúrmi. Nočný požierač letí k svojej obeti takou rýchlosťou, že v niektorých prípadoch dokonca jeho korisť už len z nárazu exploduje a rozletí sa na kusy. Nočný požierač je tiež zaujímavý tým, že často loví pre zábavu. Väčšinu obetí, ktoré usmrtí, nezožerie. Je dokonca sadistický, a to do takej miery, že aj Indoraptor z filmu Jurský svet: Zánik ríše natočenom v roku 2018 by oproti nočnému požieračovi vyzeral ako cirkusový klaun. Nočný požierač si užíva spôsobovanie bolesti ľudom, pretože v rozhovore uviedol, že ho to extrémne baví.

PôvodUpraviť

Ani Nikto presne nevie, odkiaľ sa nočný požierač vzal. Príbehy a legendy z mytologie Ejstwákov považujú nočného požierača, podobne ako napríklad Shreka, za číre zlo, ktoré sa prebudilo, akonáhle sa k moci dostal aktuálny prezident spojených štátov amerických. Má za úlohu terorizovať Ivanku pri Dunaji, a zatiaľ sa mu to úspešne darí. Tým vedcov z univerzity Dalibora Kurvičku však pchá do novín a kníh o potvoroch svoj vlastný názor. Podľa ich výskumov je nočný požierač jeden zo synov boha Odina. Jeho bratia boli Shrek, Wendigo a Votrelec. Ale Odinovi sa tieto deti nepáčili, a tak ich predal do Asgardskej ZOO. Odtiaľ však zdrhli na zem, kde začali robiť neplechu. Táto teoria je ešte viac drbnutá ako všetky ostatné, lebo vedci z univerzity Dalibora Kurvičku, predovšetkým Otakar Krekete, všade (vrátane ich štúdie o pôvode šľachúňov) pchajú Odina. V súčasnosti Ejstwácki vedci pracujú na vyriešení tejto záhady.

Zločinecká kariéraUpraviť

Spolu so Shrekom, Wendigom a Votrelcom je Nočný požierač pravdepodobne najsofistikovanejším kriminálnikom v Ivanke pri Dunaji. Spolu s nimi tu úraduje od začiatku apokalipsy v roku 2020, a úraduje doteraz. Za tú dobu spáchal množstvo ohavných činov - zabil 2500 ľudov, zničil 62 vozidiel vrátane súkromného tryskáča (pekne mu tryskal) a rozmlátil okolo 20 psov. Taktiež sa pričinil o zbúranie Ivanského kaštieľa a zničenie okolo 37 domov. V Shrekovej bande (Shrek je šéf) má spolu s Wendigom a Votrelcom funkciu prvého dôstojníka, Shrekovho kamaráta, otrokára, generála, drevorubača, čašníka, informátora, špeha, asassina a sériového vraha. Nevie sa presne akým spôsobom ho Shrek platí, ale určite mu musí platiť.

Zábavky (okrem zabíjania)Upraviť

 
Autentická fotografia škericeho sa nočného požierača pred tým, ako zaútočil. Obeť sme síce našli, ale bolo už neskoro na aplikovanie šľachúnieho loja, takže sme ho tam nechali roztrhaného - tvrdí nálezca

Tento akoby satanom posadnutý dinosaurus vlastne nemá veľa zábaviek, ktoré by mu sprostredkovali ten úžasný pocit uspokojenia, keď zabíja. Ale nejaké sa nájdu - napríklad sa vyžíva v strašení detí. Občas večer sa len tak prejde po dedine a nakukne do okna prvej školáčke, ktorú nájde. Začne sa usmievať, pričom vyzerá naozaj zvrátene a ako zmrd, takže spravidla sa decko rozplače. Nočný požierač utečie skorej, než nabehnú rodičia. A to je asi všetko.

SlabinyUpraviť

 
Oheň - zbraň ktorú nočný požierač neznáša úplne najvác!

Nočný požierač neznáša oheň. Nemá ho rád. Preto ho používajú napríklad ejstwáci, aby sa pred ním bránili. Má vo všeobecnosti miernu fotofobiu (čiže strach z veľmo silného svetla). Ak by vás napadol nočný požierač, zavolajte 911 (ak vás ešte nepretrhlo) a čo najrýchlejšie požiadajte o baterku či fuckľu. Mali by byť schopní vám ju airdropnúť do 5 minút. Ak to nestihnú, je nám ľúto - nočný požierač vás asi zabije.

Výroky o nočnom požieračoviUpraviť

  • Ján Slota: Debil, ale furt lepší než Maďar!
  • Otakar Krekete: Ahááá, toho poznám. On u mňa študoval...
  • Ejstwáci: Keď ho náhodou uvidíš, nepozeraj sa mu do očí! Nerozprávaj sa s ním! UTEKAJ!... A hlavne potom nezastavuj!
Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHyenaJežkoJóžin z bážinKomárKopytníkKrtkoKruté jablkoLevĽudoMačkaMakrelaMliečny tvorMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMyšMuchaNočný požieračOpicaOsaOtravník obyčajnýPakobylkaPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesRádioaktívny hugoSarančatáSlonSomárSumecŠakalŠkrečokŠľachúňŠvábTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.