Niečizmus

Triezvy janko.jpg Štátny znak SR.png Ján Slota Štátny znak SR.png Slovensko kraje.JPG
miluje tento článok
Lebo nie je po maďarsky!


Niečizmus je filozofický stav mysle, ktorý sa zbytočne nezaoberá detailnými kokotinami, ale berie a rieši veci globálne v prospech všetkého. Niečizmus má viacero väčšinou tendenčných výkladov.

Bird hand.png
>>Pozor, nemýľte si s "nacizmus".<<

"Niečo sa posralo!"

- [[Ľudo obecný - Gazdovi repárskemu|Ľudo obecný - Gazdovi repárskemu]]

Čo viemeUpraviť

Prekvapivo vieme, ako Niečizmus vznikol. Stalo sa to takto: niekto povedal: "No to je teda Niečo! Problémom ostáva, že bohužiaľ nevieme kto tento výrok vyslovil, ani pri akej príležitosti. Možností je mnoho a podľa nich vznikli jednotlivé učenia Niečizmu.

ReligionistikaUpraviť

Niečizmus je viera v niečo. Toto tvrdenie môže mať až dva významy:

  1. Viera v čokoľvek. Zahŕňa vieru v Lietajúce špagetové monštrum, Boha, Alaha, Budhu alebo niečo iné. Tento koncept Niečizmu je veľmi rozšírený, pretože aj taký obyčajný volič Smeru musí v niečo veriť.
  2. Pravý Niečizmus - o tom viac neskôr.

Učenie Niečizmu podľa Chucka NorrisaUpraviť

Toto učenie vzniklo, keď sa Chuck prechádzal okolo nemenovanej cigánskej osady a uvidel, ako si jej obyvatelia grilujú psa. To ho tak nasralo, že im tam spravil svoj kop z otočky a zrovnal celú osadu so zemou. Údajne jediný cigán, ktorý to prežil, ale zato prišiel o všetky ruky, nohy a pohlavný úd povedal: "No to je teda Niečo!"

Učenie Niečizmu podľa Tisícročného MaďaraUpraviť

Kedysi veľmi dávno ktosi našiel kdesi jednu starú knihu, ktorej dali vedci pracovný názov "Niečizmus na juhu". Tí istí vedci (a s nimi aj ten človek, ktorý tú knihu našiel) knihu ešte stále skúmajú. Verejnosti bol zatiaľ predstavený len krátky úryvok prvej kapitoly:

Elmentem, hogy a pörköltet, de ahelyett, hogy kolbászt vágva rajta, mint ürülék. Mikor megette később találtam rá, és azt mondtam: "Nos, az osztán már valami!"

Význam tohto textu ešte nie je celkom jasný, ale pravdepodobne ide o postup pri varení zemiakov.

Učenie Niečizmu podľa MongolovUpraviť

Raz sa dvaja Mongoli stavili, že jeden z nich nevypije vedro konského moču. ale on ho vypil na ex a ten, ktorý prehral potom povedal: "No to je teda Niečo!"

Učenie Niečizmu podľa Toho-koho-netreba-menovaťUpraviť

Toto učenie sa viaže na 2. Mečiarovu amnestiu, ktorú Ten-koho-netreba-menovať povedal otravnému reportérovi. Nakoniec mu predsa jebol a keď sa reportér prebral z kómy, údajne na to povedal: "No to je teda Niečo!"

>>Ak sa vám tento článok nepáči, odbavujte sa na niečom inom.<<


NECYKLOPEDICKÉ zamyslenia
 

AnonymBludMnohoMotýlie krídlaNekonečnoNezmyselSomarinaKtoNiektoNiktoNiečizmusNiečoNiečo inéNičČosiČokoľvekVšetkoVšadeMalé tudleVeľké tudleOmylKamarátNepriateľDebilFilozofHovädoSviňaZmrdMoralistaKokoti medzi namiCharakterKoniec svetaKoniec koncovDnesHmotaNonameSlovoVtipnoPozeraj ako čítašPočuj ako píšešSmrťSpasenieNirvanaParadoxVesmírZázrakŠťastieMatka prírodaFaktPravdaPravda o zániku dinosaurovEuklidove vetyRacionalizmusVetrológiaMurphyVŕtanie si do kolenaStúpanie do hovnaHlas úduZákon padajúceho hovnaPrečo je filozofia nahovnoLogika
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.Energetická efektivita pri balení slovenských žienMýtus o Slovenkách ako najkrajších ženách na svete

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.