Národná zrada SR

(Presmerované z Národná zrada)
Done.png


Eu necy.jpg Národná zrada SR
Vychodny pohlad na budovu NR SR.JPG
Pevnosť na kopci z východu s charakteristickými radmi strieľní.

Národná zrada Slovenskej republiky, nazývaná aj národná sranda, pavilón opíc, kokotina, občas dokonca parlament[1], je ústavodarným orgánom nášho štátu. Keďže zrichtovanie zriadenie nášho štátu sa nazýva „parlamentnou demokreatúrou“, dá sa povedať, že národná zrada nám vládne, hoci predseda Vady SR a prezident hlavy štátu s tým nesúhlasia.

ZloženieUpraviť

Národná zrada SR je tvorená 150 živočíchmi ťažko určiteľného druhu, nazývaného posranci. Dlho sa myslelo, že ide o voly, pretože sa množia volením. V súčasnosti však nemenovaná gorila naznačuje, že by mohlo ísť o pretrénované opice. Pre ovčanov Slovenska je to pozitívne zistenie, pretože všetci vieme, že opice stoja vývojovo vyššie, než voly.

Ako už bolo povedané vyššie, posranci sa množia volením. Čo je zaujímavé, volením aj zanikajú. Pokiaľ by sme to chceli prirovnať k iným živočíšnym druhom, ekvivalentom tohto správania by bolo, keby jedinci ostatných druhov vznikali aj zomierali pri sexe. Zaujímavým prírodným javom pri tejto smrti ale je, že aj po nej sa približne v dvadsaťročných periódach objavujú v parlamente na 75% stále tie isté ksichty. Mení sa nich iba to, že ich tváre a pupky majú viac a viac fáld a hlavy menej vlasov. Nestranne (t.j. nezávisle) sa dá konštatovať že sú to nie len ksichty ale aj rovnaké kreatúry, ktoré sa ani bohovi nechystajú páliť do „niekde“ odtiaľ a ľuďom z očí tiež. Tí frekventovaní sú takí, ktorí zdvihnú ruky za mecenáša a nerobia pritom problémy.

Ako teda vidíme, posrancom je čo závidieť. Jednotlivý posranci zastupujú v Zrade svoje srany. Netreba zabúdať, že každý posranec je politik, nikto iný by nebol ochotný to robiť.

FunkciaUpraviť

 
Typický národný zradca v činnosti

Národná zrada a jej jednotliví posranci majú nezastupiteľnú úlohu vo fungovaní štátu. Ich funkciou je odhlasovať čokoľvek, čo od gorilieho stáda požaduje jeho alfa-samec, prezývaný zvyčajne Beta, Gama, Penta, Sexta, Mafia, Sajfa, alebo tak nejako.

Hlasovanie predstavuje veľmi zložitú činnosť. Posranec musí najprv správne zasunúť (nejakú kartu, či čo) a potom zatlačiť na správny ďaudík. Je to o to komplikovanejšie, že posranci schvaľujú zákony, ktoré sú zvyčajne napísané tak, že im ani vlastný autor nerozumie. Preto sa ľahko stane, že sa posranec pomýli. Zvyčajne sa pomýli presne toľko posrancov, koľko treba. To, že ako treba, si posielajú o tom SMSky.

 
Niektorí posranci nepoznajú význam zákona a nevedia ako hlasovať, tak im to ukazuje ich špeciálny autistent

PoznámkyUpraviť

  1. Toto označenie je naozaj divné. S parlamentmi sa stretávame aj v iných krajinách a je evidentné, že s našou Národnou zradou nemajú nič spoločné
Oficiálna politika Slovenska  
  Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
 
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.