Mliečny tvor

Mliečny tvor je sub-dimenzionálna bytosť nižšieho vývojového štádia žijúca v mlieku.

Napriek tomu, že je ho veľmi ťažké odhaliť, toto sú kusé informácie, ktoré sa nám za roky výskumu podarilo vybádať:

  • Poväčšine býva bielej farby a prebýva v nepasterizovanom mlieku (inak nazývanom aj živom mlieku). Jeho sfarbenie a špecifické vlastnosti zabraňujú detekcií bežnými prostriedkami. Jeho výskyt je veľmi sporadický a bez špeciálnych prístrojov ho môžeme odhaliť len na základe sekundárnych príznakov po konzumácií takto kontaminovaného živého mlieka.
  • Medzi príznaky výskytu mliečneho tvora patrí: pocit chuti mlieka v ústach, pocit nasýtenia po vypití približne jedného litra mlieka, v kombinácií s alkoholom vyvoláva občasné dávivé reflexy a v určitých výnimočných prípadoch má jeho prítomnosť za následok laxatívne účinky a vyrážky na pokožke.
  • Mliečny tvor má výnimočné maskovacie schopnosti, vďaka ktorým sa aj napriek jeho bielemu sfarbeniu dokáže ukryť aj v kakau. (toto je zatiaľ neoverená informácia v štádiu klinických testov)

Aktuálne prebieha výskum s cieľom odhaliť morfologický typ a biologickú pohlavnú príslušnosť Mliečneho tvora.

Napriek veľkým investíciam a v spolupráci s WHO (World Health Organization) a taktiež obrovskej snahe našich vedcov vynájsť stopercentne účinný tester na prítomnosť Mliečneho tvora v mlieku, sme zatiaľ nedokázali vynájsť plne funkčné detekčné zariadenie.

Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHyenaJežkoJóžin z bážinKomárKopytníkKrtkoKruté jablkoLevĽudoMačkaMakrelaMliečny tvorMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMyšMuchaNočný požieračOpicaOsaOtravník obyčajnýPakobylkaPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesRádioaktívny hugoSarančatáSlonSomárSumecŠakalŠkrečokŠľachúňŠvábTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

Húpací koník.jpg
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.