Miklós Duray

Barbaric1.jpg Upraviť!
Tento článok by mal aj nejaký ten zmysel, no NECYKLOPÉDIA naň hrdá nie je!
Ak chcete aby tu zostal pozrite sa ako na to a začnite na tom pracovať!Future SK1.jpg Hungary flag 1867.png Pál Csáky Hungary flag 1867.png Palcsaky.jpg
miluje tento článok
Lebo nenarušuje práva menšín!


Dauray, Miklós (slovensky Mikuláš Durič * 1947 Ljučénec až † 2012 Veľký Meder, slovensko-maďarský zlý človek, politik a geológ.

Miklós Duray, človek-kurva a politik

Vznik a vývojUpraviť

Miklós získal svoje semeno civilné meno, keď cez Ljučénec (Basný Lósonc) utekal do Argentíny odroň Horthy (čo bol regent bez kráľovstva a admirál bez flotily) a cestou krstil deti.
Pôvodné Durajyovo meno bolo vraj Azapád, ale keď Miklós prislo do módy, nebolo čo riešiť. Spolu so zlým menom dostal Duray od Hrothyho aj stigmu idiofašistu (čo je obzvlášť hnusný typ ľavičiara).
Po skončení druhej svetovej vojny na južnom slovensku (1947) sa toto jeho rodičia snažili kompenzovať kastráciou.

Miklós bol v mladosti na skusoch aj v južných Čechách, kde spolu s ďalšími tamojšími Maďarmi hrával futbal proti miestnej vojenskej posádke (pričom sa ukázalo, že ostatní Maďari boli vlastne Rómovia, ktorí sa radšej vydávali za Maďarov, než by priznali farbu).

Miklósove problémy s identitou nastali práve vtedy keď si uvedomil, že nevyzerá ako ostatní Maďari.
Tento stav mizérie bol dovŕšený počas návštevy Budapešti, keď si snažil v reštaurácii objednať krumpli, na čo bol vykázaný do menej náročného prostredia.
Miklós pochopil, že nie je skutočný Maďar, tak sa rozhodol svoj resentiment pretaviť do svojho vlastného Maďarska, kde budú všetci ako on.

PolitikušUpraviť

V roku 1990 bol Miklós ako jeden z ľudí, ktorých mala komunistická strana pod kontrolou a ktorej nomenklatúre bol Maďarom vazalom, kooptovaný do Českého Federálneho zhromaždenia, kde sa snažil vytvoriť záujmové fekálofilné združenie Egyutélés. Neskôr dokvitol do strany Maďarskej koľajnice (Magyar kolajníció pártijá). Táto bola po odvolaní charizmatického Bélu nahradená Pál-Čákom, majstrom prstovania a premenovaná na Sado-Maso Koalíció. V tejto vinikajúcej spoločnosti Miklós dodnes prebýva v Slovenskom parlamente. Je to rozhodne človek, ktorý bude škodiť až do smrti.

Oficiálna politika Slovenska  
  Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
 
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.