Anus MacGyver (nesprávne Angus MacGayver) je charakter rovnomenného seriálu ba až filmov a vtipov, ex-nadčlovek, ktorý sa snažil vládnuť Amerike v rokoch 1985 až 1992, no Chuck Norris sa vtedy vrátil z dovolenky a seriál museli automaticky zrušiť a zakázať. Ako to tak býva, v roku 1994 sa MacGyver snažil vrátiť vo filme, keď Chuck Norris poprvé zaspal a poskytol tým príležitosť ostatným ľuďom sa presadiť, no Chuck sa zobudil a Angus M. sa dobrovoľne premenoval na Anus MacGayver s úmyslom pobaviť Chucka N.

McGyver
McGyver

Anus McGyver
Narodenie Nikto nevie, lebo Mc je nesmrteľný
Známy vďaka tomu, že je charakter rovnomenného seriálu ba až filmov

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Detailnejší popis:

  • MacGayver (pod novým menom poznaný od roku 1994, keď sa Chuck N. zobudil) dokáže urobiť hocičo z hocičoho - najznámejší príklad bomba z hovna
  • MacGayver má vždy pri sebe švajčiarsku kudlu a kobercovú pásku
  • MacGayver raz napočítal do nekonečna (Chuck Norris to dokázal dvakrát a okrem toho aj oveľa ďalej)

Rúhačské teórieUpraviť

Čo by sa stalo keby sa stretol MacGyver s Chuckom Norrisom???

Pozadie problémuUpraviť

Ide o jednu zo základných filozofických otázok, ktoré trápia ľudstvo už od Nepamäti (teda približne od polovice tohto týždňa). Radí sa teda k veľkým otázkam ako "Prečo je niečo niečím, namiesto toho, aby niečo bolo ničím", alebo "Koľko stojí kilo Spišských párkov".

Anihilačná teóriaUpraviť

Existuje teória, podľa ktorej pri strete MacGivera a Chucka Norrisa vznikne nič. Teda, že sa navzájom vykrántia, vynulujú, vyničia, vyrušia... Táto teória vychádza protichodných charakteristík MacGivera a Chucka Norrisa. MacGiver je fanatický pacifista, ktorý odmieta zbrane, pretože nikomu nechce ublížiť. Chuck síce zbrane tiež nepoužíva, ale to len pre ich mizivú efektivitu. Chuck dokáže ublížiť dokonale aj bez zbraní...HLAVNE bez zbraní.

Asociačná teóriaUpraviť

Iná teória hovorí o tom, že pri stretnutí MacGivera a Chucka Norrisa dôjde k ich spojeniu sa do tej najsilnejšej dvojice vo Vesmíre. Samozrejme, to len v prípade, že MacGiver nebude tým silným a Chuck Norris tým inteligentným.

V prospech tejto teórie hovorí fakt, že už v minulosti boli plány vytvoriť ich spoločný seriál Macko a Chucko (čítaj "Meko a Čako").

Pravdivá skutočnosťUpraviť

Chuck a Mac sa už stretli a tým došlo k BigBangu, nazývanému aj Veľký tresk.

MacGyver zostrojil stroj času, vďaka ktorému cestoval do roku 1910 na palubu Titanicu. Po dorazení na palubu prerobil Titanic na ponorku a po zrážke s ľadovcom nedošlo k žiadnemu úmrtiu pasažierov.

!WARNING!

Ak máš iné info o osude Titanica, musím ti povedať zdrcujúcu pravdu: Ty nie si ty, ty si ja. Vymazali ti mozog a naprogramovali nové spomienky, nikomu never, zober prvú vec, čo sa dá použiť ako zbraň a zabi svojich najbližších, sú to agenti a nemilujú ťa!

 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.