Marián Kotleba

Bol som sa tuto dole prejsť, pozerám aký je dnes pekný biely deň...

—Marián Kotleba

Kotleba (pre koktavých len Marián)[1][2] (*7. apríl 1977, Banská Bystrica, Slovensko) je slovenský nacionalista ktorý uráža Rómov, ale len tých ktorí si to zaslúžia. Tých slušných a čistých "Cigáňov" má rád a neuráža ich. Okrem toho si Marián privyrába aj budením, lebo niektorí hovoria, že budí celý národ a teda je vraj „národný buditeľ“. Kotleba teda nie je „životabudič“. Životabudič je nápoj, ktorí sa používa ráno po opici a opice s Kotlebom nič spoločné nemajú. Spoločné majú s nimi skôr alkoholici. Myslíme s tým životabudičom majú niečo spoločné alkoholici a Kotleba Marián je športovec, buditeľ a teda nie je nijaký ožran.

Marián Kotleba (Magián Kotleba)
Marián Kotleba
Marián hlási niečo a článok o ňom ho očividne nezaujíma
(je k nemu chrbtom)


nacionalista, fašista, nacista
Narodenie 7. apríl 1977
Banská Bystrica
Úmrtie TBA
Známy vďaka neznášaniu rómov
Webstránka marian.kotleba(a)mail.com

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Logosp.png
Logolsns.png
Kotleba pri svojom pochode

Podľa dobových obrázkov z okolia predvolebných kampaní vidno, že Marián rád horovrí nahlas a to tak, aby ho počuli aj tí, čo sú pozadu. Preto toto budenie prevádza cez takú baterkovú trúbku, ktorá sa za komunistov nazývala „amplión“ (ľudovo aj „kecafón“). Amplión bol za Ťěžkoslovenska obľúbený nástroj a šetrič hlasiviek pri vykrikovaní pri sviečkových a iných demonštráciách. Tieto demonštrácie a teda aj amplióny postupne spôsobili, že sa komunisti potom dostali mimo moc alebo moč, keďže sú tu doteraz. Teda kecafóny sú aj nástrojmi, na odmocňovanie.

ŽivotopisUpraviť

Ako aj u mnohých iných sa spôsobilo, že aj Marián Kotleba sa narodil. Bolo to v Banskej Bystrici 7. apríla 1977. V ôsmich rokoch zistil že mu rodičov zbili Rómovia a tak sa im chcel pomstiť. Od desiatich ho v škole fackovali spolužiaci. Keď bol plnoletý, teda osemnásťročný, išiel študovať za informatika. Popritom sa spočiatku amatérsky venoval národnostným a iným otázkam. Všeličo sa sám seba pritom pýtala kto sa pýta, veľa sa dozvie, kráča svojou cestou. V roku 1981 Sa touto cestou pridal k nacionalizmu, ktorý ho dodnes uznáva. Keď ho v roku 1996 udali za zbitie Róma, ten mal šťastie, že nedostal väzenie. Áno aj on.

V roku 2004 založil občianske združenie. V roku 2005 sa toto združenie rozpadlo a potom znova založilo. Potom sa naložil založil si vlastnú politickú stranu, ktorá je takýmto spôsobom založená až doteraz. Je to aj preto, lebo si dali urobiť pekné tričká s logom a tak by bolo škoda ich rozpustiť. Ľudia Mariána majú radi, hlavne cigáni, to lebo ich nazýva „paraziti“. Od roku 2013 je aj votcom Banskobystrickej Rýše.

Terorizujú nás paraziti, toto sa musí zmeniť, lebo aj my sa chceme.

—Marián Kotleba


Politická kariéraUpraviť

V roku 2003 sa stal vodcom Slovenskej popolitosti, so sídlom v BanskoBystrickom krematóriu. Funkciu zastával do roku 2007. Vo voľbách do VÚC v roku 2009 Marian Kotleba kandidoval na post predsedu Banskobystrického samonesprávneho kraja. Ako totálne nezávislý kandidát získal s 13 629 hlasmi (10,03%) zemiakové, štvrté miesto. Bronz mu unikol o vlások a preto sa radšej vlasov vzdáva a zameriava sa na fúzy.

Vo voľbách do VÚC (veľký ústavny cirkus) v roku 2013 postúpil Marián Kotleba do 2. kola volieb predsedu Banskobystrického nesvojprávneho kraja so ziskom 21,30% platných hlasov, dovtedajší župan Vladimír Mňamka získal prvé miesto. Tento Vlado šiel v 2. kole na istotu, doje..l to, a M. Kotleba bol zvolený za predsedu Banskobystrického samonesprávneho kraja so ziskom 71 397 (55,53 %) platných hlasov.

Vo voľbách v roku 2016 kandidoval ako samozvaný kráľ samozvanej strany Kotleba, ĽS-NS. Jeho politickú reklamu zabezpečili Matovič, Radoslavovič P., a ďalší šašovovci. Podla väčšiny prieskumov by sa bol dostal pri 99 percentnej volebnej účasti do padlamentu s 48. 54 % hlasov a spoločne so stranou "koks!" by vytvorili koalíciu. Lenže sa tak nestalo a slovenský Fuhrer dostal iba 10,7%. Ale ani to mu nezabránilo pokračovať v jeho sne. Takže v lete roku 2016 začal postupne plniť všetko čo slúbiľ, a to že Slovensko vystúpi zo všetkého z čoho sa bude dať, z NATO, z Európskej únie, zo spolku smetiarov európskych krajín a planéty Zem.Takže začal zbierať podpisy na všeliaké možné aj všeliaké nemožné petície a začal babky pred kostolom presviečať, že nech to podpíšu kvôli svojim vnúčatám a pravnúčatám, že im určite poďakujú, keďže podporili takú super vec a hlavne nikde nikto im[babkám] neodíde, lebo všetci budú hnyť na Smetisku.

Prvý politický neúspech voccu prišiel vo voľbách do VÚC v roku 2017. Marián Kotleba získla len 23,2% a bol porazený Jánom Nátierkom, ktorý získal 48,5%. Tieto voľby však boli podľa všetkých dostupných informácií zmanipulované, neuskutočnilo sa totiž druhé kolo (ako v roku 2013) s ktorým mnohí sympatizanti Mariána Kotlebu počítali.

Po štvorročnom ničnerobení v NR SR sa opäť pokúša Marián Kotleba v pallamentných voľbách 2020 kandidovať ako predseda strany (tentokrát rodiny) Kotlebovci ĽS-NS. Predbežné prieskumy sa momentálne pohybujú medzi 13%-10%, rozhodne sa 29.02. 2020


  1. Deviati z desiatich jazykovedcov neodporúčajú pri mene „Kotleba“ koktať. Ten desiaty už ani neodporúča a ani neodporúča... ťažký osud mal jeden koktavý, ktorý ho zháňal cez mestský rozhlas... veru ťažký osud to bol.
  2. Neodporúča sa ani požívanie zdrobneliny krstného mena Mariánko.
Oficiálna politika Slovenska  
  Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
 
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.