Mandarinka Rolincová

Mandarinka Rolincová, umeleckým menom Mara Dolins, vydatá Riťmusová, narodená GAMBOŠOVÁ je maďarsko-slovenskočeská hejspeváčka, blondooká modrina modrooká blondína, partnero striedačka a víťazka Zlatej Brány ´88 žijúca pri Prahe v dedine Vyžlovka - Tlustoprdy. Jej najlepšia kamarátka a oporné plece v ťažkých chvíľach bola známa česká alkoholička, depresistka a tiež speváčka Ivetka Štaidlová - Pomyjová - Bartošová.

Mandarinka Rolincová
Mandarinka Rolincová


Narodenie 7. december 1972
Bratislava
Úmrtie Uvidíme
Asi ČR
Výška 190cm
Váha 50kg
Známa vďaka Zvonkom štěstí...
Deti Laura (tulenie mláďa)
Partner/ka Každú chvíľu iný veľkokokotník
Rodičia Dvaja
Príbuzní 1.Ivetka Bartošová, 2.sestra - sexárkatextárka Jana
IQ V SR 35, v ČR 85
Podpis Mandarinka Rolincová, podpis
Webstránka www.zvonkystesti.cz
Poznámky Radšej bez

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Jazykové znalostiUpraviť

Mandarinka je známa v Československu, okrem iného aj perfektnou a spisovnou češtinou, ktorú veľmi rada prezentuje najmä v televízii.

"Já nemám přoblém rozumít, mluvit slovenštinou i českým jezykem. Vždy když se vrácam ze Slovenska do České republiky a přejedu hřanici, tak říkam peřfektne"

- Mandarinka Rolincová

Zo životaUpraviť

Mandarinka ako mnoho iných česko-slovenských pseudo celebrít, najmä ženského pohlavia je známa ako častá striedačka partnerov. Samozrejme pri rozchode to nikdy ale naozaj nikdy nie je jej chyba. Mandarinka mala v živote veľa lások a milovala vždy na plné gule. Mnoho vzťahov jej nevyšlo pretože ako povedala: "Byli to jen samý debylové", ale i napriek tomu bola v živote veľakrát po boku svojich partnerov šťastná. Pred posledným priateľom Homolom prešla viacerými mužskými náčuriami.

Prvý vážnejší vzťah Mandarinky bol s hercom Tofanom Sagvim. Ten však okrem nej chodil aj s Lukášom Vaculíkom a to hlavne "do dešte". Keď sa to obe hviezdy dozvedeli, že ich „kamarát do dešte“ podvádza, stali sa z nich najlepší kamoši a chudáka Sagiho pustili k vodke.

Pomerne dlhý a vážny výťah vzťah mala Mandarinka s atraktívnym vlasatým fešákom Petrom Vlasákom. Boli spolu veľmi šťastní, chodili spolu na zmrzlinu, na pivo, do hodinových hotelov, na návštevy ku Ivetke B. A to bol práve kameň úrazu. Ivetka smutná z toho, že jej celý svet ubližuje požiadala Mandarinku, či by jej svojho vlasatého priateľa neprenechala, nakoľko si vraj sama už nedokáže nikoho nájsť. A tak sa Mandarinka s priateľom s bujnou hrivou, rozišla v dobrom a aj po rozchode zostali sexuálnymi priateľmi. Dokonca keď Vlasákovi, ktorého v Čechách nazývajú aj „trenírkový kráľ„ objavili nádor na mozgu, bola to práve Mandarinka, ktorá sa ponúkla, že mu daruje svoj mozog. Dodnes nie je isté, či tak aj urobila.

Kratšie vzťahy mala s mnohými osobami, ale vzhľadom k tomu, že boli krátke, tak sa im nebudeme venovať. Ale boli to aj tieto osoby: Jan Bursa, Tomáš Altus, Jaroslav Bednář, Helena Zeťová, Lucie Hadašová... Mandarinka mala hllllboký vzťah aj so súdruhom Štaidlom. Ako náhle sa o tom dozvedela Ivetka, tak vyhlásila, že s Mandarinkou:

"Jme vynikajíci přítelkyně...".

Aby následne mohla na margo toho, že ju jej manžel s Mandarinkou podvádza, dodať:

"Víte jak, no...víte ...jo, já to neřeším, protože když jsme s Manďou takové blízké přítelkyně, to je jak kdyby to bylo v rodině..."

Ale zo všetkých svojich partnerov mala najradšej Matěja Homolu, ktorého milovala tak, že on jej za to nasadil parohy pred dvomi národmi. Podviedol ju v dodávke Š-1203, priamo počas koncertného turné s mladou chutnou blondínkou - ďalšou jej najlepšou priateľkou, ktorá si neželala byť menovaná.

TvorbaUpraviť

Medzi najznámejšie Mandarinkyne single patria:

  • Čo zasa chceš (Remix - Čo o mne vieš)
  • Kulky sviští (Remix - Zvonky štěstí)
  • Morca e´Dela (Remix - Arabela)
  • Zas pod vodou (Remix - Ak náhodou)
  • Prepálený olej (Remix - Party dídžej)
  • Plúžim (Remix - Túžim)
  • V Bratislave bývam (Remix - Na teba sa dívam)

Z miesta bydliskaUpraviť

Ani jeden človek v dedine Vyžlovka - Tlustoprdy, ktorého sme oslovili, nepovedal na speváčku Mandarinku krivé slovo, nakoľko ju nik nepozná. Všetci ju majú v p*či. Jediný, kto mal iný názor, bol krčmár z miestnej krčmy, ktorý na dotaz či ju pozná reagoval takto:

„Dara Rolins? Tá kurva vožralá?, když s ní budete, tak ji vyřiďte, ať se laskavě zastaví vyrovnat sekyru, kterou tady má, již přes půl roku, kdy tady byla chlastat s Bartošovou!!!“

Prekvapil nás svojou odpoveďou. Najskôr sme si mysleli, že žartuje, on to však nehral.

„Nežertuji, tady to máte. Měli 7 piv, 15 panáku a sebou si ještě vzali dvě lahve bílího“ dodal nasrane.

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.