Muž

(Presmerované z Manžel)
Done.png


"Ženy síce vedia predstierať orgazmus, no muži vedia predstierať celý vzťah..."

- muž
Muž
Evolution1.PNG
Evolúcia muža sa uberá
vlastným smerom.
CFNM WNBR London 2010.jpg
Dve ženy pri nákupe muža
pre budúci odchov.
Male Icon svg.png

Muž je jedným z vrcholných stupňov ľuda, tvorstva a celého vesmíru. Bol to prototyp, ktorý vytvoril Boh, keď sa pokúšal podľa svojho obrazu vyrobiť dokonalého tvora. Neskôr, až po vybraní prebytočného rebra hebr.: života vyrobil ženu. Ďalej sa mu s ľuďmi zaoberať nechcelo a tak tých dvoch vyformoval tak, by si ďalších ľudov robili sami.

Existuje aj druhá verzia Genezis, podľa ktorej Boh najprv stvoril ženu, a potom muža tým, že jej odobral vtáka. Má to určitú logiku, pretože nám rebro nechýba, ženám vták áno. Ale radšej si to nechajme pre seba.

Ideálne vlastnosti mužaUpraviť

"Muž!!!
To je On...
ten úžasný tvor, ktorý sa po vynesení smetí správa tak,
ako keby upratal celý dom!"

- Žena

Muža by sme mohli prirovnať k dlažbovým kachličkám: ak ich dobre uložíte môžete po nich šlapať celý život. Je jasné, že ich ženy potrebujú aj keď netušia načo presne, hovorí sa ale, že sú dobrí hlavne na rozmnožovanie. Najsladší zvyknú byť, keď sa nalepia niekde blízko ženského zadku. Ľahko potom dokážu nahradiť kávu, lebo v ideálnom prípade udržia ženy bdelé celú noc. Problémom býva aj to, že tí muži, ktorí sú oficiálne voľní sú väčšinou nahovno, prípadne dosť veľkí truľovia. Ideálne parametre pre výber muža by mali byť:

 • Muž môže byť užitočný (zručnosť, šikovnosť a snaha v domácnosti a v posteli nie je na škodu)
 • Muž by mal byť krajší od opice a od čerta
 • Ak muž je bohatý, môže byť škaredší od opice, nemusí byť zručný, nemusí byť doma a môže mať teplotu aj nad 40°C (môžete risknúť vzbudzovanie ľútosti a sústrasti)
 • Ak muž vyzerá dobre, nemusí byť zručný, bohatý, no je aj lepšie ak nie je vlastný. Treba si ale uvedomiť, že bez hromady peňazí muž produkuje len malý výnos.

Mužské kecy sú podobné ako reklama, netreba im veriť ani slovo. Podobne ako u topánok s vysokým opätkom sa musia ženy naučiť ako s nimi fungovať. Pri šikovných ženách by po čase by malo byť udržanie fungovania muža nenákladné, no treba sa zmieriť s určitou nespoľahlivosťou. Menej intelignetné ženy si musia uvedomiť, že nezvládnutí muži môžu pre ne fungovať ako preháňadlá: môžu sa aj posrať, aj tak nič u nich nedosiahnu. Treba potom zvažovať výmenu modelu.

Starostlivosť o mužaUpraviť

"Zájdem do skrine, a tam čistá vyžehlená košeľa, otvorím chladničku, a tam maslo... A trvá to už tridsať rokov!"

- muž

Úspešný muž je taký, ktorý dokáže zarobiť viacej peňazí, než jeho žena dokáže minúť. Úspešná žena je taká, ktorá si takého muža nájde. V prípade, že ste sa rozhodli mať tento druh cicavca vo svojej blízkosti, je užitočné poznať niekoľko základných chovných pravidiel. Žena sa vydáva, lebo očakáva, že muž sa po svadbe zmení, ale on sa nezmení. Muž sa žení a očakáva, že žena sa po svadbe nezmení. Ale ona sa zmení. Musí sa zmeniť. Na rozdiel od ženy, ktorá má obavy z budúcnosti, ale len kým sa nevydá, muž nikdy z budúcnosti obavy nemá... až kým sa neožení. Je pre ňu počas manželského života dôležité robiť základné chovateľské úkony, ktoré tieto obavy regulujú a držia na optimálnej úrovni.

KŕmenieUpraviť

 
Štartovanie vysávača

Muž je v podstate všežravec. Pri získavaní jeho dôvery by sa ale mali ženy zamerať na mäsitú stravu. V prvej fáze by mali brať alkohol ako samozrejmú súčasť. Toto pravidlo by malo platiť aj pre sladkosti. Treba dbať na to aby sa muž zbytočne neprežieral a priveľa nechlastal. Stojí potom za hovno v posteli ale aj pri pomocných prácach v domácnosti. Ožratý a obžratý muž nemáva potrebné priority.

Chov a umiestnenieUpraviť

Vybavenie priestoru na chov muža je v podstate nenáročné. Podstatnými podmienkami pre jeho život je zabezpečenie postele, televízora (alebo počítača). Pod vplyvom samoty sa muž stáva depresívnym, má blbé reči. Odporúča sa preto raz denne zabezpečiť jeho výbeh vonku do záhrady, prípadne vonku medzi ľudí.

StarostlivosťUpraviť

Treba dohliadať na to, aby sa muž raz denne umýval. Muž by si mal pravidelne meniť spodné prádlo. Raz za týždeň mu ostrihajte nechty na rukách. Raz do mesiaca mu strihajte nechty na nohách a odveďte ho k holičovi. Ak sa chcete vyhnúť počúvaniu blbých rečí a stenania, dávajte pozor aby si nespôsobil nejaké poranenie.

RozmnožovanieUpraviť

Muži majú penis a nemajú menštruačný cyklus. V ideálnych prípadoch sú plodní a pripravení k páreniu v priebehu celého roku. Okrem pravidelného prísunu potravy a pitia je sex pre nich vhodným stimulom. Dôležité je priviesť muža pri sexe k orgazmu. Zaregistrujete to podľa toho, že z neho vystriekne semeno. Potom máte na chvíľu pokoj. Treba dbať na to aby bol muž neustále jemne nadržaný a v správnom čase pripúšťaný k piči. Regulovanou heterosexuálnou závislosťou dosiahnete, že hladko reaguje na povely.

S počatím potomka sa neponáhľajte. V prípade, že sa rozhodnete pre dieťa, vyskúšajte si mužove rodičovské schopnosti požičaním potomkov svojich príbuzných, či známych.

VýcvikUpraviť

Pri správnom (správny neznamená dobrý) zaobchádzaní muž skrotne veľmi rýchlo. Po počiatočnom povoľovaní a pravidelnom pripúšťaní veľmi skoro začne počúvať na povely ako sú: „K nohe“, „Prines“, či „Zostaň“ (po privezení k predajni). Ak chcete k výcviku využiť pomoc svokry určite si najprv jasné pravidlá.

Treba si uvedomiť, že v prípade hádok musí mať posledné slovo žena a každé ďalšie slovo je začiatkom novej hádky.

Modelová situáciaUpraviť

Manžel leží na gauči a číta noviny. Manželka vykukne z kuchyne a povie:

- Vezmi si sieťovku a choď do obchodu kúpiť múku a cukor...
- Noo... kupovanie múky a cukru nie je práve mužská záležitosť. – protestuje manžel.
- Dobre, tak sa vyzliekaj a ideme do spálne!
- To si uz nemôžem ani zažartovať? Kde je tá sieťka...

ChorobyUpraviť

"Pôrodné bolesti sú šancou pre ženy prežiť to, čo si muži vytrpia, keď dostanú chrípku..."

- Boh

Muž má sklony k preháňaniu a dramatizovaniu, má vrodenú dispozíciu k hypochondrii. Dávajte si pozor na komentovanie svojho zdravotného stavu, lebo ho týmto navádzate k tomu, aby vás začal presviedčať o tom, že on je na tom horšie. Nebezpečná je aj ľútosť v prípade jeho ochorenia, ktorá trvanie choroby neúmerne predlžuje. Niektorí jedinci sa vyznačujú vypadávaním vlasov. Tento fenomén neznižuje ich výkonnosť, nie je preto potrebné sa ním zaoberať.

Niektoré fakty o mužochUpraviť

V svojej podstate a po konštatácii odborníkov sa zistilo, že muža sa dá kategorizovať k viacerým živočíchom:

 • keď je zaľúbený, je somár
 • keď sa ožení je vôl
 • keď sa neožení, je osamelý vlk
 • keď podvedie manželku, je neverný pes
 • keď ho podvedie manželka, je paroháč
 • keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera ešte Boh nevymyslel...

Niekoľko iných vecí, ktoré má o mužoch vedieť žena:

 • netreba z muža robiť debila, urobí to sám
 • všetci muži sú rovnakí, len majú rozdielne ksichty
 • o mužoch o ktorých predpokladáte, že by mohli byť dobrými manželmi neskôr zistíte, že nimi už sú
 • pri krotení mužov používajte prívlastky: „silný“, „milý“, „múdry“... nie je podstatné, či je to tak.
 • prečo je pre muža dôležitejší vzhľad, ako rozum: muži lepšie vidia, ako im to myslí
 • jediná žena na svete, ktorá pochopila mužov zomrela od smiechu skôr, ako to stihla povedať svojim kamarátkam
 • žena v mužských šatách vyzerá sexy, muž v ženských ako blbec
 • muži sa síce hrajú na ochrancov, vo vážnych prípadoch sú však väčšinou bezradní
 • ženatým mužom narastie časom brucho, slobodným mužom tiež
 • muži nepoužívajú vysávač, lebo sa boja, že to spôsobuje impotenciu
 • muži nemajú nič v hlave. Vyskúšate to tak, že sa ich teraz spýtate: „Na čo práve myslíš?“


Audio VerziaUpraviť

Tento článok bol spolu s článkom Muž niekým prerozprávaný a môžete si ho večer v kresle s čajom a slúchadlami na ušiach vychutnať vďaka Večerným Predčítaniam z Necyklopédie.[1]

Večerné Predčítanie z Necyklopédie
Muž & Žena
Súbor:Večerné Predčítanie z Necyklopédie - Muž & Žena


PoznámkyUpraviť

 1. Zdroj videa na YouTube - pravdepodobne môžme očakávať aj ďalšie pokračovania, či?
Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť


 
Rodina
Stará mať
Otec Krstný otec Matka
Muž Decko Žena
Svokra
Manželstvo
Manžel Manželka
Pes Mačka
Papagáj Korytnica
Narodenie
Chlapec Dievča
Syn Dcéra
Brat Sestra
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.