Maďar

(Presmerované z Maďari)
Necyk.png

Toto je seriózny článok Necyklopédie!!!
Tento článok bol označený komunitou za seriózny článok. Je natoľko kvalitný, absolútne seriózny a pravdivý, že sa mu dostalo cti byť na jej Hlavnej strane. O ďalších serióznych článkoch sa rozhoduje tu.

Gold piece.png


Future SK1.jpg Hungary flag 1867.png Pál Csáky Hungary flag 1867.png Palcsaky.jpg
miluje tento článok
Lebo nenarušuje práva menšín!


"Všőtko sme strötili, lön ten prízvök nám östal."

- Slovenský Maďar - o rozpade Veľkého Uhorska
Maďari
Maďar

Vznik 1. Januára, 0 P.V.T
Zánik Nie je možný
Pôvod Ugromongoloázijský
Rozloha ríše 5590613kg²
Hlavné mesto Budapešť
Politické zriadenie Promaďarská diktatúra
Počet vojen 314
Počet výhier 90172
Počet prehier 0
Počet vládcov 2
Najznámejší Attila a Turul
Webstránka http://jobbik.hu/


Maďarská vlajka. Červená ako krv otrokov, Biela ako Turulove oči, Zelená ako Attilove nohy. Tieto farby neskôr prevzali aj iné národy, napríklad Taliani, hoci ich význam nechápu.

Maďari, sú najmocnejšou civilizáciou v dejinách ľudstva, ich gény niesol aj King Kong. Vznikli bezprostredne po veľkom tresku, dodnes sú absolútne najdominantnejšou civilizáciou na svete. Predstavujú métu, ktorú sa iné civilizácie môžu (a majú) pokúšať dosiahnuť, hoci sa im to, z pochopiteľných príčin, nemôže podariť.

Biológia/MentalitaUpraviť

Maďari prišli do Európy na malých chlpatých koníkoch a sú tzv. nadľudia. Ich dokonalá štruktúra DNA je príčinou toho, že ich nie je možné naklonovať. Ich inteligencia prevyšuje bežne používanú stupnicu IQ, ich telo tvoria z 95% svaly a mozog, ktorý váži 20-25 kg, je neomylný, čo znamená, že Maďari majú vždy a vo všetkom pravdu. Boh ich stvoril nadprirodzenými a agresívnymi, aby mohli rozhodovať o dianí vo svete.

Percentuálne číslo agresie maďarov zatiaľ ešte nebolo objavené. Predpokladá sa, že je vačšia šanca že tehla sa konečne uvedomí, než aby bolo to percentuále číslo objavené ešte v tomto tisícročí. Uvidíme.

Všetci Maďari sú kráľovskej krvi. Príslušnosť k tomuto národu robí jeho príslušníkov automaticky dedičmi všetkých najvznešenejších tradícií. Prihlásením sa[1] k maďarskej národnosti, tzv. maďarstvu[2], človek automaticky získa gény Attilu, Sv. Štefana a ďalších velikánov. Dnes ku génom dávajú aj Pas Maďarského kráľovstva, oprávňujúci držiteľa vládnuť iným národom.

O Maďaroch je známe, že pokiaľ s niečím nesúhlasia, tak bojujú (Maďari do počiatku 20. storočia), alebo donekonečna žalujú (dnešní Maďari). Čo sa týka genetiky, najbližšie k Maďarom majú feferónky, červená paprika a Malina Hedvigová.

História MaďarovUpraviť

"Na počiatku bolo slovo a to slovo bolo gulyás."

- Jan 1:1

Od počiatku sveta boli Maďari jeho vládcami. Keďže však boli skromní, za svoj domov považovali len "Trianon", územie, ktoré si sami určili za svoje, hoci keby chceli, mohli by si podmaniť celý svet. Boli to vládcovia s veľkým V. Zabili vždy každého, kto s nimi nesúhlasil, každého až na Chucka Norrisa, na ktorého si ani veľkí Maďari nedovoľovali. Dovolili však, aby sa z nich vyvinul ľudo, ktorému potom nezištne pomáhali.

 
Evolúcia človeka. Zo starodávneho Maďara až po Homo sapiens sapiens. Táto schéma súčasne plne súhlasí s Bibliou - Ádám je staromaďarské slovo znamenajúce „ten, ktorý dal“ (myslí sa tým „dal rebro“)

Kočovné obdobieUpraviť

Hoci od počiatku sveta mali svoje územie, spočiatku sa rozhodli trochu cestovať po stepiach, pretože z nich bol dobrý výhľad na okolité hory a ich nedostižné kone tam mali priestor. Kočovanie im umožňovalo dohliadať na rozvoj ďalších civilizácií, napr. v Mezopotámii, Číne a všade inde. Napríklad Sumerčina je len odvodeninou starej maďarčiny. Popri tomto cestovaní občas prišli (pod rôznymi menami) skontrolovať svoje posvätné Trianonské územie, naposledy ich sem, pod menom Huni, doviedol známy Turulov potomok Attila, ktorý sa z močiara na brehu Tisy rozhodol urobiť hlavné mesto Európskej Húnie. Jeho snaha sa však stretla z nepochopením, pretože svet vtedy ešte na myšlienku jednotnej ríše nedorástol.

Preto načas opäť odišli (Csaba mal na východe nejakú súrnu prácu na 400 rokov), ale keďže cítili, že doba usadenia sa je už blízko, nechali tu Strážcov (Cikuľov, maď. Székeliov), ktorým pravidelne chodili pomáhať svojou vojenskou silou, jazdiac po Mliečnej dráhe. Potom princezná[3] Emese nepoškvrnene počala s Turulom, čím sa opäť posilnil supí gén prítomný v kráľovskom rode. Pod vedením Turula potom jeho syn priviedol Maďarov do Trianonu, tentoraz už definitívne a naveky.

Neskoršia etnogenézaUpraviť

Známy slovenský klérofašista, filozof a abstinent Janči S. zhrnul ďalší etnologický vývoj maďarského národa takto: "Maďarské mongoloidné kmene sem dorazili na malých chlpatých koníkoch. A pozostatky týchto prišelcov a nomádov sú na území dnešného Maďarska veľmi stenčené. Ich slávny Štefan, ktorý bol uhorský a nie maďarský kráľ, ktorý viac rozprával po nemecky ako po maďarsky, spravil jednu zásadnú vec. Spojil sa so slovenskými kniežatami a franskými rytiermi a týchto Mongolov vyvraždil. Terajší takzvaný maďarský národ má teda geneticky veľmi ďaleko od Mongolov, ktorí sem pricestovali na tých hnusných koníkoch. To im spravil ich slávny Štefan, vyvraždil ich kvázi predkov"[4].

Táto teória je, samozrejme, nesprávna, pretože Maďarov nebolo možné vyvraždiť a aj najmenšia stopa ich génov zabezpečuje potomkom vznešených kočovníkov superioritu.

Prínos ľudstvu a vesmíruUpraviť

 
Erzsika de Betka Báthory, hematologička a kozmetička, jedna z mnohých obetí nepochopenia prínosu maďarstva ľudstvu

Od počiatkov existencie ľuda to boli Maďarskí kočovní vedci, kto objavil[5] všetky vynálezy, od kolesa až po jadrovú energetiku. Tiež vymysleli zdravotníctvo, školy, kostoly, kolotoče, hrnce, osciloskop, všetky kartové hry, mobilné telefóny, kremáciu, krčmy, stánky s občerstvením, materské školy, farmy, telocvične .. zoznam by mohol pokračovať ďalej, Maďari vymysleli úplne všetko čo poznáme. Tiež asistovali pri pôrode Ježiša, postavili Big Ben v Londýne, sypali soľ do mora, aby bolo slané. Dodnes zabezpečujú príliv a odliv. Dnešní ľudovia im ďakujú za všetko, čo pre tento svet spravili.

SúčasnosťUpraviť

"Nincs forint, nincs pisi!"

- Hajzelbaba - o Eure
 
Čašnícke povolanie zažíva v Maďarsku nečakanú renesanciu - na snímke slávnostný nástup absolventov učebného odboru čašník-kuchár.

Ich agresia a často na prvý pohľad hlúpo vyzerajúce kroky, výroky, či pravdy, sú im naveky tolerované a odpustené, pretože to robili pre blaho sveta. Dnešní Maďari sú krotkí, pretože mocný Turul prikázal svetu demokraciu, čo znamená že už nemôžu rozhodovať a rozkazovať svetu, musia sa presadiť v komisii, zloženej z predstaviteľov ostatných(sprostejších) krajín. To má za následok to, že Maďarská hrdosť a sila klesá. Momentálne o najhlavnejších krokoch vo svete rozhoduje Európska Únia(Predtým Húnia). Maďari vždy vedia lepšie ako hocikto iný, ktorý krok by bol skutočným krokom vpred, no keďže svoju pravdu nemôžu dostatočne presadiť, presadzujú ju aspoň podpaľovaním vlajok a ničením všetkého čo sa nachádza v ich blízkosti.

Vedeli ste, žeUpraviť

 
Maďarský sexidol, národný hrdina, poloboh, František Rákoczi. Bol vysoký 4,8m a vážil 68 ton. Jeho kôň mal kostru vyrobenú zo špeciálnej zliatiny uránia, sodíka, zlata, zmesi rádioaktívnych látok a mletej červenej papriky.
 
Po smrti bol Rákoczi pietne zomletý do salámy a ako relikvia sa predáva dodnes. Pozor, nenaleťte na množstvo falzifikátov. Nie v každej saláme je pravý Rákoczi!
 • Meteorit, ktorý dopadol na Zem pred 65 950 000 rokmi, vyhubil všetkých dinosaurov, pterosaurov a mnoho ďalších potvorov. Prežili len baktérie, šváby, potkany a iní Maďari.
 • V najstaršej verzii eposu o Potope sveta vystupuje Utnapištim, čo je samzorejme Maďar.
 • Titanic potopili Maďari, zachránili sa len tí cestujúci, ktorí boli tiež Maďarmi.
 • Pyramídy postavili Maďari. Traja.
 • Francúzština je po Maďarčine druhý naj-sexy jazyk na svete.
 • Boh stvoril svet za 7 dní. V skutočnosti ho stvoril za 8 dní, chyba je len v preklade. 0-ty deň vytvoril Maďarov zo svojho rebra.
 • Ešte stále sa nepodarilo žiadnemu motorovému vozidlu prekonať rýchlosť najpomalšieho maďarského koňa Lotusza Lokiho.
 • Gumkáči skáču vyššie, keď do svojho gumidžúsu nalejú aj maďarský guláš.
 • Maďari majú fúzy na to, aby mohli cediť cesto keď jedia polievku.
 • Maďari zoradili periodickú tabuľku prvkov, podľa svojej dávnej abecedy.
 • Z Biblie : Na počiatku bolo slovo a slovo bolo u boha a to slovo bolo "Üdvözöljük"
 • Maďarský príbor sa skladá z holých rúk, starého trička a mačety.
 • Maďarské počítače majú viac megabytov ako kilobytov.
 • Maďarské šachy sa hrajú s 8000 figúrkami na každej strane. Každý hráč musí mať aspoň 12 kráľov. Hra končí keď sa jednému z hráčov podarí zotročiť všetky figúrky svojho protivníka.
 • Najtvrdším prírodným materiálom je maďarská oceľ. V praxi sa však viac využíva diamant, keďže maďarská oceľ sa vyskytuje len v Maďarsku, diamant je preto omnoho hojnejší a tým je aj jeho ťažba omnoho jednoduchšia a lacnejšia.
 • Komediálna legenda Mézga Család(Miazgovci, 1968, HU) je najúspešnejší animovaný seriál na svete. Na druhom mieste sa stále držia Simpsonovci a na treťom mieste South Park.
 • Meče vyrobené Maďarmi nie je možné brúsiť, keďže sú tak ostré, že už ostrejšie byť nemôžu.
 • Koľko Maďarov je treba na výmenu žiarovky? Jedného - ktorý rozkáže v Brusseli, aby ju vymenili.
 • Inteligencia Maďarov sa meria IQ testom, ktorý ešte nevynašli.
 • Maďarské psy pri útoku nehryzú, ale mečujú.
 • Maďarskú červenú papriku je možné použiť aj ako afrodiziakum, pravidelným natieraním na svoj pohlavný úd.
 • Maďari presunuli všetky svoje hory do okolitých krajín, aby tak získali nížiny vhodné na polia na pestovanie papriky a feferóniek.
 • Medzi 10 najnebezpečnejších zvierat sveta patria: 10.medveď, 9.žralok, 8.medúza, 7.hroch, 6.slon, 5.krokodíl, 4.veľké mačky(tigre, pumy, levy..), 3.Škorpión, 2.had a najnebezpečnejším zvieraťom sveta je, samozrejme, 1.Turul.
 • Maďarské kone sú jediným druhom koní, ktoré sa živia striktne len mäsom iných koní.
 • Hviezdy na nebi, ktoré môžme vidieť v noci nie sú iné slnká s planétami. Sú to maďarskí bohovia, ktorí dohliadajú napríklad aj na jazykový zákon, či Hedvigu Malinovú.
 • Z Maďarov sa vyvinuli opice, z opíc sa neskôr vyvinuli dnešní ľudia.
 • Pravý maďarský segedínsky guláš je možné použiť aj ako nemrznúcu zmes do ostrekovačov.
 • Herkules bol poloboh. To znamená že bol z polovice boh, z polovice Maďar.
 • Starovekí Maďari vymysleli koleso, pretože si chceli zahrať ruletu.
 • Maďarské psy si dokážu samé otvoriť konzervu s jedlom.
 • Maďar dokáže zjesť pomaranč, bez toho aby ho najskôr ošúpal.
 • Maďari vynašli internet v roku 1748, no používať ho začali až o niekoľko sto rokov neskôr. Dodnes sa však viac prikláňajú k tzv. zaostalému spôsobu života.
 • Maďari si pred prdnutím dokážu vybrať, či chcú prdnúť suchý, alebo vlhký prd.
 • Maďari vytvorili na slovensku rieky aby mohli mohli čo najskôr doplávať na člnkoch a obsadiť nás(teda Maďarov)
 • Jedna z hlavných postáv Star Wars, cisár Palpatine, bol Maďar. Jeho meno sa správne píše Pál Patönyi. Celý čas mu v skutočnosti šlo o obnovenie Veľkého Uhorska, ktoré chcel rozšíriť do celej galaxie. Práve takáto veľkosť zodpovedná skutočným a oprávneným nárokom Veľkého Uhorska.
 • Szent István Korona Vírus je najvražednejším vírusom na svete.

Známi Maďari pôsobiaci na SlovenskuUpraviť

Známi Maďari pôsobiaci v zahraničíUpraviť

Pozri tiež :

Základy maďarčinyUpraviť

 • kermigyeretvár
 • minytenker
 • hogy vogy

alebo za každé slovo povedať Át alebo bo... napr. : horčícabo... pičábo... parkát (m.č) atd..

ReferencieUpraviť

 1. Samozrejme, nemôže sa prihlásiť každý, komu sa zachce. Je potrebné preukázať znalosť aspoň tridsiatych maďarských slov a znalosť maďarskej verzie svetových dejín a fizyky.
 2. Maďarstvo je slovenské slovo vyžadované Maďarmi ako oslovenie, vytvorené podľa vzoru svinstvo.
 3. Všimnime si, že Maďari boli vždy kráľovskej krvi a preto používanie názvov ako kráľ alebo princ je u nich vždy bez problémov. Ani Sulíkova komisia v ich prípade nikdy neprotestuje.
 4. V rozhovore pre volebný časopis SNS Desiatka, máj 2010
 5. Doslova objavili, vynašiel to občas aj niekto iný, ale kým Maďari neobjavili, že to ten niekto má, tak nevedel, čo s tým.
 6. "Ale soudruzi, je přece vědecky dokázáno, že soudruh Jiří Jánošík byl maďarskej žid"
  - Pepa Novák v terchovskej krčme - česť jeho pamiatke)
Národy
SlováciSlovák Američania Filipínci Francúzi Maďari Osmani Rómovia Češi Šmolkovia
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.