Lucie Bílá

"Vieš čo, choď do prdele, ty vole. Kto chce, aby odišiel, nech zdvihne ruku..."

Hanek Lucie Bílý Zaňák
Lucie Bílá


Narodenie 7. apríl 1966
Otvovice
Výška 144cm
Váha 45kg(10kg kozy)
Známa vďaka Zasúložilá umelkyňa
Manžel tých bolo
Deti Rebecca Black
Rodičia Dvaja
IQ ako šička...
Webstránka tedkralovnoujsemja.cz

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

- Lucie Bílá

Zaslúžilá umelkyňa Lucie Bílá, vlastným menom Hanek Zaňák (aj keď rád/a používal/a pseudonym Jean Loumiére Jacques Phillip Penelopp Baptist Vesulonese XII., povedano Svätý) sa narodil/a 7.apříla 1966 P.V.T. v mestečku Otvovice. Pre svoj hlas sa v štrnástich rokoch stal/a dobrým/ou dabérom/kou filmových príšer (Godzilly, Morfelínov alebo Quasimoda). Taktiež pracoval/a ako doručovateľ, jeho/jej najobľúbenejší odbor bol rozvoz fajčiva. K spevu sa dostal/a cez svoju sestru Věru, ktorú musel/a raz zaskakovať na marihuanovej párty. Na tej si ho/ju všimol Petr Hanning a po zhliadnutí niekoľko jeho/jej prác sa rozhodol z chlapca urobiť ženu so zbrusu novým menom podobajúcim sa jeho/jej sestre.

Zmluva, dohodaUpraviť

 
Lucka sa veľmi rada necháva chytať za svoje malé kozy

Ako je možné, že sa z chlapca s odporným hlasom a vzhľadom stala známa a obľúbená speváčka? Je to jednoduché, Petr Hanning, alias SMRŤ, s ňou spísal dohodu. Z Hanka sa stane žena výmenou za podobnosť Smrtke. Hanek nakoniec súhlasil a odmenou za vzhľad ako Smrtka dostal vzhľad ženy a istému percentu českého národa (nie však moravského) sa pomocou Smrtky začal páčiť jej spev. Radia sa do neho ľudia, ktorí Smrti utiekli len o vlások a preto musia zažívať, i keď neradi, do konce života ukrutné muky, a síce počúvaním platní Lucky Bílé. Časť z nich to po čase vzdá a radšej sa Smrti vydajú na milosť. Je pravdepodobné, že si šľahla.. Ale nikto nevie čoho

Primitívne pesničkyUpraviť

 
Podoba Lucky a smrtky je evidentná

Roku 1985 konečne vydala prvý singel Neposlušné penisy; Pieseň bola o špatnom sexe s Luciným manželom a zároveň dedom. Skladba sa veľmi rýchlo rozšírila po celých Čechách, vysvetľuje sa to najmenšou úmrtnosťou v tomto roku za posledných 50 rokov.
Dalšou "obľúbenou" piesňou bolo Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě (...atď.), ktorú však nebudem pripomínať, vlastne toto už stačí, aby ste si je náhodou nezačali spievať.

MuzikályUpraviť

 
Věra odmalička Lucke závidela, že ešte nedostala infarkt

Lucka rada kráka aj pred živým publikom prezlečená za mnoho podivných tvorov, napr.: za Drakulu, Potkaniara, Elixír života, atď.... Občas pozve ešte horších spevákov. Daniela Hůlku, najodpornejšieho, najzarastenejšieho a takmer najchraplavejšieho šoumena českej populárnej scény, Helenku, plastikovú pannu, alebo opáleného borca. Pri muzikáloch len chodí a reve na ľudov, občas poskočí a krúti sa ako na diskotéke pri tyči. Vrelo doporučujeme zájsť na jeden z jej muzikálov vybavení húfnicou alebo aspoň podobnou zbraňou.

SúkromieUpraviť

Keď Lucka dlho nevystupuje, alebo nenahrá nový album smrti, potrebuje sa nejako zviditeľniť pomocou škandálov. Rada ich prevádzkuje so svojim dedom alebo milencom Danem.

Tento odstavec z novín hovorí za všetko (vrátane obľúbenosti fajčiva a muzikálov).

"Premiéra muzikálu Obraz Doriana Graye vyvolala škandál. Daniel Hůlka (38) totiž údajne (a vraj nielen on) v priebehu predstavenia hulil marihuanu. Celú vec šetrila aj polícia."

- Rudé Právo

(zdroj)

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.