Toto je encyklopedické heslo o človeku, respektíve o spoločensko-vedeckej téme, vedecký článok o sexuálnej téme sa nazýva Penis

Triezvy janko.jpg Štátny znak SR.png Ján Slota Štátny znak SR.png Slovensko kraje.JPG
miluje tento článok
Lebo nie je po maďarsky!


Jahodový kokot

Kokot (v juhoslovenskom nárečí keket) je človek trpiaci chorobou zvanou kokotnosť. Jej geografické rozšírenie je v súčasnej dobe lokalizované zhruba južne od pohoria Vysoké Tatry po rieku Dunaj. Západné hranice výskytu sú ohraničené riekou Morava a východná hranica výskytu siaha po rieku Uh. V danej ohraničenej lokalite nájdete takmer samých kokotov. Kokoti s podobnou diagnózou mimo tohto regiónu sú na západ od rieky Morava známi ako čuráci (v okolí rieky Mže ako čůráci), na sever od Tatier a východ od Uhu ako chuji, a na juh od Dunaja ako fasi, jednotné číslo fas sa píše "fasz". V maďarskom pohraničí sa často vyskytuje ekvivalent slova chuj vo výslovnosti huj, niektorí snaživci to vyslovujú aj niečo ako khuj.

"Len kokot, može na prvú stranu napísať, že kvôli svetovej kríze prichádzajú stovky ľudí o prácu, a na druhej strane, len kokot môže napísať, že Fico naháňa kšeft GMT vo Vietname, za viac ako miliardu."

- Robert Fico

História

Kokotov je možné vysledovať už od úsvitu ľudských dejín, archeologické dôkazy však máme až od cca 6. storočia P.V.T. (číslo 6 je druhočíslo), keď sa kokoti usadili na horeuvedenom teritóriu.

Zvyky

Kokoti sa svojou kokotnosťou nijako netaja a bežne sa ako kokoti oslovujú. Napriek tomu je veľmi často badať, ze kokot kokota posiela do p**i. V juhozápadnom cípe kokotskej oblasti je možné vysledovať aj lingvisticky odlišné posielanie do p**e, významovo ide ale o rovnakú činnosť.

Demografické a profesionálne zastúpenie

S určitosťou možno povedať, že kokoti sú všade. Najviditeľnejšie zastúpenie je samozrejme u mediálne propagovaných jedincov ako sú politici a celebrity. Vačšina kokotov taktiež súhlasí, že kokoti sú vo všetkých riadiacich a manažmentských postoch. Kokoti z týchto postov zase majú pomerne presné čísla aj o tom koľko podriadených je kokotov.

Spodná veková hranica kokota nie je ešte presne určená, každopádne môžeme povedať že základné školy už opúšťajú kokoti. Horná veková hranica je nekonečná, pretože o mnohých sa ako o kokotoch hovorí aj posmrtne.

Poddruhy kokotov

"- Mami! Čo je to penis?
- To je časť mužského tela, dcéra moja.
- Mami! A čo je to kokot?
- No, to je ten zbytok..."

- dcéra
 
Kokoti sledujú futbal miesto toho aby si ho radšej zahrali.

Kokotológia, náuka o kokotoch, rozoznáva niekoľko poddruhov kokotov. Títo sú niekedy regionálne obmedzení, iní sú ubiqisti.

 • Kokot drevený plechom pobitý - výnimočne tupý poddruh, škodí všade a všetkým 24 hodín denne. (číslo 24 nie je ani druhočíslo a dokonca ani prvočíslo, ale je nečíslo).
 • Kokot drevený v črešňovom náleve - rovnaký význam ako kokot drevený plechom pobitý, no je v ovocnom, minimálne 40% náleve.
 • Kokot zasranej - český poddruh usadený najmä na západ od rieky Moravy
 • Kokot totální - obýva stredočesků kotlinu
 • Kokot neuveriteľný - ubiquist, vyznačuje sa nepredvídateľným chovaním
 • Kokot ojedinelý - vyznačuje sa vysokou mierou kokotnosti neúmerne prevyšujucou všetkých kokotov aj nekokotov vo svojom okolí
 • Kokot naozajstný - zatiaľ vedecky neprebádaný poddruh, ale týmto titulom sa bežne uctievajú rôzni jedinci, ktorí majú ako vedľajší symptóm tvrdohlavosť.
 • Kokot letecký - osoba zmrdáckeho pôvodu, ktorá sa zdržuje v leteckom priemysle. Je charakteristická tým, že ničí všetko dobré, rozhoduje o veciach, ktorým nerozumie, je arogantná a nenávidí obyvateľov strednej Európy. Má mylný pocit, že je stelesnením dokonalosti a na hlave ma vyrobenú "vlnku" z posledných chumáčikov vláskov.
 • Kokot dvojzubý - najnovšie objavený poddruh (priťahujú ho notorické alkoholičky)
 • Oberkokot - tak veľký kokot, že snáď už ani väčší byť nemôže
 • Totalkokot - taký kokot, že keby bola súťaž kokotov, určite skončí až na druhom mieste, pretože je taký kokot, že nedokáže ani vyhrať
 • Sližár jebnutý, foršňou trafený - obyvateľ obce Solčany, podľa jeho vlastných slov vedome škodí 48 hodín denne. Na otázku prečo, keď deň má len 24 hodín, jasne odpovedá: "To nevadí, ja škodím aj v noci!"
 • Koudy - najnovší druh, pravdepodobne amerického pôvodu, zatial neštudovaný

Kokotovo

Obec na Slovensku, vyhlásená Štatistickým ústavom pre duševné a pridružené choroby na základe vyhodnotenia výsledkov sčítania pospolitého ľudu za východiskový model pri skúmaní súčasného rurálneho osídlenia štátu. Býva vzorom. Bežný je citát „Je to tu ako v Kokotove“. Pre lepšie pochopenie a orientáciu ako je to uvádzame základné údaje:

Poloha: pod lesom, nad riekou, cca. 30 minút vetrieskou od najbližšieho mesta
Rozloha: od horného konca po dolný
Geografické pomery: les, potok, lúka, húština
Územné členenie: Horný koniec, Dolný koniec a Stred (Rýnok, Pľac)
Obyvateľstvo: apatické, vo väčšine trpiace cirhózou
Význačné budovy a pamätihodnosti: krčma, kostol, maštaľ, požiarna zbrojnica, autobusová zastávka, predajňa Rozličný tovar (všetky uvedené pamätihodnosti sú umiestnené na jednom mieste).
Obecné motto: „Radšej trocha rozliať s Parkinsonom, ako zabudnúť vypiť s Alzheimerom

Vyskytol sa ale problém: Pri novom územnom usporiadaní Slovenska nejaký kokot stratil pôvodné mapy, kde sa Kokotovo vyskytovalo. Na nových mapách už nie je a Necyklopédia preto vyzýva občanov, či náhodou nespoznali podľa opisu, kde by to Kokotovo mohlo byť.

Ďalšie odvodeniny

Bohaté fondy slovenského národa by bez kokota veľmi trpeli. Svedčia o tom aj niektoré slovné spojenia, ktoré sa bez tohto skvostu len ťažko intepretujú. Sú to napríklad slovné spojenia ako:

 • Skokotiť sa - ochorieť kokotizmom
 • Skokotiť sa - spadnúť ale veľmi
 • Skokotiť sa - uveriť kecom politikov, byť fanúšikom celebrít a dokonca ich obdivovať
 • Vykokotiť sa - zase len padnúť
 • Keď je niečo nakokot - neznamená, že je to prezervatív, alebo niečo podobné. Určite nejde o užitočnú vec.
 • Keď je niečoho pokokot - ide o charakteristický príklad nečísla. Stručen nsa dá vysvetliť tak, že keď je niečoho pokokot, je toho určite viac ako dosť...
 • Naopak, keď povieme, že z ničoho nie je ani kokot (niekedy aj kokot z toho) - ide v podstate o nečíslo, ktoré stanovuje, že ide o nič, respektíve takmer o nič. Je to príklad fenomenálneho významu o značenia kokotom, kedy pokokot (silne veľa) vykryjeme takmer totožným antonymom, slovom ani kokot (synonymum: kokot z toho).

Vtipy s kokotmi

Idú dvaja a hádajú sa:

- Ty, si kokot!

Ja? To ty si kokot!

- Ty si väčší kokot!

Ja? Ty si najväčsí kokot z kokotov!

- Vieš čo? Ty si taký velký kokot, až kokot vôbec nie si!

Tak ja že nie som kokot??!!

Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena  Choroby  
Akútny zápal sviečokAlkoholizmusBarbaricitidaBurčákový nosČechomorDebilEMOGastropatizmusHnusobaHomosexualitaKleptomániaKokotnosťLamerstvoMor ho!NedojebanitidaNegativizmusNegatívna energiaNegritidaNepárnokovidníkNevinofobiaParanojaPárnokovidníkPohlavné chorobyPrasacia chrípkaRakovina prstovRosamunde PičerováRusifilitídaSamovznietenieSelfieSchizofreniaSlniečkárSyndróm extrémneho pičovaniaSocializmusVýmelZhubná kefkaZolosynteza
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.