Komunisti

(Presmerované z KSČ)
Komunisti
Bolsparty.jpg
Komunistickí guruovia
Hot Brezhnev.jpg
Posledný akčný komuntista
Leonid Iljič Brežnev

"Všetci sme vedeli, že komunisti nám klamú úmysloch Západu. Teraz sme však zistili, že tie svine hovorili pravdu!"

- ovčan

Komunisti sú vrcholní členovia ľavicovej politickej doktríny. Ich ideálom je spoločenské zriadenie nazývané komunizmus. Komunizmus je najdokonalejší a najideálnejší spôsob usporiadania krajiny. Za zakladateľa komunizmu sa síce považuje ruský polonemec Lenin, ale v skutočnosti ideu komunizmu spropagovali dvaja Nemci, ktorí sa volali Marx a Engels. Prvým krokom, či predchodcom vývoja k vzniku komunistického zriadenia je(bol), či mal by byť spoločenský systém, ktorý sa nazýva(l) socializmus. Socializmus je to, čo sme mali aj na Slovensku.

Diametrálne odlišujúcim sa systémom oproti komunizmu je ďalší „izmus“, ktorý je známy ako fašizmus. Spoločné majú obidva tieto systémy to, že sú dobrým spôsobom ako do krajiny dostať tzv. totalitnú, t.j. neobmedzenú moc jednej politiky.

CharakteristikyUpraviť

"Čo je tvoje, je aj moje... a čo je moje do toho ťa je vieš čo...
(alebo tak nejak)"

- Základné komunistické heslo

Základným ideálom fungujúceho súžitia (iní vravia, že súženia) komunistov je spoločné vlastníctvo majetku štátu. Cieľom práce komunistov je v jej deľbe dobrovoľne velebiť spoločnosť a prospech všetkých spoluobčanov. Medzi komunistami neexistujú triedne spoločenské rozdiely. Robotníci, roľníci a pracujúca inteligencia (v podstate úradník) spolu s lekármi, či ozbrojenými silami ale aj s verejnou bezpečnosťou, sú si navzájom rovnocenní. Všetci komunisti si tykajú a oslovujú sa slovomsúdruh“. Všetci sú teda kamaráti, respektíve druhovia. Keď sa stretnú objímu sa a dajú si pusu.

Komunistické zriadenie sa vyznačuje tým, že v jeho systéme zanikli peniaze. Zanikli, lebo ich už netreba. Nikto nič nemá, lebo všetko patrí každému. Každý komunista je natoľko uvedomelý, že si zo spoločnosti berie len toľko čo potrebuje a svoju prácu vykonáva dobrovoľne a najlepšie podľa svojho vedomia a svedomia.

SkutočnosťUpraviť

Z uvedeného je jasné, že komunizmus ešte v reále nevznikol a nefunguje nikde na svete. Niktoré symptómy, ktoré komunistická politická strana hlása sú akési povedomé. Poviete si, že sú asi šlahnutí Hi-Hi Trávou, či proste len šlahnutí, možno odkojení v nejakej sekte... niečo vám aj naznačí, že ste to niekde počuli.

V tejto súvislosti vám udiera do očí spravodlivosť, ktorú zažívajú vo svete. V komunizme sú azda niektoré arabské emiráty, ktoré bohatnú na predaji ropy. Donedávna k nim patrila aj Líbya. Tieto krajiny sa vyznačujú tým, že všetci jej pôvodní občania majú vzhľadom k svojmu okoliu životnú úroveň milionárov. Peniaze pre nich nehrajú tú najdôležitejšiu úlohu. Ich príjem je síce menší, ale neuvedomujú si to, lebo majú smiešne nízke životné náklady. Dostávajú všetko tak, aby mali zabezpečený „chlieb a hry“. Po páde ich systémov dochádza u nich k drastickému vytriezveniu, lebo nemajú dostatok prostriedkov na to aby prežili zo svojich finančných zásob.

S osobným vlastníctvom alebo spolupatričnosťou, či nekontrolovaným objímaním v dávnejších časoch nemali problém hippies a podobné zvláštne komunity.

Ľudská rasaUpraviť

Komunistická morálka je teda vybočená od normálu, respektíve štandardu pre prírodu a prirodzené správanie cicavcov, teda aj chovanie majority ovčanov. Komunisti nikdy reálne nefungovali. Ľudovia sú nastavení tak, že keď môžu tak ber a keď im netreba tak plytvajú, hýria, alebo berú do zásoby. Vrátane tých, ktorí im vládnu. Aj oni používajú komunistickú demagógiu na to, aby kryli svoje zločiny. Demagógia je v podstate nástrojom manipulácie, ktorý požívajú všetky politické strany, nielen komunisti.

Komunisti podobne ako iné strany po tom ako sa dostali k moci začali si ju udržiavať násilím. Krajiny s komunistickým systémom majú zavedený trest smrti, či iné vymoženosti, ktoré presviedčajú ľudov aby sa správali podľa nimi hlásaných doktrín. Všetci, ktorí vybočujú mimo normál sú systémom vyraďovaní zo spoločnosti a tak v komunistami riadenom systéme prežívajú väčšinou tí, ktorí klamú a kradnú a niekoľko naivných fanatikov.

Komunisti vešajú, posielajú do uránových baní, či do pracovných táborov, známych to gulagov, fašisti nepohodlných strieľajú a namiesto gulagov majú koncentračné tábory, religionisti vyháňajú bezbožníkov, či pália bosorky a dementkratom je sympatický každy, kto má peniaze, tí koncentrujú ľudov do nákupných centier, ponúkajú im všetko na dlh aby ich po vyžmýkaní z peňazí vyhnali z bytov na ulicu a pod mosty...

Komunizmus na SlovenskuUpraviť

Komunisti sa uchytili vládnuť na Slovensku niekedy po druhej svetovej vojne. Bolo to potom ako na jeho českej strane vyhrali voľby. Zasadli na vládnych stoličkách impéria na dve generácie, t.j. na štyridsať rokov. V tomto období každý Slovák zdedil do svojej rodina|rodiny aspom jedného komunistu, ktorý mal známeho ďalšieho komunistu a ten ďalšieho... komunisti boli všade, len po roku 1989 sa zrazu všetci stratili a tí ktorí nie tak to preto, lebo boli reformní.

Vo vládach postkomunistických krajín sedia ľudovia, ktorých tam dosadili komunisti, či komunistickí rodičia, dedovia... logicky, iba po dvoch generáciách komunistickej vlády, sa dá povedať že ešte veľa vody pretečie Dunaiom a aspom jedna generácia musí vymrieť, aby sa na Slovensku dalo na komunistov objektívne nadávať.

Vývojové štádiá komunistuUpraviť

Tak ako každý hmyz aj komunisti vo svojich časoch prechádzali určitými vývojovými štádiami. Podľa analógie s cyklami hmyzu, sú(boli) tieto štádiá nasledovné:

  • iskrička - je to štádium, kedy sa na decko v druhej triede základnej školy zavesil taká malý odznačik s knižkou v krúžku, s plamienkom a (hlavne) malou červenou hviezdičkou, ktorá symbolizovala nádej, že mláďa sa môže raz stať, podobne ako žiaci z vyšších ročníkov, pionierom.
  • pionier - ( nemýliť s Pioneer ) asi po štyroch rokoch školy sa odznak iskričky zväčšil mimo krúžku. Knižka už horela fest. Nadôvažok sa pre decko nafasovala uniforma v podobe tmavomodrých gatí (baby mali sukničky), svetlomodrej košele, klipsňového opasku a najdôležitejšieho doplnku, ktorým bola červená šatka. Všetko sa to nosilo hlavne vtedy, keď svietilo silné slnko, či iné svetlo a tak sa pionieri naučili zaclánať si oči tak jednotne pravou rukou.
    • sľub vernosti Marxizmu-Leninizmu - zvlášť výnimočné decká (skoro všetky) na druhom stupni základných škôl počas totality absolvovali iný druh svätého prijímania. Pri tomto ceremoniále sľúbili vernosť leninským ideálom a dostali za to hodinky, prstene, náušnice, retiazky...
  • zväzák - bolo posledné mládežnícke štádium komunistu, ktoré sa mohlo ťahať od strednej školy (učňovky) až po pozdný vek mladosti... červenú šatku vystriedala červená kravata.
  • komunista - „hlboko veriaci komunista“, ktorý sa stretol s iným, čo sa ho opýtal: „tak čo súdruh, čo by si povedal na to, keby sme ťa prijali medzi seba...“ (inými slovami, t.j. biele na čiernom, stúpil som do hovna, poď aj ty). No a existovalo iba čierno-biele riešenie...
    • milicionár - bola to skutočne beztriedna organizácia, ktorá sa skladala z bandy ozbrojených opilcov. Počas osláv pochodovali v železničiarskych uniformách. V rukách mali vyradené staré kvery. Keď bolo treba strelili z nich do vzduchu. Spravidla raz za čas absolvovali cvičenia v teréne, ktoré boli úrovňou srdečnosti a takmer kamarátskych vzťahov porovnateľné s tým, čo sa v dnešných vyspelých firmách nazýva tímbulding. Každý sa najebal s každým a na druhý deň sa radšej najebali znovu, aby zatreli to, čo povyvádzali v prvom dni. Všetko toto bolo takisto platené zo spoločnej väčšinou firemnej kasy... tak ako ten dnešný tímbulding.

Po prehľade vývojových štádií sa po logickej analýze dá povedať, že správny čistý komunistický odchov (v roku 2012) má asi presne 80% ľudskej populácie Slovenska od dôchodcov do veku cca 35 rokov. Komunistický pôvod má väčšina vlády, parlamentu, manažérov a dospelých ľudov zeme, ktorí ju riadia, či o nej rozhodujú. Tí čo kradli v komunizme, vychovali týmto spôsobom aj svoje deti. Sú medzi nimi aj tí, čo sa tvária ako tzv, pravičiari, či kresťania čo nesúhlasia, no ich mozgy sú komunistickými ideálmi aj tak nasýtené, len verejne propagujú inakosť. Mnoho roduverných kresťanov dostali jedny hodinky od strýka na birmovke a druhé od tety pri sľube vernosti Marxizmu-Leninizmu (pripúšťame, že to mohlo byť aj naopak). Táto ideológia atento spôsob uvažovania je medzi ľuďmi mladších ponovembrových generácií infikovaná zakorenenou výchovou komunistických deciek.

Sieň revolučných tradíciíUpraviť

  Komunisti, socializmus a ďalšie červené témy  

KSČKSSSmer – SDInternacionálaČSSRZSSRNDRBoľševikGustáv HusákVasiľ BiľakGejza ŠlapkaAntonín KapekLubomír ŠtrougalAlexander DubčekLeninStalinMao-Tse-TungFidel CastroZväzarmPionierSZMSpartakiádaPrvý MájVOSR2. sv. vojnaSúdruhPredsedaJRDTuzexBONVekslákPanelákZáchytkaKofolaGrankoGazda repárskyDead KomunistsVerejné blaho

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.