Jozef Páterovič

Jozef Pátrovič, je Slovenský Spevák, odborník na ovzdušie, toxikológ, duetista, imitátor, humorista, podpredseda snemu spevákov - dôchodcov, autobusár, právnik, žalobca, prokurátor, sudca, ...

Jozef Pátrovič
Jozef Páterovič

Jozef volá za svojím druhým hlasom.
Narodenie 21. január. 1942

Liptovský Mikuláš
Úmrtie Žije
Neznáme
Známa vďaka Fenomenálny šoumen
IQ 390

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Je zjavné že Jozef Pátrovič mal potenciál byť známejší ako slovänský rapjer Rytgrc a to mu nemohlo prejsť len tak. Jozef Páterovič nie je len vzor polygota, Jozef je fenomén mediálneho nadľuda, o ktorom je absolútne nemožné napísať akúkoľvek satiru... Jozef sám je stelesnená satira.

Pôvodne účinkoval vo vychýrenej kapele s názvom ČSAD Topoľčany, po všetkých zastávkach. Svoju slávu Jozef dosiahol účasťami v rôznych talentových šou ako napr - Talentnemámánia, ČS Superstar 2, ČSMT 1, ČSMT 2, ČSMT 3... kde už porotcom došli nervy a poslali ho ďalej údajne dúfajúc, že ho už neuvidia. Nevedeli že Pátrovič je synom diabla a bude križovať túto Zem až do absolútneho konca Sveta.

Vnadivé introUpraviť

Isté indície naznačujú, a zlé jazyky to potvrdzujú, že Jozef je ten, kvôli ktorému posledne vysielaná talentová súťaž vznikla. Je to zjavné preto, lebo len on je ten, ktorý púta pozornosť divákov natoľko, že si ju (súťaž) pozrú do konca.

Diváci dúfajú, že sa tam objaví ON, Jozef Pátrovič. Jozef Pátrovič je celebrita, ktorá sa dá porovnať iba s Kleopatrou z Turca. Kde sa hrabe v relácii voľáky Pyco so svojimi kuchárskymi knihami, či nejaký syn herca, ktorý sa zaskvel iba tým, že spieva že je „gej, je gej... je tepleeeej“. Kde sa hrabe špičkový svätový producent, ktorý určite nie osobne, ale iba akési jeho Alter Ego hralo v gay-pornách. A kam sa hrabe žena, ktorá sa pravdepodobne len tvári, že vie spievať. Tá istá žena, ktorá sa mu raz dokonca snažila pomôcť a svojim kvakotom mu udala, pravdepodobne, zmá tón. Aký efekt by malo profesionálne vypliešťanie očí a infantilné jasanie dvoch porotcov a prevracanie očí jedného porotcu, keby na pódiu nestál sám obrovský Jozef Páterovič.

Keď Jožka v niektorom „tresku“ zase vylúčia, bude to fatálne, lebo aj talentová súťaž vypadne z Prime-Time. Bez neho nemá už takýto okukaný program nič čo nové povedať.

ŽivotopisUpraviť

Jozef Pátrovič sa narodil ako dieťa svojich rodičov dňa 21. januára roku 1942 (počuj „tisícdeväťstoštyridsaťdva“). Nemôže to byť označované ako P.V.T., to nemôže byť určite. Takže Jozef sa narodil C.V.T, t.j. „Cez veľkú Tresku“. Niekto tvrdí, ze je jedným z dôsledkom tohto javu. Stvoril ho údajne sám diabol Lucifer za cieľom žrania nervov iným živočíchom a aj samotným ľudom na svete. Jeho zrodenie, Luciferov čin, vlastne vyprovokovalo Boha aby na Zem poslal mesiáša želaného... nikto dosiaľ nahlas nepovedal, že tá záhadná Betlehemská hviezda v pozadí Kristovho narodenia bola personifikáciou samotného Jozefa!

Jozef je od tých čias všade. Ako Highlander jeho život plynie s históriou umenia. Nerobil to veru ľahké niktomu. Ani Mózart nemal šancu dlho žiť v jeho tieni. Jozef má rád rozrušené davy. Jeho revírom sú veľké javiská s hromadami divákov ktorých nakazí svojim nefalšovaným, ešte stále nedoceňovaným, vraj „falošným“, spevom a za pomoci svojich hypnotických schopností vsugerúva ľuďom do hlavy, informácie o neexistujúcich skutočnostiach. Má rád aj ekologické témy. Zoznamuje ich s toxínmi, o zlej vlhkosti vzduchu, vplyve azbestu na umenie a pod.

Zlomyselníci tvrdia, že je absolútne isté, že „Jozef Páterovič musí byť potomkom zlej sily“. Predsa každý zdravý človek po trapase pred kopou ľudí zalezie do zemľanky na polstoročie pokým sa podľa budhistickej teórie nenarodí ako nejaký iný živočích. Jozef je veľkorysí dobrák a odpúšťa... odpúšťa tomu nehodnému publiku, že ešte stále nezaliezlo a dopraje mu niekoľko ďalších útržkov svojho umenia... keď nie spev aspoň ten JEHO pohľad!

CitátyUpraviť

Tieto skvostné myšlienky vyšli z úst Jožka Pátroviča:

"Na vine nie je môj hlas, môj spev, ale staré budovy, ktoré sa nedajú odvetrať, a ktoré by potrebovali klimatizáciu."
"Kde je azbest, tam sa nedá žiť."
"Nie každé dieťa je citlivé na tieto toxíny. Preto deti dokážu zaspievať pesničku lepšie ako ja."
"Podstatné je zachraňovať ľudstvo"
"Budem spievať... dvojhlasne!"

Výber z repertoáraUpraviť

Konšpiračné teórieUpraviť

O pánovi Páterovičovi sú asi približne dve až tri konšpiračné teórie.

  1. Teória Terminátor - hovorí, že Pátrovič je stroj z budúcnosti, ktorý sa snaží narušiť psychické správanie ľudí dnes a tak zabrániť potlačeniu vzbury strojov ktoré sa stane v roku 2073. Namiesto zbraní Terminátor-Pátrovič používa svoj hlas a hypnotické schopnosti, ktoré sú však horšie ako zbrane hromadného ničenia (pri zbraniach hromadného ničenia človek aspoň netrpí, alebo aspoň nie toľký čas)
  2. Teória Mužov v Čiernom (tzv. Teória MiB) - hovorí, že Pátrovič je mimozemský tvor, ktorý nebol stále dolapený tajnou americkou organizáciou Mužov v Čiernom. Muži v Čiernom však vedia o existencií Pátroviča a upozorňujú, že je nebezpečný na veľkú vzdialenosť a dokonca aj cez televízne obrazovky môže jeho falošný hlas spôsobovať strašné muky.
  3. Teória Hlúpeho človeka - hovorí, že Pátrovič je len obyčajný hlúpy človek bez štipky sebakritiky. Že je to len chválenkár a jeho výhovorky sú úplne chabé, nik im neverí dokonca ani on sám. Taktiež je dosť možné že Pátrovič utrpel ťažkú traumu (možno v detstve??) a že toto je len ďalší výsledok jeho minulého utrpenia. Táto teória je však úplne postavená na hlavu, je absolútne nereálna a nie je možné aby bola pravdivá.
  4. Teória roztrhnutej siete - jej základom je logika toho, že Páterovič, je človek, ktorý bol chytený v sieti, ktorá sa roztrhla. Chyba nie je v ňom, on za nič nemôže. Ale keď sa raz vytrhol a vbehol do ringu mediálneho ošiaľu spôsobeného tým, že je atraktívny ako väčší chudák ako sú tí neschopáci, ktorí mu SMS-kami posielajú hlasy, nenašiel sa nikto, kto by ho potíšku mimo kamier vrátil do bezpečia, v ktorom by sa hovädil iba pred tými, ktorí by ho mali mať radi.


  Hudobné skupiny (nie Metalové)
Bodom from childrenBuran BuranBurzumČechomorDead KomunistsDeathly eyesDepressive DirectionsGREGROCKGrín DejH16JakačiJoy DivisionManic Street PreachersNazarethNemŕtvy či neživýOlympikPeking PensionPil PivoSuper Bomb TrioTublatankaVeverička z MarsuVidlán
Tí, čo spievajú
50 KorúnAmy WinehouseBritney SpearsLady GagaDávid HajzelhófMartin KittnerKukoNemŕtvy či neživýJožo GaRagueVkeli KlaksónElvis PresleyKarel GottMichael JacksonBranislav JobusRobo KazíkEva MázikováPeter StrašákJozef PáterovičRihannaHelena von Dráčková
*** Bonus ***


 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.