Jack rozpar-ováč

Jack rozpar-ováč, po anglicky Jack the ripper (pozor- nepliesť si s trápnym šašom v širokých nohaviciach a veľkej čapici, recitujúcim akože drsné hlášky, nazývaným rapper) bol známy anglický umelec, humanitný pracovník, liečiteľ, samaritán, spisovateľ, lekár, učiteľ, morálny idol a príležitostný vrah.

Jack rozpar-ováč
Jack rozpar-ováč

Jedna z verzií Jackovho portrétu.
Narodenie Nikto nevie
Známy vďaka tomu, že rád predpripavoval prácu súdnym patológom

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

CharakteristikaUpraviť

Jack bol taký skromný, že ani Nikto nevie, že aké mal priezvisko a ako je známe, že keď sa niečo Nikto nedozvie, nepovedia to ani ostatní. Povráva sa ale, že Jack bol blízky priateľ Chucka Norrisa.

Jack rtozparováč bol známy svojou snahou o pomoc prostitútkam a podobným týpkom, využívajúc pritom maximálne humanitný a nenásilný prístup. Keďže bol presvedčený budhista,veriaci v reinkarnáciu, pomáhal im tak, že im umožňoval nový život skončením toho starého. Keďže bol zároveň veľmi vzdelaný, tak im (a celej vtedajšej nevzdelanej spoločnosti) pri tejto veľkodušnej pomoci predviedol kompletnú anatomickú prehliadku rozpáraním ich tiel, vďaka čomu si aj vyslúžil svoju prezývku.

Jack však kvôli svojej skromnosti nikdy nepriznal svoje celé meno. Sa hovorí o tom, že to bolo preto, lebo nemal veľkú popularitu tohto typu rád. Druhá zlomyseľná verzia je, že mu to Chuck Norris nedovolil, lebo sa údajne obával aby neohrozil v jeho prvenstve medzi najslávnejšími ľuďmi sveta.

 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.