Jack Bauer

Necyk.png

Toto je seriózny článok Necyklopédie!!!
Tento článok bol označený komunitou za seriózny článok. Je natoľko kvalitný, absolútne seriózny a pravdivý, že sa mu dostalo cti byť na jej Hlavnej strane. O ďalších serióznych článkoch sa rozhoduje tu.

Gold piece.png


Jack Bauer je známy tajný agent bojujúci proti teroristom, turistom a hocikomu inému, zakladateľ ATF a CTU, hlavný hrdina seriálu 24 (nie je prvočíslo) a chlap, ktorého netreba nasrať. http://www.youtube.com/watch?v=AuzPN_8GwYA

Jack Bauer
Jack Bauer

niet čo dodať, proste
Jack Bauer
Narodenie 1966
Známy vďaka tajný agent bojujúci proti teroristom

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Jackov Browning Hi-power, ktorý dostal na Vianoce

DetstvoUpraviť

Jack sa narodil v roku 1966 ako sedemnásty syn prostitútky maďarského pôvodu Ditty Bauer. Už ako dieťa bol dosť tvrdý. Bol postrachom jaslí a aj materskej škôlky. V škole sa trochu krotil, ale len do chvíle, kým od otca nedostal na Vianoce Browning Hi-power. Vtedy mal 9 rokov. Nikto si potom nedovolil odporovať mu, pretože svojich spolužiakov zvykol strieľať do kolena. Niektorí jeho bývalí spolužiaci tvrdia, že učiteľovi prestrelil koleno preto, lebo ho oznámkoval na 1 a nie na 1 s hviezdičkou. Raz svojmu spolužiakovi prestrelil obe kolená, pretože mu zjedol desiatu. Jeho matka sa potom prišla sťažovať do školy. Tu je úryvok z rozhovoru s riaditeľom školy:

 • Matka: „Prečo ste proti nemu nezasiahli?”
 • Riaditeľ: „Ja nemôžem za to, že váš syn je terorista!”
 • Matka (s plačom): „Aký terorista? Môj syn bol nádejný bežec! A Jack Bauer ho strelil do kolena! Teraz je z neho invalid!”
 • Riaditeľ: „ Neberte to tak negatívne. Bude sa predsa pretekať na barliach alebo na vozíčku!”

Z tohto rozhovoru vyplýva, že Jacka sa bál aj riaditeľ školy. Nikto proti nemu nezasiahol, pretože CIA chceli z Jacka vycvičiť elitného tajného agenta. Okrem toho Jack dodnes zvykne strieľať do kolena svojich protivníkov pri výsluchoch.

Neskorší životUpraviť

Po škole sa Jack pridal k miestnemu policajnému zboru a zakrátko sa stal najlepším policajtom. Netrvalo dlho a celé mestečko, v ktorom pracoval, úplne vyčistil od zločinu. On sám. Avšak bol taký dobrý, že ho prepustili, pretože vrhal zlé svetlo na kolegov.

Medzitým si našiel manželku Teri, s ktorou má dcéru Kim a syna, ktorého pokrstil podľa svojho kamaráta na Chucka Norrisa-Bauera.

Založenie CTUUpraviť

Neskôr, roku 1983 P.V.T., Jack založil tajnú službu ATF (známu aj ako CTU), ktorá bojuje proti turistom. Dôvodom jej založenia bolo to, že Jackov dom ktosi stále znečisťoval odpadkami. Raz Jack dokonca šliapol do ľudského hovna. Jack sa strašne rozzúril a šiel za susedom. Najprv do neho nakričal a (ako je jeho zvykom) susedovi strelil do kolena. Potom však zistil, že to majú na svedomí turisti, ktorí smerujú k miestnemu pamätníku, a tak sa rozhodol, že bude proti nim bojovať.

     epizóda seriálu 24
Súbor:24 Parody

Okrem toho Jack a ATF bojujú proti rôznym teroristom. Naposledy bojoval proti teroristom, ktorí chceli zavraždiť amerického prezidenta (nebol to však George W. Bush, Babrák Obama, či Chuck Norris) a odpáliť atómovú bombu. Ich vodca bol Viko Dražé, srbsko-albánsky terorista, ktorého Jack náhodou zabil pri golfe tak, že ho náhodou trafil golfovou palicou do kolena. Viko dostal infarkt myokardu a zomrel. Avšak v skutočnosti nezomrel a Jackovi chystal pomstu. Potom sa diali rôzne veci, ale je ich dosť veľa a tak to skrátime: Jack nakoniec vyvraždil celú skupinu a aj Vika. Celý tento zážitok bol zobrazený v seriáli 24.

Ľudia, ktorých Jack Bauer zabilUpraviť

 
Keď Kocúr nahodil tento výraz tváre, Jackovi ho bolo ľúto

Tých ľudí je dosť, takže sme tento zoznam trochu skrátili:

 • rôzni teroristi
 • rôzni turisti
 • zajko Azuritko - našli ho zastreleného v práčke, prezradil ho silný hnilobný smrad. Prestrelené koleno usvedčuje Jacka Bauera.
 • dcérin frajer
 • náš redaktor
 • politici, žiaľ nie všetci

Ľudia, ktorí prežili Jacka BaueraUpraviť

     Teória, ako by vyzeral zápas Jacka a Chucka
Súbor:Death of Chuck Norris

Ľudia, ktorých sa Jack Bauer chystá zabiťUpraviť

 
Jack Bauer bol okrem iného aj príčinou pádu vesmírnej stanice MIR

Jackova dcéraUpraviť

 
Kim Bauer

"Ak má moja dcéra frajera a uvidí jeho penis, okamžite mu ho odstrihnem!"

- Jack Bauer

Ako sme už spomínali, Jack má dcéru Kim. Má 20 rokov a našťastie nemá sklony po otcovi, takže nenosí zbrane do školy. Kvôli problémom svojho otca sa aj ona dostala do problémov. Ešte sa nám podarilo zistiť, že Kim mala 2 frajerov - prvého zabil jej otec, ten druhý zatiaľ žije (pretože Jack o ňom ešte nevie). Viac sa nám už nepodarilo zistiť, pretože náš redaktor sa už nevrátil a nikto ho už viac nevidel...

Jackove záľubyUpraviť

     epizóda zo seriálu Dobrodružstvá Jacka a Chucka
Súbor:The Epic Adventures of Jack Bauer and Chuck Norris
 • zabíjanie
 • zabíjanie teroristov
 • zabíjanie turistov
 • zabíjanie dcériných frajerov
 • zachraňovanie dcéry
 • zachraňovanie manželky
 • zachraňovanie prezidenta
 • zachraňovanie hocikoho
 • venčenie svojich domácich miláčikov (AK-47,SIG P228, a iné zbrane)
 • strieľanie do kolien
 • súperenie s Chuckom Norrisom - hovorí sa, že súperenie medzi nimi je kamarátske - podľa tejto domienky bol dokonca natočený seriál (pozri vedľa)

Ako prežiť stretnutie s Jackom BaueromUpraviť

Odborníci odhadujú, že s Jackom Bauerom malo „do činenia” približne 1337,5 osôb, avšak prežilo z nich len približne -542,5 osôb. Tí, čo sú popísaní vyššie, sú považovaní za extrémne výnimky. Mnoho kníh bolo napísaných o tom, ako zvýšiť šancu prežiť stretnutie s Bauerom. Mnohé tieto stratégie zahrňujú metódy typu „prikrč sa a kry sa”, „pobozkaj ho a bež”, predstieranie, že potrebujete ísť na záchod a aj metódu typu „ak ja nevidím teba, ani ty nevidíš mňa”. Všetky tieto metódy sa ukázali ako neefektívne.

 
Jack Bauer vás môže zabiť aj cez televízor!
     24 - Neodvysielany pilotny diel (1994)
Súbor:24 The Unaired 1994 Pilot

Tu sú najlepšie rady, ktoré nám dali odborníci:

 • hovorte - čím skôr začnete hovoriť pri stretnutí s Bauerom, tým sa zvýši vaša šanca, že budete mať dolámaných menej prstov. Choďte dopredu k nemu a povedzte mu, že kto si vás najal, kde ste skryli kanistre s benzínom, že kričíte pri ejakulácii alebo že ste v niečom výnimočný.
 • spáchajte samovraždu - nosenie kyanidovej tabletky so sebou zvýši šancu, že nezomriete
 • hovorte - ak si naozaj neviete nič vymyslieť, povedzte mu, že pracujete pre Billa Gatesa alebo že nový frajer vašej exfrajerky pozná prístupové kódy. Nevieme síce aké, ale predpokladáme, že Bauer bude vedieť aké.
 • klamte o schôdzke s jeho dcérou - táto metóda funguje len pri krátkom behu
 • tvárte sa, že neviete po anglicky - Jack Bauer bude čakať na tlmočníka, čím získate pár minút na to, aby ste mohli užiť kyanidovú tabletku.
 • vyhľadajte Martina Spodniaka.
 • spriateľte sa s Chuckom Norrisom (zaručene funguje)
 

Toto je seriózny článok Necyklopédie!!!
Tento článok bol označený komunitou za seriózny článok. Je natoľko kvalitný, absolútne seriózny a pravdivý, že sa mu dostalo cti byť na jej Hlavnej strane. O ďalších serióznych článkoch sa rozhoduje tu.

 


 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.