Július Cézar

POZOR
Tento článok vás môže nakaziť homosexualitou.
Ajfel.jpg
Ajfel sa už nakaziť nemôže.

"Kocky sa rozkotúľali."

Július Cézar
Július Cézar

Vedel hrať poker jednou rukou
Narodenie 13. júl, v roku 100 p.n.l.
Rím, Taliansko
Úmrtie 15. marec, v roku 44 p.n.l.
Rím, Taliansko
Výška 132cm
Váha 52kg
Známy vďaka Politike, básničkám, falošnej heterosexualite.
Manželka Kornélia, Pompeia, Ružena, Marcella, Karapúnia
Deti Oľga a Caesarion
Partner/ka Kleopatra
Rodičia otec Gájus a mama Aurélia
Webstránka http://www.hornygreek.com/

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

- Július Caesar - o vynáleze Rubikonovej kocky

Gayus Julius Cézar / Maximus Gayus Julius / Gaylord Ceaeisar / Julinko Malinký Zlatunký, bol významný rómskyrímsky vojvodca, politik, preslávil sa tým, že zmenil politický režim v Ríme, z republiky na impérium. Vo svojom voľnom čase písal básne pre pirátov. Známe sú jeho výroky z prostredia kasína v rímskom senáte, ako napr.: Kocky sa rozkotúľali, túto vetu predniesol po prehre v hre Rubikon, rímskej obdobe rulety. Ten kto prehral musel totižto preskočiť rieku Rubikon[1], [2].

Výslovnosť slova GayUpraviť

V období 7500 P.V.T., až do roku 500, nášho letopočtu, sa slovo Gay vyslovovalo ako Gáj, nie Gej, ale Gáááj!. V minulosti sa tiež stretávame s pozmenenými formami tohto slova. Tými formami sú napríklad Gáájus, Gáájos, Gájlord, Gájom, Gáj s Gájsbernu alebo Gáájkomo Pičíni.

ŽivotopisUpraviť

Z Cézarovho útleho dectva sa nezachovali žiadne písomné doklady, to doviedlo odborníkov z univerzity Komenského v Bratislave k záveru, že Cézar sa narodil ako 15 ročný. Podobne ako o Attilovi, aj o Cézarovi sa povrávalo, že má mýtických predkov. Konkrétne, v Cézarovom prípade sa jednalo o Aeneia, mýtického požiarnika, nadčloveka, ktorý zachraňoval ľudí z horiacich budov. V období, keď mal Cézar 15 rokov, sa Rím nachádzal v niekoľkonásobnom ohrození. Vtedajší Taliani, boli vlastne krížencami belochov a cigáňov. Hovorili si Italici(Negro Italiano) a od Rimanov žiadali prácu, vyššie práva, a tiež výstavbu nových činžiakov, v ktorých by Talianske rodiny mohli bývať, so svojimi deťmi a psami. Počet Talianskych detí(spolu so psami) sa v tej dobe pohyboval od 10 do 20 na jednu rodinu. Okrem Talianov, Rím ohrozovali aj Chazari a hlavne Galovia, čo boli stredovekí kríženci Nemcov a Francúzov. Výsledkom tohto bolo prekrstenie Ríma na Roma a vnik Rómskej ríše.

MladosťUpraviť

Odborníci z univerzity Komenského v Bratislave zo zachovaných písomností zistili, že v roku 85 p.n.l. zomrel Cézarov otec, keď sa jedného rána obúval. Tiež zistili, že ako hlava rodiny - musel Cézar pracovať ako roznášač novín, musel variť a piecť pre svoje dve sestry a mamu, ktorá bola na invalidnom dôchodku a domáce práce teda nemohla vôbec vykonávať. Odborníci z univerzity Komenského vraj majú dôveryhodný dôkaz, že Cézar svoju mamu musel tiež sexuálne uspokojovať, keďže jeho otec už nežil. O rok neskôr, páter Gayo Marios vybral Cézara do kňazského kolégia boha Iova (flamen Dialis). Cirkev bola v tých časoch čistá, bez sklonov k pedofílii, ktorú zaviedli až kresťanci.

ManželstváUpraviť

Kňazi si zavčas všimli, že Cézar je gay, preto ho prinútili oženiť sa s nejakou ženou - to by vyvrátilo špekulácie laikov. Cézar ich poslúchol a za ženu si vzal Kornéliu Feldekovou. Aby zahnali špekulantov do kúta, uniesli neznámeho okoloidúceho a prinútili ho k sexuálnemu styku s Cézarovou manželkou Kornéliou, potrebovali, aby Kornélia otehotnela. Kornélia naozaj otehotnela a pri pôrode nanešťastie zomrela. Ich dcéra Oľga, je zdravá a žije dodnes. Momentálne býva na Orave.

HomosexualitaUpraviť

Prvotné zistenie Cézarovej sexuálnej orientácie sa datuje na 20. január 1835, keď archeológovia objavili pri exhumácii Cézarovho tela kondóm. Nachádzal sa v rektálnej časti Cézarovej kostry. To znamenalo, že si ho po sexe zabudol vytiahnuť z riti. Ďalšie výskumy len potvrdili teóriu vedcov, že Cézar bol homosexuál.

VýzorUpraviť

Cézar bol milý, drobný chlapec. Nosil guľatú trblietavú bronzovú helmu, spod ktorej mu vytŕčalo pár nezbedných strapatých vláskov a vavrínový veniec. Oblečené mal vždy len slipy, sandále a červený bavlnený plášť, ktorý mu zakrýval chrbát a zadok. Cézar sa pýšil svojím odhaleným mačo-hrudníkom, ktorý mal vždy poctivo oholený. V bradavkách mal piercingy vyrobené z 30-karátového zlata.

 
Zápasy rímskych gladiátorov boli Cézarovým najobľúbenejším športom.

Súboje GladiátorovUpraviť

Súboje gladiátorov sú len ďalším dôkazom Cézarovej zvrátenej orientácie. Cézar postavil niekoľko arén, do ktorých sa zmestilo tisíce divákov. V týchto arénach sa konali zápasy gladiátorov, čo boli v podstate veľkí svalnatí muži v slipoch (s odhalenými hrudníkmi). Všeobecne panuje mylná predstava o arénach, v ktorých vraj ľudia bojovali na život a na smrť. To nie je pravda, v arénach zomierali len otroci(cigáni). Aréna teda slúžila na dva účely. Buď sa konal zápas gladiátorov, čo sa dá chápať ako akási variant Soft-Gay porna, alebo sa tu konali bitky otrokov, ktorí tu zomierali - to bola kombinácia Reality show + Staroveký koncentračný tábor.

Vstup do politikyUpraviť

Po oslobodení od kňazských povinností, ktoré by Caesarovi zabraňovali vo vojenskej kariére, sa mladý Gayus Július, namiesto toho, aby sa vrátil do Ríma, pripojil k armáde a slúžil v provincii Asia pod velením Gáyusa Therma a v Kililii pod velením Semenila Isaurica. Pri poslaní získať na stranu Rimanov loďstvo bytínského kráľa Nikomeda strávil na jeho dvore tak dlhú dobu, že sa rozšírila povesť o jeho milostnom vzťahu s kráľom, ktorá mu zostala do konca života.

V roku 78 p.n.l. sa Cézar vrátil do Ríma. Pretože mu bol jeho majetok odobratý v proskripciách, a pretože svoju rodinu nevedel nájsť, musel sa uspokojiť so skromným domom na Subure, vo vykričanej štvrti rímskej mestskej chudoby. Cézar sa vrhol na právnickú kariéru a rýchlo si získal povesť vynikajúceho rečníka, ktorý vedel so svojimi ústami narábať ako anjel. Dokonca aj Cicero ho pochválil za orál. Aby vylepšil svoje rečnícke schopnosti, v roku 75 p.n.l. sa Caesar vydal na študijný pobyt na Rodos, kde pôsobil slávny učiteľ rétoriky Maximus Gayus Rektumus Nimbostratos, okrem iných i učiteľ Cicera.

Počas cesty na Rodos zajali Caesara Africký piráti a držali ho v zajatí na ostrove Farmacusa v súostroví Dodekany. Aj počas zajatia si udržiaval Caesar nad pirátmi psychickú prevahu. Cvičil sa v písaní reči a básní, ktoré prednášal pirátom, zúčastňoval sa na ich telesných cvičeniach. Žartom im hovoril, že ich všetkých dá povešať, akonáhle sa dostane z ich zajatia. Po tom, ako bolo výkupné za jeho osobu zaplatené, sa Caesarov žart zmenil na krutú realitu, a skutočne sa postaral o pochytanie pirátov a na vlastnú zodpovednosť ich dal do jedného ukrižovať, čím sa zaslúžil o vznik pastafarianizmu.

Po návrate do Ríma Caesar zahájil tradičnú rímsku politickú kariéru (cursus honorum) tým, že prijal najnižší úrad vojenského tribúna. Musel však zahladiť stopy po svojej homosexualite, preto sa znovu oženil, tentokrát s krásnou Pompeiou Ďurianovou. V roku 67 p.n.l. začal míňať peniaze na domy a na obchodné centrá, čím si získal podporu más. V tejto dobe sa mu tiež podarilo nadviazať "styk" s budúcimi triumvirmi, s Marcom Vyciciamho Krausom a s Gayzom Varlat-Pompadúrom. Obaja finančne podporovali Cézarove radovánky.

VojnyUpraviť

 
Obrnené bojové vozy cigánskych Talianov, boli najhoršími nepriateľmi Cézara a Cézarovho Ríma.

I napriek homosexuálnej diktatúre ktorú Cézar v Ríme zaviedol, sa jeho vojenské sily tešili z úspechov a množstva vyhratých bitiek. Cézar bol síce teplý, ale treba si uvedomiť, že bol právnik s vojenskou minulosťou, to z neho robilo nebezpečného taktika. Bol aj výborný rečník, preto mu nerobilo problém presvedčiť vojakov, že bronzové minisukne a úzke lesklé brnenia vyzerajú dosť drsne na to, aby nepriateľa už na diaľku vystrašili. Samozrejme, opak bol pravdou[3], ale vďaka Cézarovým rečníckym schopnostiam nebolo vojsko demoralizované. Cézar dokonca uvažoval o zavedení pančuškových nohavičiek, ale usúdil, že by to bolo predčasné a starovek by sa s tým nezmieril[4].

Cigánski TalianiUpraviť

Spôsobovali Cézarovi mnoho nepríjemností, boli nezamestnaní, kradli, zabíjali a znásilňovali rímsky ľud. Vojnu od začiatku prehrávali Italici (cigánsky Taliani), ich vojenské sily sa nemohli vyrovnať arzenálu Rímskej ríše. Avšak vojská cigánskych Talianov mali nechválne známu špeciálnu zbraň, bol ňou raketomet, ktorý vystreľoval rakety v ktorých sedeli 4 tehotné cigánky. Tie po tom, čo z rakety vyliezli, ihneď porodili, a utekali k Cézarovi so žiadosťou o rodičovský príspevok. Cézar tieto provokácie finančne ani psychicky nezvládal, a tak vykynožil v priemere 2,5 Italikov každý deň. Dokonca dovolil svojim vojakom oholiť si hlavy, čo inak zakazoval. Kynoženie trvalo skoro 10 rokov, až potom sa Italici rozhodli stiahnuť a do Ríma sa už viac nevrátili. Cézar ich behom svojej vlády nikdy nenapadol a to z jedného prostého dôvodu. Územie Italikov bolo plné odpadkov, túlavých psov a invalidných dôchodcov, a dobytie takéhoto územia by pre Cézara znamenalo finančné straty, čo si v období vojen žiadny vodca nemohol dovoliť.

GáloviaUpraviť

Cézar viedol nekonečné vojny proti Gálom, krížencom Nemcov a Francúzov, vo väčšine z nich aj zvíťazil. Dodnes nie je známe, prečo sa Cézar vrhol práve na Gálov s ich vodcom Fedorom, ktorí boli v tej dobe asi najnebezpečnejšími susedmi Rimanov, Gália sa pýšila obrovskou rozlohou a bohatstvom. Zrejme chcel Cézar dokázať svetu svoju odvahu a silu, tak, ako to robilo mnoho iných vládcov v histórii.

MaďariUpraviť

Cézar musel čeliť aj hrozbe Maďarov, ktorí si nárokovali na pätinu územia Ríma a zároveň tvrdili, že Rimania, sú pôvodom Maďari. Opakovane provokovali Cézara s tým, že sa nemá volať Július Cézar, ale skôr Csősseji Gyuli. Maďari behali za ostatnými národmi a prosili ich o pomoc v súdnych sporoch proti Rimanom, národy však pomoc Maďarsku odmietli, keďže sami s nimi mali niekoľko nedoriešených účtov. Spory s Maďarmi a Rimanmi vyústili do krvavých bojov až o 500 rokov neskôr, keď sa Maďarským premiérom stal Turulov potomok Attila.

 
Rímski vojaci, oblečení v bronzových minisukniach, ktoré odhaľujú ich dlhé, oholené nožičky.

Život s KleopatrouUpraviť

Niekto z Cézarovych nepriateľov rozšíril klebety o intímnom vzťahu medzi Cézarom a Kleopatrou, manželkou a spoluvládkyňou Ptolemaioma XIII. Keď sa Ptolemaiom dopočul, že cit. "Nejaký buzík v červenom plášti mu preťahuje ženu", rozzúril sa a vyhlásil Cézarovi vojnu. V tejto vojne Ptolemaios XIII zahynul a Cézar tým opäť získal autoritu. Milenecký vzťah medzi Cézarom a Kleopatrou sa stal svetoznámym, po ďalších a ďalších klebetách, ale hlavne po tom, čo Kleopatra porodila syna a dala mu meno Cézarion(prekl. malý Cézarko). Konšpirátori sa ujali nápadu a tento milostný vzťah rozvinuli až do úplných detailov, ktoré však, samozrejme, nie sú pravdivé. Mnoho spisovateľov a filmových tvorcov romantických príbehov sa nechalo inšpirovať týmto vzťahom. Cézar sa ani k vzťahu, ani k filmom - nikdy nevyjadril.

SmrťUpraviť

Cézarové homosexuálne úchylky sa vekom zhoršovali, až dospeli do bodu, keď to rímski politici odmietli ďalej znášať a tak naplánovali Cézarovu vraždu. Jedného dňa boli deti na exkurzii v Ríme, a zastavili sa aj v Cézarovom paláci [5]. Cézar si nechal doniesť mŕtveho hada, sluhom povedal, že sa deťom chystá predviesť kúzlo. Sluha šiel po hada, Cézar sa medzičasom vyzliekol donaha, pred malými deťmi. Mŕtveho hada si strčil do riti tak, že mu z riti trčal len kúsok z chvosta. Potom poprosil jedno z detí, aby hada vytiahlo. Dieťa neochotne súhlasilo, hada mu z riti vytiahlo a ukázalo sa, že had je, akoby zázrakom, zase živý. Tu si rímski politici povedali, že čo je veľa, to je veľa, a naplánovali Cézarovu vraždu.

Cézar zomrel na druhý týždeň, ubodalo ho 50 vrahov, medzi nimi bol aj Cézarov prvý milenec Brutus[6], odtiaľ pochádza známy výrok "Aj ty, Brutus?"(Et tu, Brute?).

RefencieUpraviť

  1. Maďari to, ako vždy, doplietli, a tak vymysleli "Rubikovu kocku", mysliac si, že sú ako Cézar.
  2. Lasica a Satinský parafrázovali túto udalosť v hite "Preskoč Amur a prestaň sa zdráhať".
  3. Podľa správ Plínia Staršieho nepriatelia skôr zomierali od smiechu.
  4. Až o 13 storočí neskôr sa túto módu odvážil zaviesť Robinko Hood.
  5. Exkurzie detičiek do tejto časti Ríma, dnes zvanej Vatikán, sa konajú dodnes.
  6. Brutus dostal svoju prezývku podľa svojej záľuby v brutal porne.
 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.