Ján Čarnogurský

"Pán minister (Ján Čarnogurský), tá trestná sadzba bude platiť aj na bozkávanie? Pretože to je „orálny styk“. Je niečo iné „orálny sex“ a niečo iné je „orálny styk“."

Ján Čarnogurský.jpg
- JuDr. Katarína Tóthová

Ján Čarnogurský (sl. Ján Čiernohorský) je bývalý Ťěžkoslovenský disident, ktorý sa po prepustení z basy v roku 1989 stal politikom. Viacnásobne sa pokúšal byť úspešným a kontrovať pritom Veľkému Muftymu, a tak sa stalo, že sa mu to nepodarilo.

V minulosti, vďaka tomu, že ho tam dosadili, niekoľkokrát zastával vysoké funkcie všelijakej vlády, či ministra spravodlivosti. Bol predsedom politickej strany, ktorá si privlastnila ľudov chodiacich do kostolov a nazvala sa seba samú ako KDH. Táto strana vďaka farárom má dodnes svoje zastúpenie v parlamente a hovorí o sebe, že je dákym jazykom na váhe. S tým jazykom je to tak hlavne odvtedy, čo sa Ján Čarnogurský podujal ísť na politický dôchodok. Slovo „dôchodok“ je v jeho prípade relatívne, lebo sa stále snaží nestranne vyjadrovať k súčasnej politike a vyzerá to tak, že aj ten dôchodok by bral radšej ako vyslúžilý prezident.

Oficiálna politika Slovenska Poloha slovenska.jpg
SVK Necy.jpg Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
Stop making stupid people famous.jpg
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.