Izolačka
Isolierband 0067.JPG

Izolačka - najdôležitejšia vec v celej galaxií. Klasik by mohol aj uznať vedecký názor, že izolačka je zrejme asi presne toľko dôležitá, že je až dôležitejšia ako samotný vesmír, teda zrejme asi aj tá galaxia je riť oproti izolačke. Lebo aj keď bárjaký kokot robí v kriminále problémy tak ho dajú do izolačky... tiež.

Nikto nevie presne kto a kde ju (izolačku) vynašiel. Je mnoho farebných variácií, presne 7 482 254 685 farebných variácií.

To teda kurva dlho trvalo spočítať ich všetky, ale autora tohto hesla boleli zuby, no a keďže nemohol spať začal skôr počítať ovečky. No ovce počítať je na hovno, lebo po čase aj tak tá prvá po čase skončí v drápoch dákeho vlka, či na bitúnku. Preto si povedal, že zráta radšej tie izolačky. No po čase ho zuby prestali boleť, lebo spolubývajúci z izby akosi znervóznel (nemohol spať) a jebol mu po papuli takú, že mu síce rozťal gambu, ale aj boľavý zub zaštrngal kdesi do tmy. Z celkovej šatatistiky rátania izolačiek nakoniec odvislo nasledovné:

Najrozšírenejšia izolačka je však čierna. Nikoho neurazí, hovoria aj Dolné a Gabaňa, slávny potomkovia vynálezcov prvých ručných antistinkers (odsmraďovače). Vieme len pôvodné určenie izolačky. Bola to špecifická úprava športového náčinia, tzv. hokejok, či riaditok byciklov.

Izolačku môžete použiť na čokoľvek, vymenujeme len niekoľko príkladov: žuvanie v prípade hladu, zastavenie krvácania, ošetrenie neželanej amputácie, depilácia, oprava cestomatiku, lietadla, kozmických korábov a príručky stopára, tvorba malých prstienkov keď čakáte v rade, tvorba veľkých umeleckých diel (nutný sponzor), zabezpečenie rôznych nádob proti vysypaniu a nakoniec časté erotické radovánky a fantázie.

Že vraj zdrojUpraviť

  • Citát z príručky stopára po galaxií (upgrade 33 128-09-16)
Necyklopedické veci
 

BaranicaBrúsny papierČiapkaDívadloDvereFrasGuličkové peroIzolačkaKladivoKobloLopataMerkurMetlaMikrovlnkaNičNonameOknoRopaSmrťfónTanierTeplomerMalé tudleVeľké tudleVibrátorVydlyZápalkyZbraneZrkadlo

 
 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.