Interupcia

Interupcia (alebo aj umelý potrat, či výškrab) je legálnym spôsobom ako zabiť ľuda. Každý rok sa týmto spôsobom darí popraviť viac ľudí ako v hociktorej vojne a napriek tomu je väčšina vrejnosti tomuto zabíjaniu priaznivo naklonená. Interupcie sú predsa vedľajším produktom najväčšej zábavy na svete, ktorá sa nazýva sex.

Bez komentára

Nevymyslené faktyUpraviť

Na celom svete je každý rok tretina deciek nechcená a neplánovaná a štvrtina z tehotných žien sa rozhodne pre interupciu. Je to teda asi 53 miliónov mŕtvych detí ročne.

Asi 20 milónov umelých potratov je vykonaných v krajinách, kde je interupcia obmedzovaná kultúrnymi pravidlami, alebo zákonom. Tieto umelé potraty sú vykonávané primitívnymi metódami a je pri nich ohrozený život matiek. Pri takýchto potratoch umiera každých 5 minút jedna žena a za rok sa ich takto nazbiera 200 000.

Spolu je to ročne 53 miliónov a 200 tisíc mŕtvych, čo je viac ako za svojej kariéry „dal dole“ Chuck Norris, Rambo, Kyselinári, Sýkorovci, hádam aj Hitler, či Stalin a Steven Segal dokopy.

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.