IT-aci z MSJozef Markuš prijíma v tuneli pod Braniskom peniaze od agenta Rottschilovcov

13. Oddelenie Matice Slovenskej sa zaoberajá rádio-elektronickým bojom a informačnou a psychologickou vojnou. Je obávaným protivníkom srandy, slobody slova a zdravého rozumu.


Vznik a vývojUpraviť

Po porážke Americkej revolúcie (1788 P.V.T.) odchádza Thomas Payne (S Dakotským pasom na meno Boľavý Tesák) cez Francúzsko do Uhorska, kde spolu s Adamom Františkom Kollárom premýšľajú ako poraziť rozrastajúcu sa moc Rotschieldov. Pri poháriku absinthu dostáva Adam geniálnu myšlineku: vytvoria nový národ, ktorý bude opatrovať ideu slobody. (Payne vysvlovoval sloboda ako slovoka, preto o niekoľko pohárikov neskôr nazvali tento národ Slovákmi.)
Takáto iniciatíva samozrejme neostala utajená Rotschieldovským zvedom. Aby otrávili projekt mladého národa, poznášali agentov do každej jeho vrstvy, s cieľom ovládnuť jeho budúcu spoločenskú štruktúru. Jadrom sa stala organizácia nesúca v znaku symbol nepriateľstva: Maer Satanus.Slovenské povstanieUpraviť

Politická samovražda Andrewa Jacksona skončila jeho fyzickým odstránením. Jeho brat Michael však stihol uniknúť do Horného Uhroska (Slovacorum). Trvalo mu to veľa rokov, keď však skutočne dorazil, v meru-ôsmom roku, postavil sa Michael Jackson do čela Slovenskej kontrarevolúcie proti maďarským liberálom, ktorí viac nechceli kráľa. Vďaka červotočej aktivite MS však povstanie zlyhalo, mnoho dobrých bojovníkov bolo obesených a Michael Jackson ušiel do Arábie, kde dožil na dvore Al Rašída v kráľovstve Onán.

Legalizácia Matice SlovenskejUpraviť

Tajný veľmajster MS, Eberhart Mälke-Nižník (ktorý dávnejšie presvedčil Giuseppe Garibaldiho, aby nebojoval v americkej občasnej vojne za sever, ale za juh), vyplatil grófovi Apponyimu 100 000 zlatých toliarov (56 214 234 - toto nie je prvočíslo), aby mu umožnil vytvoriť kryciu legendu pre jeho organizáciu -- tzv. Maticu Slovenskú. V tom čase idea Matice (Samice) prerástla už do všetkých Slovenských kruhov a nik nespochybňoval legendu o obrodzovaní národa, ktorá zakrývala skutočnú satanskú činnosť.

Spoločenstvo šiestichUpraviť

Na prelome storočí, šesť posledných Slovenských velikánov uchovávajúcich odkaz Thomasa Paynea a Adama Františka Kollára slávnostne odprisahalo, že budú narúšať chod zdegenerovanej modernej spoločnosti, šíriť slobodu slova a bojovať proti dementom (ktorí slepo slúžia satanskému kapitalizmu). Toto posolstvo sa dodnes šíri z otca na syna.

 
IT-aci z MS nájdu a zničia každého

Slovenský prevratUpraviť

Po Slovenskom prevrate (1919 P.V.T.) MS ovládla správu Slovenska. Od apríla toho roku dosadzuje všetkých politikov do všetkých funkcií, bez ohľadu na zdanlivé zafarbenie režimu. Jej agentami v politike boli: Jozef Tiso, Pavol Čarnogurský, Gustáv Husák, Gejza Šľapka, Vladimír Mohorita, Ján Čarnogurský, Hvezdoň Koštuh, Augustín Marián Húska, Pavol Rusko a Rafael Rafaj.

AktivityUpraviť

IT-aci z MS dokážu nájsť a zabiť každého. M. R. Štefánikom počínajúc a M. Hanzelom končiac.

Pozri ajUpraviť

Komando Necyklopédie
  Al SrajdaASScorpCIACTUDomobranaFBIHamasIT-aci z MSKBSКГБMossadNATONámorníctvo RaptoruNCISPolicajtCestný radarSISSlovenská Antiškolská SkupinaTeroristaVojak  
 
 


Spolky Necyklopédie
 

Slovenská Antiškolská SkupinaKBSNCISAl SrajdaASScorpKomando NecyklopédieVedecká komora...IT-aci z MSKlub anonymých homelesákovTartarosTeplá ligaAbbaBelanská elita