Otvoriť hlavné menu

Necyklopedia β

Humenné

Humenné
Asshole
Гуменное
Humenne.jpg
Vstup do mesta
poloha
kontinent: Eurázia
štát: ZSSR (Zväz Slovenských Socialistických Republík)
región: Bazmekistan
World map.jpg
rozloha a obyvateľstvo
rozloha: 1 km² (1 hl)
počet obyvateľov: 35tisíc (od roku 2015 aj 2000 migrantov a 1/16 Kollárových detí) (1. január 2010)
hustota osídlenia: 35apolžidatisíc obyv./km²
správa mesta
starosta: Jana Vaľová
sekretárka: áno aj...

Humenné je (podľa štátneho pomenovania) mesto (podľa skutočnej rozlohy dedina) na východe Slovenska. Nachádza sa pri južnej hranici Prešovského kraju, toho najchudobnejšieho a najväčšieho. Starí anglomaďari (občania Uhorsko-Slovensko-Česko-Rakúsko-Hitlersko-Francúzskej Socialistickej únie s krivými nohami a matkou Angličankou, otcom Maďarom s tromi nohami a pradedom Slotom) nazývali mesto aj ASSHOLE - doslovný preklad: Riťná Diera.

Primátorkou mesta je miestna politička a poskytovateľka istých súkromnych spoplatnených služieb (veštenie, nie prostitúcia), Jana Vaľová, ktorá mesto vlastní od roku 2010, dokonca vybudovala park o rozlohe vyše sto metrov štvorcových (po čase sa ukázalo, že park slúži na skrášlenie hotela Karpatia, ktorý je aj tak navštevovaný len klientami prostitútok a novomanželmi (zo životných skúsenosti všetci vedia, že sa jedná o to isté). Mesto bolo úplne zdevastované Kopom z otočky Chucka Norrisa™, avšak cigáni pilne pracujú na obnovení mesta kúpou cigariet.

Slávne osobnosti mestaUpraviť

  • Cigán Peťo - bezdomovec. Každý deň ho stretnete pred Tescom žobrať, pýtať 2 na cigarety a chlastať s Janom (iná celebrita parkoviska pred Tescom).
  • Michal Kováč - čo bolo, bolo, čo nie je, nie je. Bol slávny, už nie je. Neodišiel zo šoubiznisu, len zomrel.

Miesta na "zábavu"Upraviť

Ak sa chcete v Humennom zabaviť, určite navšívte hodiny matematiky v miestnej ZŠ. Zábava zaručená, avšak môžu sa dostaviť vedľajšie účinky ako bolesť hlavy, zvaracanie, nadmerné akné či kvapavka. Ďalej sa dá zabaviť aj na rokovaní mestského zastupiteľstva, sledovaní Krimi správ TV HNOJ, pri policajnej nahánačke (stačí len sadnúť do auta a vydať sa do jednosmerky opačným smerom).

Pranostiky o HumennomUpraviť