Homosexualita

(Presmerované z Homosexuál)
Necyk.png

Toto je seriózny článok Necyklopédie!!!
Tento článok bol označený komunitou za seriózny článok. Je natoľko kvalitný, absolútne seriózny a pravdivý, že sa mu dostalo cti byť na jej Hlavnej strane. O ďalších serióznych článkoch sa rozhoduje tu.

Gold piece.png


"Lesby a gejovia sú takisto menšina ako aj Rómovia"

Traja mladí sympatickí chalani postihnutí homosexualitou
- Peter Pollák - vládny splnomocnenec pre rómske komunity - na Dúhovej Prajde

"Gey, Sergey"

- agent 008

"Hovno gey,.....obyčajný buzerant to je..!"

- Otec o synovi

Homosexualita je iný typ tepelnej orientácie, ktorá sa stala populárnou u mladých ľudí v 70-tych rokoch, potom, čo Elton John vydal piesne "Rocket man" a "Tiny dancer". Nepoznáme presný deň, kedy homosexualita vznikla, isté len je že to nemohlo byť pred veľkým treskom a že pravdepodobne vznikla v noci. Na svete to funguje tak, že veľa jedincov (ľudia, zvieratá, dokonca aj niektoré rastliny) viac priťahujú jedinci rovnakého pohlavia ako sú oni sami - vtedy sa jedná o homosexuála.

Homosexuálnym môžu byť jak samci (pozri gay), tak samice (pozri lesba):

  • Sexuálny styk dvoch leseb je pre väčšinu kundolízalů (viď heterosexualita) dráždivý až príjemný, čo pramení z ich pokryteckého názoru o vlastnej sexuálnej nadradenosti.Naproti tomu heterosexuálne samice tento druh sexu považujú za zbytočný, penisu-prostý a vykonávají ho len veľmi výnimočne pre potešenie heterosexuálneho samca. Viď galéria pod článkom.
     
  • Na sexuálny styk dvoch gayov nie je pohľad heterosexuálnych samcov až tak pozitívný a dráždivý. Oproti tomu je snom mnohých heterosexuálnych samíc byť zapojená do gay či bisexuálnych orgií, kde je nadvláda penisov. Viď galéria pod článkom.

DefiníciaUpraviť

Nespochybniteľným faktom je, že istých jedincov priťahujú iní jedinci rovnakého pohlavia, opačné pohlavie ich sexuálne neuspokojuje. To má za následok to, že sa jedinci ďalej nemôžu rozmnožovať, preto s istotou môžme povedať, že homosexualita nie je dedičná/resp. sa ďalej nededí.

>>To ti je taká veľká láska, že ani srať nemáme kedy<<


Homosexualita vzniká u vybraných jedincov v pubertálnom - až postpubertálnom veku. Môže to byť spôsobené aj tým, že tvory detského veku sú viacej naklonené deckám rovnakého pohlavia a do určitého veku sa k opačnému pohlaviu správajú chladne až nevraživo. Asi 4% až 8% populácie tento postoj zostane aj po tom určitom veku.

Homosexualitu sprevádzajú zvyčajne aj choroby ako anorexia, ženskosť, negritída, kokotnosť, kurtizánstvo a fašizmus, v zrelom štádiu tiež syfilis či AIDS.

Hlavným poznávacím znakom homosexuálnych mužov je cit pre módu, štýl, kultivovanosť, veľké množstvo nadržaných kamarátok, vyšportované telo a semeno u pusy. Poznávacím znakom homosexuálnych žien je chlapskost, vŕtačka, kladivo, fúzy a pripinák.

História homosexualityUpraviť

Homosexualita existuje od vzniku človeka ako takého. Pravdepodobne existuje odpočiatku sveta, ako nasvedčuje pôvodný názov našej planéty: Gaya. Toto označenie našej planéty nielenže pasuje homosexuálnych mužov do výnimočnej role pôvodných ploditelů ľudstva, ale zároveň poukazuje na nechutný fakt, že ľudské pokolenie je potomkom gay semena a sr*čiek.

PočiatkyUpraviť

Je známe, že už v minulosti ľudia mávali sexuálne pomery s inými ľuďmi rovnakého pohlavia, napr. vo väzení, v námorníctve, v kasárňach, v háremoch, v sprchách niektorých zariadení... Aj preto nevieme presne povedať, kedy sa homosexualita znovu dostala späť medzi ľudí.

Vznik u človekaUpraviť

Vedci tiež zistili, že homosexualita u človeka objavia počas života. Spravili pokus s dvoma (2 je prvočíslo) heterosexuálnymi opicami. Nechali ich osamote v jednej klietke, tento pokus opakovali na ďalších pároch heterosexuálnych opíc. Neskôr zistili, že zhruba do 10 až 12 mesiacov si tieto opice navzájom vyfajčia kokoty. Z tohto experimentu plynú dve ponaučenia: 1) každý heterosexuálny muž má túžbu vyfajčiť cudzieho kokota  2) ak chce heterosexuálne muž zostať čistým kundolízalom, nesmie sa nachádzať dlhšie ako 10 mesiacov v prostredí, v ktorom sú len ďalší jedinci toho istého pohlavia. Potom sa začne navracať k svojej živočíšnej podstate, čo začína erekciou a končí sa boľavou riťkou, či plným žalúdkom.

Samozrejme, že existujú aj ďalšie faktory, ktoré spúšťajú skytú homosexualitu - no vedci ich stále len skúmajú. Keďže týmto potrebám heterosexuálna populácie stále nerozumie, vykazuje snahu homosexualitu vyliečiť. Liek zatiaľ neexistuje, no údajne pomáha religionistika, aplikovaná nonstop niekoľko rokov. Jedinec však po liečení religionistikou ostáva zdegenerovaný a zmätený, preto mu hrozia iné ochorenia. Takáto liečba je teda neefektívna.

Dúhový prídeUpraviť

"Aký je názor vášho priateľa na orálny sex?"

- Dotaz

"Aspoň má niečo teplé do žalúdka."

- Odpoveď

Keďže sa homosexualitu nedarí liečiť, doktori sa báli trestu, a preto presvedčili homosexuálov, že na svoju inakosť, tzv. neheterosexualitu, majú byť hrdí. Táto psychoterapia sa ujala, čo sa prejavuje najmä organizovaním pochodov fešáčikov odetých v latexe, ktoré nazývame Dúhový príde (podľa niektorých lingvistov je správnejšie to nazvať Dúhová prajda, názov Termálny prd sa považuje za ofenzívny). Kotlebovci sa zvyčajne snažia súčasne (a neúspešne) zorganizovať pochod Dúhový odíde.

Tieto pochody pomáhajú širokej verejnosti pochopiť, že tí homosexuáli sú ľudia ako ostatný, akurát, že nie sú celkom normálni.

"Je pravda, že Pjotr Iljič Čajkovskij bol homosexál?"

- Otázka - pre Rádio Jerevan

"Je. Ale nielen preto si ho ceníme."

- Rádio Jerevan

GalériaUpraviť

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť  Choroby  
Akútny zápal sviečokAlkoholizmusBarbaricitidaBurčákový nosČechomorDebilEMOGastropatizmusHnusobaHomosexualitaKleptomániaKokotnosťLamerstvoMor ho!NedojebanitidaNegativizmusNegatívna energiaNegritidaNepárnokovidníkNevinofobiaParanojaPárnokovidníkPohlavné chorobyPrasacia chrípkaRakovina prstovRosamunde PičerováRusifilitídaSamovznietenieSelfieSchizofreniaSlniečkárSyndróm extrémneho pičovaniaSocializmusVýmelZhubná kefkaZolosynteza
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.