Adolf Hitler

(Presmerované z Hitler)

Adolf Hitler bol svetoznámy rakúsky umelec, ezoterický filozof, kazateľ, meteorológ, zakladateľ cirkvi NSDAP, epický typ a jedna z najväčších svíň novodobej histórie ľudstva.

Adolf Hitler
Adolf Hitler
mŕtvolu Hilera identifikovali
podľa chrupu z tejto fotky


maliar, politik, meteorológ, umelec
Narodenie 20. apríl 1889
Braunau am Inn,
Rakúsko-Uhorsko
dnes Rakúsko
Úmrtie 30. apríl 1945
Berlín, Nemecko
Známy vďaka skurvený nacista
Partner/ka Eva Braunová

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Hitler 02.jpg

MladosťUpraviť

Adolf sa narodil 20. apríla 1889 (sto rokov a jedno leto pred zamatovou revolúciou), v znamení Barana, lat.: Aries) v rakúskom mestečku Braunnau am Inn v Rakúsku neďaleko bavorských hraníc. Podľa niektorých tvrdení jeho matka pôvodne chcela ísť na potrat, ale rozmyslela si to. Sem niekde sa kladú prvopočiatky hnutia pro-choice. Hovorí sa, že (Hi)Hitler mal českú babičku. Vzor videl vo svojom otcovi Aloisovi. Ten mal malého Adolfka naozaj rád. Ako vidíme, pôvodne sa volal HiHitler, ale smiech ľudí časom prešiel a meno mu zmenili.

V mladosti chodil Adolf často do kostola, kde obdivoval novobarokové sošky a aj spieval (nem.: „singer“) v zbore, pričom sníval o tom, že sa stane kňazom. V roku 1901 ho však farár benediktínskeho kláštora v Lanbachu prichytil pri vykonávaní hriešnych vecí nad obrázkom nahej Svätej Grünhildy a zmastil ho ako psa. Nemal rád židov ktorí sa volali Jakub. Toto bol zásadný zlom v Adolfovom živote. Od tej chvíle v ňom žila myšlienka na vytvorenie vlastnej cirkvi, kde by bol vedúcim (nem.: „führer“).

V roku 1903 zomrel jeho milovaný ocko po utopení v sude vína. Pre Adolfa vypuklo peklo. Z týchto dôb tiež pramení Adolfova nenávisť k alkoholu. Nikto mu nerozumel a preto v roku 1906 utiekol z domova do Viedne naučiť sa Československy, avšak bez väčších úspechov. Neúspechy v lingvistike však viedli k rozvoji jeho vizuality, preto sa sústredil na maľovanie.

MaliaromUpraviť

Po základnej škole sa Hitler začal živiť ako maliar izieb, kde mal striedavé úspechy. Na steny maľoval výjavy z nemeckých mýtov a legiend. Nejradšej mal Verwolfov (z fra.: „choupher-wolf“, divý pes ťahajúci sane). Čo mal ale povedať taký domovník, keď našiel byt vymaľovaný krvavo červenou farbou a na každej stene niekoľko Verwolfov od nadživotnej po podživotnú veľkosť. Všetko ešte doplnené nejakými zvláštnymi krížmi v tvare hákov. Rozčúlení domovníci Hitlera vyhnali až do nemeckého Mníchova. Keď zistil že je bastard, sťal sa na mol.

 
Hitler sa tiež zaujímal aj o meteorológiu

1. svetová vojnaUpraviť

V Mníchove Hitlera zastihla správa, že vo svete vypukla vojna. Hitler, ohrdnutý svojim predchádzajúcim životom, sa okamžite nechal naverbovať. V armáde sa mu zapáčilo. Odjakživa ho nejakým spôsobom fascinovali vojaci pochodujúci v zovretých formáciách. Postupom času objavil vo vojne svoj nový zmysel života.

Dlhé dni trávené v zákope krátil Hitler svojim spolubojovníkom rečami o veľkom víťazstve a o veľkom Nemecku. Vojnou zdeprimovaní vojaci mali ale po čase jeho kecov po krk, a aby sa ho aspoň na chvíľu zbavili, tak ho vybrali ako „dobrovoľníka“ pre zvláštne úlohy. To spočívalo v tom, že robil spojku medzi jednotlivými zákopmi. Svojej úlohy sa Hitler chopil s nadšením, ale neustále si plietol nemecké zákopy s rakúskymi, a medzi vojskami oboch spojeneckých veľmocí vypukol zmätok. Neskôr sa front kvôli tomu úplne zrútil. Keď dalo nemecké velenie rozkazy k ústupu, Hitler sa rozčúlil a namiesto toho, aby ich doručil do ostatných zákopov, tak ich spálil.

Na konci vojny dostal šrapnelom zásah do hlavy. Iné zdroje zasa uvádzajú, že šrapnel dostal ranu od Hitlerovej hlavy. Podľa niektorých hypotéz mohlo za jeho vyradenie z boja stretnutie s Msgr. Yperitom, francúzskym chlapíkom, pracujúcim toho času ako čistič toaliet. Nebyť toho, prvá svetová vojna by najpravdepodobnejšie nikdy neskončila.

Hitler sa z bezvedomia prebral až niekoľko mesiacov po vojne, a vôbec nechápal ako mohlo Nemecko prehrať. Myslel si že sa tak stalo preto, že tam proste nebol... Nakoniec mu z toho všetkého definitívne preskočilo. Rozhodol sa pre vojenský kambek (z angl. „cum back“ - metóda pri ktorej sa zapchá močová rúra, čo spôsobí, že sa ejakulát vráti nazad do genitálií).

Po vojne sa Hitler živil ako tanečník v bavorských striptízových kluboch. Neskôr sa pripojil k miestnej sekte, kde čoskoro získal významnú pozíciu. Začal kázať o novom poriadku. S pomocou sekty sa mu podarilo zahladiť svoju minulosť, najmä židovsko-české korene a odpor k mlieku. Spočiatku zanedbateľná sekta sa v priebehu rokov úpadku stala v Nemecku veľmi populárna a čoskoro expandovala do sveta a vesmíru.

2. svetová vojnaUpraviť

V druhej svetovej vojne bolo Nemecko podstatne úspešnejšie, ako vo vojne prvej. Táto vojna bola pre Nemecko blahodárna a plodná: kým na jej začiatku bolo Nemecko jedno, po jej skončení ostali Nemecká dve (východné a západné).

Pred vojnou s Ruskom Hitler precízne zvážil, ako sa zaobíde bez zemného plynu, ktorého jediným svetovým producentom bol vtedajší ZSSR. Vypracoval plán tzv. Dvojfázovej plynovej sústavy, ktorá mala zabezpečiť dostatok tepla v domácnostiach, tepelných elektrárňach a priemysle počas dvoch mesiacov ofenzívy, počas ktorých by bolo Rusko jeho nepriateľom až kým by ho koncom druhého mesiaca celé neobsadil.

Prvá fáza pozostávala z naplnenia koncentračných táborov tučnými ľuďmi bohatými na masť. Pôsobením zvyšujúcej sa koncentrácie plynu (odtiaľ názov koncentračný) mali byť telá zakonzervované inertnou (nereaktívnou) atmosférou podobne ako gipsy (napríklad Slovakia čipsy), tiež bohaté na masť.

Druhá fáza pozostávala z postupného spaľovania tuku vo vysokých peciach podľa aktuálneho dopytu po energii. Tu Hitler odvodil svoju slávnu meteorologickú rovnicu výkonnosť koncentráku = rýchlosť vetra x výška komína x Å kde Å je tzv. Adolfova konštanta. Celý plán zlyhal na tom, že ofenzíva trvala nečakane dlho a z tiel bohatých na masť zostali len kosť a koža.

Hitler, sa na začiatku vojny veľmi nudil pretože hneď na všetkých porazil, čo malo na jeho krehké psychické zdravie veľmi negatívny vplyv. Cestoval po obsadených krajinách a skúšal miestny alkohol, drogy aj ženy. V tomto období sa stal závislý na kyanide. V dôsledku nadmerného požívania alkoholu a amfetamínov, začal trpieť poruchami myslenia. Nariadil zastaviť výrobu tankov a vojenských lietadiel, namiesto toho všetok priemyselný potenciál krajiny sústredil na vytvorenie nového typu splachovacieho záchoda.

Keď mu inžinieri po dvoch (prvočíslo!) mesiacoch priniesli správu, že továreň v ktorej bol postavený prvý prototyp sa dostala do rúk Spojencov, upadol do ťažkej depresie. Cchel urobiť dobrý skutok. Uvažoval o samovražde, na ktorú nahovoril najprv svojho vlčiaka a neskôr aj dvanástu ženu, pornoherečku Evu Brown. Po tom čo s ňou dohral ruskú ruletu nechal spáliť jej telo a prestal sa nad ním ukájať, odišiel na návštevu za Bormanom do Argentíny.

Nemecko medzitým kapitulovalo. Hitlera o tom informovali cestou v ponorke, dostal záchvat hnevu, triasol sa, išla mu pena z úst a niekoľkokrát stratil vedomie a mal pocit deja vu. V hneve rozkázal popraviť polku posádky a torpédoveť všetky sprievodné plavidlá. Následne nariadil odbočiť k Antarktíde, kde sa nachádzala nacistická tajná základňa. Po príchode do Antarktídy mu bol doručený telegram s výzvou na urýchlené zaplatenie účtov za plyn. A to sa nemalo stať. Hitlerovi vtedy začalo byť jasné, že to, žiadne deja vu nie je, a že takýto účet bez peňazí, ktoré nechal v debnách na dne istého Alpského jazera už sotva zaplatí.

Adolf Hitler sa dožil úctihodných 56 rokov. Vzhľadom na počet jeho nepriateľov a spôsob života, nie je dodnes jasné ako sa mu to mohlo podariť.

Roky exilu na nacistickej základni na mesiaciUpraviť

Vie sa len, že tam bola občas zima a občas horúco, a že sa tam dosť ťažko dýchalo. Ruské osiatie mesiaca kukurúzou už pre Adolfa zrejme prišlo neskoro. Američania sa vrátili bez jeho autogramu a po niekoľkých pokusoch sa na to vysrali.

Vojny
  Bitka pri WaterlooAmerická vojna za nezávislosťPrvá svetová vojnaDruhá svetová vojnaTretia svetová vojnaPúnske vojnyStudená vojnaVlažná vojnaTeplá vojnaOperácia OverlordIracká vojnaBitka pri SlavkoveÚtokÚstupVendettaAtómový BimboNintendoFlamewarKomando Necyklopédie  
Adolf HitlerJosif Visarionovič StalinSaddám Husajn
   Politici
  Politické systémy  
PolitikMonotikaPolitikaŠtátPrezidentNáboženstvoPápežAtentátDementkraciaFeminizmusKonštruktívna monarchiaKorupciaAl SrajdaMossadCIANATO
  Významní svetoví politici  
Adolf HitlerStalinLeninJurko KríčekBill ClintonBabrák ObamaFidel CastroKormidelníkJFKMussoliniŠalvio BezlysiniGenerál MugabeNapoleon BonaparteSaddám HusajnUsama bin LádinVáclav KlausVáclav HavelFidel Castro


 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

 
 

be-x-old:Адольф Гітлер

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.