Done.png


Herec
Márgit.jpg Mickey Rourke 2009 portrait.jpg
toto je herečka
teta Márgit
toto je herec
Mickey Rourke
Bennyhill cowboy.jpg Pamela-anderson crop.jpg
toto je komediant
Benny Hill
toto je sexidol
Pamela Anderson

Herec (v prípade, že má nábeh byť žena, tak herečka, lat. Homosapiens Dramaticus) je vývojové štádium evolúcie ľuda, ale aj celebrity. U hercov je častý výskyt hermafroditov, t.j. navonok vyzerajú ako chlapi, no sú ženy a naopak. Tento genitálne neurčitý druh nemá špeciálne pomenovanie, takže poraďte si sami.

Pôvod druhuUpraviť

Prvé zámienky pre potrebu existencii rozkolu vývojového štádia praľuda nazvaného „herec“ sa interpretujú z potreby pri nebezpečenstve napodobniť niečo, čo by mu mohlo pomôcť zachrániť život. V priebehu vývoja ľudskej spoločnosti prestávala byť potreba pretvarovania prioritou. Človek si staval bezpečné obydlia, pestoval si potraviny, stával sa sebestačným. Pretvárka bola na škodu spolunažívania. Tí ktorí sa pretvarovali začali byť nebezpečnými a spoločenstvá ich vyháňali zo svojich kmeňov. Poddruh hercov začal vymierať a vedci odhadujú, že jeho stavy poklesli na úroveň približne okolo štyroch percent. Bolo to tragické aj preto, lebo číslo štyri nie je prvočíslo.

Okrem výraznej schopnosti pretvarovať sa až do podoby živočíchov sa predchodcovia hercov vyznačovali silnými homosexuálnymi sklonmi. Homosexualita pravekých hercov je práve tou záhadnou skutočnosťou, ktorú vedci nie celkom dobre chápu. Nevedia si celkom dobre vysvetliť ako je možné, že herci prežili až dodnes. Vysvetľujú si to tým, že je to možno práve preto, že herci majú schopnosť pretvarovať sa že sú heterosexuálne orientovaní. Z nejakého dôvodu sa v období mediálneho rozvoja v druhej polovici dvadsiateho storočia stali herci znova stredobodom pozornosti majoritnej spoločnosti.

A zasa je to to ich spankchartené pretvarovanie do tej úrovne dokonalosti, ktoré spôsobilo, že sa z týchto deviantov stávajú sexidoly. Krížia sa potom s normálnymi ľuďmi a produkujú svoje bisexuálne a homosexuálne potomstvoa kazia svetovú morálku.

Charakteristiky druhuUpraviť

Podľa vyjadrení Charlesa Darwina sa táto forma primáta vývojovo nachádza niekde medzi opočlovekom, no ostatní vedci sú si nie celkom istí a hádajú sa s Čárlim aj po jeho smrti, či je ďalší ľudský druh zvaný spevák (lat. Homosapiens Cantantes) vývojovo vyššie, alebo nižšie od druhu Homo Sapiens. Nevedia zoradiť poradie druhov.

Vo vedeckých kruhoch sa vyskytuje aj istá vetva radikálov, ktorí si myslia, že herci sú úplne odlišnou kategóriou živočíchov a s ľudom majú iba to spoločné, že sa s ním vedia len páriť. Svoje tvrdenie podporujú nasledovnými argumentmi:

  • herci nemajú vlastné ksichty iba napodobňujú ksichty a maskujú sa na iných ľudov
  • herci nemajú vlastné myšlienky, iba interpretujú myšlienky iných
  • pre hercov sú typické silné schizofrenické, ba až polyfrenické sklony, ktoré sú príčinou toho, že sa správajú vždy inak a nikto potom ani netuší, ktorý postoj herca je ten pravý
  • herci sa nakoniec natoľko stotožňujú s tými osobnosťami, ktoré imitujú, že si začínajú namýšľať, že sú osobnosťami aj oni. Ich bežnou chorobou z povolania býva komplex nadradenosti, ktorý je v podstate analogický deštruktívny rozpad ako komplex menejcennosti. Napriek tomu, že tie osobnosti, ktoré v minulosti predstavovali poznali iba na základe nabifľovaného scenára herci podliehajú mylnej predstave, že majú s nimi zhodné aj svoje IQ.
  • herci majú exibionistické sklony a chcú byť za každú cenu v centre pozornosti.

Na rôznych lekárskych sympóziách sú interpretované niektoré tézy, ktoré skôr riešia štádiá hercov ako patopsychologické diagnózy. Pripúšťajú totiž, že herci s bežnými ľuďmi dokážu plodiť potomstvo. Plodenie potomstva u hercov je nebezpečné.

Herci to nemajú v hlave jasné kto sú a ani s kým by chceli existovať a preto sú promiskuitní. Ich vzťahy sú preto bezperspektívne a majú sklony opúšťať partnerov a svoje decká. Ďalšou sexuálnou deviáciou, ktorá je pre hercov charakteristická je, že radi svoje sexuálne praktiky vykonávajú verejne a radi to v spolupráci s kumpánmi, ktorí sa radi nazývajú aj „štáb“ archivujú na obrazové záznamy: filmy, porná a podobne. Pri koite im zvykne hrávať hudba a zvyknú sa všelijako v rytme tej hudby vlniť. Ich sexuálny styk skôr silne pripomína tanec a nie normálnu jebačku.

Poddruhy hercovUpraviť

Iní predstavitelia živočíšneho poddruhu ľudov nazvaného aj „dramatik“, moderne aj „scenárista“ (sú nimi napríklad Oscar Wilde, William Shakespeare, ale aj Staniol Štiepok, či Indy Kreucz a podobne) rozdeľujú živočíšny druh hercov (lat. Homosapiens Dramaticus) nasledovne:

  • Herec divadelný (Homosapiens Theatricus) - podľa niektorých zdrojov základný druh hercov, ktorí sa musia nabifľovať celkom veľa textu aby stíhali hrať na pódiu v dome, ktoré voláme „divadlo“.
  • Herec mím (Homosapiens Mimicus) - zlé jazyky hovoria, že tento poddruh je sklerotická verzia poddruhu Homosapiens Theatricus. Ich hendikep sa počas rokov povýšil na umenie.
  • Herec filmový (Homosapiens Dramaticus) - afektovaná subkultúra hercov, ktorí sa nevedia prejaviť na divadelnom pódiu a ich úspech je založený na dramatickom umení iného úchyla, ktorý sa nazýva „filmový režisér“. Tento režisér s druhom Homosapiens Dramaticus nasníma množstvo rovnakých záberov, z ktorých potom vyberie niečo do filmu.
  • Komediálny herec (Homosapiens Comedicus) - je to dosť ťažká kategória živočíchov, ktorí musia poznať nielen text, ale aj spôsob ako s jeho interpretáciou rozosmiať diváka.
  • Dementný herec (Homosapiens Dementus) - na Slovensku značne rozšírený druh. V tomto prípade ide o totálnych dementov, ktorí nedokážu bez režiséra fungovať vôbec. Počas ich prezentácie je režisér pred publikom a svojim sileným smiechom na plnú hubu ukazuje publiku, kedy sa treba smiať. Režisér je sám hercom a tak je schopný sa od smiechu váľať po zemi, či búchať po stole. Na pódiu je skupina hercov, ktorí nie sú schopní nič sa naučiť a tak sa správajú ako dementní. Publikum ich berie pozitívne, lebo ľuďom od prírody robí dobre vidieť väčších kreténov ako sú oni sami. Medzi príklady takýchto paškvilov patrí program „Prtička“, ktorý vysiela televízia TV Narkóza.
Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena


  Remeslá

AutobusárCelebritaDoktorGeológHajzelHasičHerecInfluencerKamionistaKuriérManažérNovinárPolicajtPolitikPosranecPrezidentProfesorProstitútkaPápežPodnikatelRedaktorRevízorSpevákSpisovateľStarostaŠoférVedecVekslákVojakZlatokopkaZolotechnik

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.