Hedviga Malinová

Necyk.png

Toto je seriózny článok Necyklopédie!!!
Tento článok bol označený komunitou za seriózny článok. Je natoľko kvalitný, absolútne seriózny a pravdivý, že sa mu dostalo cti byť na jej Hlavnej strane. O ďalších serióznych článkoch sa rozhoduje tu.

Gold piece.png


Future SK1.jpg Hungary flag 1867.png Pál Csáky Hungary flag 1867.png Palcsaky.jpg
miluje tento článok
Lebo nenarušuje práva menšín!


Hedviga Malinová (rodená Malina Hedvigová) je zrejme tieňová členka maďarskej extrémistickej skupiny SMK. Od 25. augusta 2006 je podľa niektorých uznávaných zdrojov aj herečkou a doteraz hrá divadlo pred súdmi.

Malina Hedvigová
Hedviga Malinová


Narodenie niekedy niekde...
Iba Chuck Norris to vie...
... a nepovie!
Známa vďaka Výnimočným schopnostiam zaujať verejnosť.
Rodičia Všetky indície svedčia o tom, že ide o utajenú dcéru Chucka Norrisa
Webstránka www.malina.hu

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Oficiálna verziaUpraviť

Spomínaného 25. augusta 2006, kedy začala jej herecká kariéra, mala mať reparát z maďarčiny. Ráno, keď išla cez park na univerzitu Bélu Bugára (tak maďarská menšina hovorovo nazýva Univerzitu Konštantína Filozofa), zastavila ju skupina maďarských turulov turistov. Opýtali sa jej, kde by mohli nájsť toalety a krčmu. Ochotne im po maďarsky vysvetlila, kde sa nachádzajú a dodala, že tam nájdu aj bordel, akých je na Slovensku plno.

Keď turisti odišli, prihnala sa skupina slovenských extrémistov. Podľa jej neskorších výpovedí to boli vlkolaci či upíri, podľa iných dokonca mimozemšťania hovoriaci po slovensky. Strieľali na ňu zo samopalov typu Uzi, potom ju zbili takmer do bezvedomia s baseballovými pálkami a na blúzku jej napísali „Madari za Dunai“. Nakoniec ju znásilnil pes, následne sa bosá rozbehla na políciu a o celej veci potom policajtom zahrala divadlo.

Odozva verejnostiUpraviť

Bola to ťažká doba vtedy v auguste roku 2006. Iba výročie SNP. Politici nakradli nakládli svoje vence k pomníkom. Znudená slovenská verejnosť pozerala v televízii letné reprízy. Ľudia čítali kraviny o siniciach vo vodných nádržiach, volili Dievča leta. Motoristi sa zabíjali stále na tých istých cestných úsekoch smrti a storočná voda, ba ani päťdesiatročná a ani desaťročná voda ani bohovi nechcela prísť. Bolo dovolenkové obdobie a nebolo o čom robiť spoločensko-politicko-kriminálny cirkus. Hovorcovia inštitúcií nemocníc, a ministerstiev svojim kolegom v médiách nič nedohadzovali. Jebali na všetko boli tiež na dovolenkách.

A zrazu bolo o čom! Hedviga spadla z jasného neba ako Majka z Gurunu! Odozva nenechala dlho čakať. Aj keď bolo v podstate leto, vypukla 2. studená vojna: Slovensko proti celému svetu... a takmer z toho bola 3. svetová vojna. Dokonca NATO a chystali plány na obsadenie výsostných území svojho stredu. Zákerný prepad a brutálny prehrešok voči slovenskému pravopisu na košieľke dievčaťa na opravných skúškach sa v uhorkovej sezóne parlamentných prázdnin stal vodou na mlyn a hedlajnom televíznych novín. Portréty skrvavenej blondínky vtedy zaplnili titulky všetkých dôležitých periodík, t.j. hlavne Nového žvástu.

Oficiálne reakcieUpraviť

Oficiálne reakcie prekvapili celý národ. Nakoniec sa ukázalo, že to vraj nie je pravda. Povedal to Kaliňák: „nedám za to ruku do ohňa“. Dokázala to polícia, SIS, psychiatrické ústavy Kremnica spolu s Rimavskou Sobotou a Pezinok a dokonca aj Mossad. Aj sama Hedviga dokázala to, že nedokázala nič... azda ten reparát nakoniec predsa len urobila. Táto informácia ale médiám ušla.

Zlé jazyky hovoria, že vraj Hedviga je mentálne narušená schizofrenička s prvkami paranoje. Neskôr sa priznala, že chcela, aby NATO a EU zaradili Slovensko do Maďarska, alebo žeby zaradiť Maďarsko do Slovenska... Tiež sa zistilo, že Hedviga je mentálne narušená kvôli tomu, že sleduje seriály Pokemon, Susedia, Tridsať prípadov majora Zemana, Simpsonovci a Panelák.

Súdne dohryUpraviť

Za HedviguUpraviť

Politici boli prezieraví. Dali od tohto prípadu ruky preč(!) a všetko mala pod palcom slepá a hluchá spravodlivosť a teda aj slovenská justícia. Hedvigu na súde obhajoval slovenský maďarský právnik Gábor Gál, ktorý bol bez akejkoľvek výhrady svedomia a vedomia členom dopravného podniku SMK. Nemal žiadne politické pohnútky. Šlo mu iba o spravodlivosť.

Neskôr sa však Gabi rozhodol Hedvigu neobhajovať. Isté pomätené kruhy tvrdia, že to bolo preto že Malina tvrdila, že útočníci mali samopaly Uzi. Samopal Uzi totiž vynašiel Gálovho dedovho strýka bratranca bratranec Uziel Gál. Spochybnil, že by vynález jeho príbuzného zneužívali zločinci.

Druhá stranaUpraviť

Opačný uhol pohľadu, respektíve nestranný pohľad na prípad verejnosti poskytli na mimoriadnych tlačových konferenciách nestranní policajti a nestranný politik Róbert Kaliňák z dákeho že „Smeru“. Nechceli k prípadu zaujať stanovisko, iba informovať verejnosť o jasných faktoch. Fakty teda sú tak jasné, že je z nich každý logicky uvažujúci človek zároveň aj jeleň (t.j. dva v jednom).

Oficiálna verziaUpraviť

Oficiálne sa tvrdí že Hedviga zbila samú seba. Na Slovensku je to predsa úplne bežné. Tak ako úplne bežne ľudia naletia oficiálnej reklamnej kampani nebankových subjektov, ktoré vlastne nemajú peniaze, úplne bežne sa ľudia sami unášajú, úplne bežne sa zasamovraždia... prečo by sa sami aj nezbili, nedokrvavili a nenapísali si na košeľu svoj osobný cieľ.

O čo teda vlastne šlo?Upraviť

Ľudia potrebujú divoké historky a divné príbehy. Úplne bežne uveria, že všetky tieto vykonštruované kokotiny sú pre nich dôležitejšie ako ich neustále klesajúca životná úroveň a rozkrádanie majetku štátu. Treba predsa brať z kasy na odmeny vládnych úradníkov a poslancov parlamentu. „Kauza Hedviga Malinová“ je v podstate iba biznis, ktorý sa volá mediálna bublina.

Najnovší vývojUpraviť

Únik depeší americkej ambasády na Slovensku cez Wikileaks odhalil, že ambasáda má informácie, že skutok sa mohol stať. Je teda možné, že za skutkom bude nakoniec CIA a jej operácia Raspberry. Pozadie celej udalosti by takto mohlo siahať až k šéfovi CIA, Vincentovi Venerovi. http://spravy.pravda.sk/slovensko-sa-ospravedlni-hedvige-nepochopitelne-cuduje-sa-kalinak-1dt-/sk_domace.asp?c=A110929_094209_sk_domace_p12

5 rokov po zázračnej udalosti zástancovia Hedvigy zistili, že prípad zaviazol na tom, že prokurátor odmietol vypočuť Hedviginho psychiatra. Jeho svedectvo je natoľko kľúčové, že má podľa zástupcov OKS potenciál vyriešiť celý prípad. Zrejme tým, že poinformuje o jej duševnom stave.

Dokázané faktyUpraviť

Hedviga Malinová sa zapísala do análov slovenskej histórie ako nesporných prípadov výskytu paranormálnych javov aj na území Európy. Je nedostižná a dôležitá preto, lebo nielen Sibír, či rozľahlé planiny Spojených štátov môžu poskytnúť záhadné rozporuplné úkazy. Podobne ako únos Michala Kováča mladšieho, či smrť, vražda Róberta Remiáša, streľba v Dunajskej Strede aj v tomto prípade ide súhru okolností, ktoré nasvedčujú o tom, že Hedviga prekročila svoj „Rubikon“ a niektoré indície nasvedčujú, že by mohla byť dcérou Chucka Norrisa, ku ktorej sa nikdy nepriznal. Iste, musí sa ešte veľa učiť, dievča, no možno o nej budeme ešte všeličo počuť. Svedčia o tom niektoré fakty:

 • Hedviga dokáže pomocou slín druhýkrát nalepiť známku. Na stotinu milimetra presne!
 • Keď Hedviga telefonuje, nevie o tom ani jej mobilný operátor.
 • Hedviga ma modriny o veľkosti trojkorunáčky (cca: 0,50 ).
 • Keď ide po parku Hedviga, chodia tadiaľ autá.
 • Hedviga má spor s jazykovedcami a Dunaj píše s "i".
 • Keď Hedviga dostane nakladačku v tráve, jej blúzka je čistejšia ako pred ňou.
 • Hedviga má vlastného advokáta, aj keď ju nikto z ničoho neobvinil.
 • Keď je Hedviga napadnutá, nevolá políciu, ale ide na štátnice.
 • Hedvige posielajú útočníci doklady do dvoch dní. Z vedľajšej dediny.
 • Hedvige sa vracia pamäť tesne po predložení dôkazov. Často.
 • Hedviga má dosť energie na odpovede iba vtedy, keď pozná odpoveď.
 • Na Hedviginom chrbte sa dá písať krasopisne... aj s podprsenkou.
 • Keď prší, Hedvige zmoknú iba topánky.
 • Hedviga nosí doklady v obálke od ľudí, ktorí ju dokopali.
 • Keď si Hedviga rozhryzie peru, má zakrvavené celé telo.
 • Hedviga chodí tri roky na nemčinu a nevie ani slovo po nemecky.
 • Hedviga má právnika, ktorý povie, že podá sťažnosť proti zastaveniu trestného stíhania a na druhý deň sa vzdá obhajoby.
 • Hedvige vypĺňa žiadosť o pas človek, ktorý ju o osem rokov dobije.
 • Hedviga si zablokuje bankomatovú kartu tak, že o tom nevie ani samotná banka.
 • Hedvigine sliny majú schopnosť dostať sa aj na tie časti obálky, ktorú neolízala.
 • Keď Hedvige ukradnú hodinky, na druhý deň ich už má na sebe.
 • Keď Hedviga schudne o šesť kíl, preruší na rok štúdium.
 • Hedviga je génius: dokáže zostaviť identikit neexistujúcich ľudí.
 • Hedviga nepozná číslo na políciu. A nevolá jej počas štátnych sviatkov.
 • Keď Hedvige strhnú náušnice, nezostane po tom na jej ušiach ani stopa.
 • Hedviga je presvedčená, že vie oklamať detektor lži.
 • Hedviga hovorí pravdu.
 • Hedviga (ne)vie čo hovorí.

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.