Gynekológ

"Madam! Mám pre vás dobrú správu!
Ale ja som slečna!
Hm. Tak potom mám pre vás zlú správu"

Tento pán tú dámu nežiada o ruku...
- Gynekológ

Gynekológ je druh ekologického aktivistu, ktorý sa stará o to, aby bola piča v tom správnom životnom prostredí. Aby sa na toto slovo nezabudlo, gynekológom môže byť aj lekár, ktorý sa stará o všetky ženské choroby vrátane tehotenstva. Neznamená to, že sa gynekológ zaoberá bežnou chrípkou u žien. Gynekológ (lekár) sa zaujíma hlavne o tie jazvy od sekery, ktoré zanechal medzi ženskými stehnami Boh počas činnosti, ktorú dnes poznáme pod názvom Genezis.

HystóriaUpraviť

Gynekológia je jednou z najstarších profesií spomínaných už v Biblii. Keď Adam preskúmal Evu, spýtal sa Boha: "Tak Pane! A teraz mi vysvetli ako toto bude čúrať?" Potom sa gynekologické znalosti staroveku stratili v stredoveku, lebo vtedy boli všetci lekári mnísi. Do 17. storočia získavali gynekológovia svoje vedomosti skúsenosťami v nevestincoch respektíve v bordeloch, čo neboli ešte vtedy parlamenty. Prvé vyučovanie o ekológii v piči sa začalo v Paríži v roku 1630, keď sa tam od roku 1670 začali univerzitné kurzy pre gynekológov. Táto prax sa čoskoro rozšírila do Holandska, kde sa dodnes dá praktizovať vo verejných domoch a do Švédska, kde vyšli prvé ilustrované časopisy o amatérskej gynekológii. Vo Švédsku sa tejto vede dobre darilo, lebo tam bola skoro zima a nebolo čo robiť, tak sa aspoň sexovalo. Štátna regulácia gynekologickej činnosti v Európe sa začala až v 18. storočí.

Koncom 19. storočia, začiatkom 20. storočia, s masovým nástupom dobre vybavených nemocníc, sa vo vyspelých (západných priemyselných) krajinách namiesto profesionálnej gynekológie rozšírili nemocničné pôrody. Opätovný záujem o amatérsku gynekológiu sa objavil v 60. rokoch 20. storočia.

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.