"A kým sa táto objektívna realita bude ignorovať, ľudstvo bude putovať od demokratického bludu ku bludu komunistickému. Príčina krízy demokracie nachádza sa v bludoch ktoré hlásajú fizyci zo SAV. Teda aj cesta z krízy demokracie je jasná."

Autoportrét (svojka) Jeho vedeckej svätosti, s jej vlastnými dekoráciami.
Grafická úprava stránok jeho vedeckej svätosti je nie nepodobná štýlu Vesmírnych ľudov. Navyše však ide o najlepší zdroj animovaných GIFov na celom internete.
- GRSc. Alexander Jozef JÁRAY - o potrebe zabiť fizykov

"Cogito ergo sum - Keď čítam JÁRAYa, som."

- GRSc. Alexander Jozef JÁRAY - o svojom význame pre bežného ľuda

"Mŕtvej fyzike, podobne ako zdochnutému koňovi, nie je možné uštedriť smrteľnú ranu."

- GRSc. Alexander Jozef JÁRAY - o svojom najväčšom probléme

GRSc., Generalissimus scientiarum (reálny žiaľ v latinčine nie je na "r"), Generalisimus reálnych vied - titul, ktorého zatiaľ, a zrejme aj naveky, jediným nositeľom na svete a vo vesmíre je Alexander Jozef Járay, ktorý si ho sám plným právom udelil, predseda Akadémie Reálnych Vied Cassoviensis, pápež vedy, nekorunovaný, ale všeobecne uznávaný kráľ alternatívnej inteligencie.

Majster o sebe:Upraviť

"Autor kvantovej matematiky (matematiky zmaterializovaných, časopriestorových, kvantových celých čísel) a kauzálnej fyziky absolútneho pohybu hmoty, fyziky dvoch rôznych zotrvačných hmotnosti telies. Pritom veľmi skromný a ešte viacej geniálny jedinec, vysloboditeľ - ľudstva z bludov štátmi vyživovaných, abstraktných vedeckých grázlov."

- A.Járay

"Ja som schopný vidieť to, čo objektívne existuje v materiálnom časopriestore ako reálny (globálný - absolútny) pohyb materiálnych telies. Ja vnímam (vidím) reálny, trojrozmerný (x; y; z;) (globálny - absolútny) pohyb materiálnych telies kozmickým priestorom hlavne rozumom. Na môj mozog, Einsteinove relativistické efekty nepôsobia a tak ja vidím pohyb hmoty z Božieho zorného uhla pohľadu, teda tak, ako pohyb hmoty vo vesmírnom priestore objektívne, teda v skutočnosti prebieha."

- A.Járay - po svojom prvom úspešnom vtelení

Necyklopédia o majstroviUpraviť

Netreba sa diviť, že Majster je takto skromný a pri tom veľký. Hlási sa totiž za Maďara. Ďalším vysvetlením jeho stavu je skutočnosť, že sa hlási ku kresťanskej viere:

"Iba veriaci človek môže hlásať vzniku sveta z Big Bangu."

- Attila Töhötöm - štvrté vtelenie GRSc

Žiaľ, Majstrov pokus zastaviť štátom organizovaný zločin podvodu páchaného na študujúcich občanoch SR učiteľmi matematiky a fyziky sa skončil tak, že štátom vydržiavaní matematici a fizyci na exaktné argumenty, ktoré vedeckým spôsobom dokazujú ich zločinnosť, nikdy nezareagovali a činnosť GRSc. vždy ohodnotili ako činnosť duševne chorého človeka. Kvôli tomuto prenasledovaniu je dnes majster prítomný (v niekoľkých vteleniach) len v internetovom priestore, prevtelený do nickov ako Boleslav Hnipírdo, Koceľ či už zmienený Attila Töhötöm, kde sa pravdepodobne sekol, keďže v profile toho nicku má meno Dušan Dolný. Ďalšie jeho nicky sú yaray, genius, drisemezku, Veritas vincit. Za vhodných podmienok (aktivita Slnka nadpriemerná, magnetické pole Zeme porušené, zásobovanie liekmi viazne) je však možné spozorovať i príspevky od nickov GRSc. Alexander Jozef JÁRAY. Všetky doteraz spomenuté nicky mu blokli, no neotáľal a hneď si vytvoril ďalšie tri: vozipivo (akože Gerald Veres) džugašvili (akože Dušan Kováč) a misiželezo. Treba aj dodať, že majster je jediným človekom na svete, ktorý verí Maline Hedvigovej.

Majstrove úspechyUpraviť

  • GRSs. Járay vynásobil kravu nulou a krava nezmizla - vyvrátenie matematiky

Viac o tejto poľutovania hodnej kauzeUpraviť

[1] - oplatí sa pozrieť už len kvôli majstrovým ilustráciám a grafickej úprave.

                    
Jediným účinným spôsobom liečenia komplexu menejcennosti
je štúdium diela GRSc. Alexandra JÁRAYa,
ktoré sa nachádza na adrese: jaray.blog.sme.sk
 
 

Charles DarwinThomas Alva EdisonGalileo GalileiGRScIsaac NewtonLouis PasteurLeonardo da VinciAlbert Zweistein

 
Vedecké smery
Geológ - Mykológ - Meteorológ - Fizyk - Matematik - Filozof


 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.