Európska Únia

(Presmerované z Európska únia)
Európska Únia
Slovak European Union
Eu necy.jpg
Poloha slovenska.jpg
Slovensko - centrum Európskej Únie

Európska Únia, niekedy známa tiež ako eurobordel, Európska múmia či 4. ríša ale zaužívali sa aj skratky €U, ZSSEU alebo EUSSR, maďarsky Európska Húnia, je v súčasnosti malé, zanedbateľné a skutočne bezvýznamné územie anektované roku 2004 P.V.T. Slovenskom.

Za príčinu tohto aktu sa pokladá to, že toto spoločenstvo s velkým potešením rozdáva peniaze. Najvýznamnejší člen Európskej únie (po Slovenskou samozrejme) je Johnny Dead, ktorý je večným a jedinyḿ cisárom Svätej únie európskej a národa slovenského.

Pôvodne sa táto organizácia starala len o uhlie a oceľ, v súčasnosti sa stará do všetkého.

HistóriaUpraviť

Legendy hovoria, že počiatky €U siahajú až do dynastie Yaqwsx, ktorá vládla na mesiaci Európa obiehajúcom okolo planéty Jupiter. Jedného krásneho slnečného večera sa cisár (ktorého meno bolo tak náročné, že zapadlo prachom) rozhodol, že dobije celý známy svet, čo činilo približne [math]\displaystyle{ 362411842158482184214512010584211105 ^{695145145} AU^3 }[/math] (AU je vzialenosť Zeme od Slnka).

Podľa jeho vdovy si tým chcel vynahradiť jeden údajný nedostatok, čo už ale nie je možné si overiť, pretože mäkké časti tela sa v hrobe nezachovajú. Postupne tak ovládol menšie a väčšie vesmírne objekty ako napríklad mesiace IQ a Im Mirinda. Zničil aj 10 planétu slnečnej sústavy Tájfurcsaemberek, ktorej obyvatelia sa stratili nevedno kam. Ako sa tak územie Európy zvačšovalo dosiahlo až časť Zeme, ktorej obyvatelia boli zotročený.

Európanom to však nestačilo a obsadili aj Himaláje, čím pripravili Yettiho o strechu nad hlavou. Ten sa ale naštastie poznal so Svätou trojicou (Chuck Norris,Johnny Dead a Jack Bauer), ktorý Európanom vyhlásili vojnu a behom milisekundy ich nechali vysublimovať. Vynorila sa však otázka čo s novým nadobudnutým územím a tak ho nazvali Európskou úniou a Johnny Dead sa nechal vyhlásiť za cisára Svätej únie európskej a národa slovenského.

PravidláUpraviť

Krajina uchádzajúca sa o členstvo v EÚ musí splniť množstvo náročných kritérií. V prvom rade si musí nechať svoju žiadosť schváliť v USA. Následne si musí do vlády zvoliť ľudí ochotných predať všetok národný majetok Američanom, pokiaľ títo nemajú záujem, tak zakladajúcim členským krajinám EÚ. Po tomto kroku, nazývanom konsolidácia ekonomiky, musí krajina zaviesť demokraciu, čiže podporovať tých politikov, ktorí obhajujú USA a EÚ. Formálne krajina musí dodržiavať aj ďalšie demokratické princípy, pokiaľ to poruší, môže sa z toho vykúpiť tým, že naštve niektorého z nepriateľov EÚ.

Zoznam kolóniíUpraviť

Okrem toho sa Európska Únia nachádza aj v Južnej Amerike.

Libanonská zmluvaUpraviť

Inak povedané Benešov sekrét znamená potvrdenie hlavného postavenia Slovákov v krajine. Aby boli kolónie spokojné hranol domyslel dodatok o možnosti výstupu z únie, samozrejme štát bude znovu obsadený.

Necyklopedické štáty

 

 Absurdistan  Antarktída  Byzantská ríša  CCCP  ČeskoslovenskoFranská ríša  Hollywood  Internet  Kráľovstvo Šumavy  Mikzicko  Morava  Osmani  Rakúsko Uhorsko  Rímska ríša  Tisícročná ríša  Veľké Uhorsko  Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
  Afganistan  Anglicko  Bosna a Hercegovina  Bulharsko  Česko  Čierna Hora  Čína  Dubaj  Egypt  Európska únia  Fínsko  Francúzsko  Grécko  Holandsko  Hong Kong  Chorvátsko  Izrael  India  Írsko  Japonsko  Kanada  Kosovo  Kuba  Líbya  Maďarsko  Mongolsko  Nemecko  Nórsko  Poľsko  Rakúsko  Rumunsko  Rusko  Slovensko  Slovinsko  Švajčiarsko  Srbsko  Taliansko  Turecko  Ukrajina  USA  Veľká Británia

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.