"Na moste stáli traja. On, ona a jemu..."

Podľa visiaceho penisu neomylne vidíme, že nejde o Homo ercetus, ale o obyčajného neandertálca.
Žiaľ, na mnohých fotografiách praľudov bol počas puritánskeho stredoveku tento detail úmyselne prekrytý.
- Matik Latik

"Komu stojí na chodníku, nemiluje republiku"

- Ľudo - ľudov pokrik

"Orgány by mali zaujať jasný postoj k právam žien!"

- súdruh - o erekcii

Erekcia (syn. vztýčenie, stoporenie, postoj) je jedným (prvočíslo) z najvýznamnejších vynálezov v dejinách ľudstva. Poznáme ju len niekoľko miliónov (aj keď sa to nezdá je to nečíslo) rokov, no bez nej si už dnes náš život nedokážeme predstaviť, a to nie len život mužov, ale aj život žien a ďalších tvorov.

Homo erectusUpraviť

Erekciu vynašiel jeden z praľudov nazývaný odborníkmi Homo erectus - človek stoporený. Erekciu vynašiel vďaka šťastnej náhode - jeho predchodcom bol človek zručný - Homo habilis, ktorý bol takto nazvaný vďaka svojim šikovným rukám. No a od šikovných rúk bol už len krôčik k dosiahnutiu prvej erekcie, ba časom aj prvého orgazmu.

Po masovom rozšírení erekcie sa potom objavila aj vzpriamená (stoporená) chôdza, pretože:

  1. so stoporeným vtákom sa zle lezie po stromoch
  2. ruky Homo erectus boli natoľko zamestnané udržiavaním erekcie, že sa zabúdal držať a zo stromu často padal a nemohol ruky používať ani pri chôdzi po zemi,
  3. pri vzpriamenej chôdzi erekcia viac vynikla, čo bolo evolučnou výhodou pri párení.

Napriek svojmu názvu neboli Homo výlučne homosexuálmi, takže poprvýkrát v histórii si prišli na svoje aj ženy. Ako sa ľudia množili dovtedy, nie je známe. Pravdepodobne bolo nutné počať z Ducha Svätého, ktorý býval vtedy dostupnejší ako dnes.

Ďalšie implementácieUpraviť

Ako sme už naznačili, po prvý raz bol erekcia využitá pri implementácii penisu do vagíny. To však zďaleka nebolo jediným využitím toho objavu. Odvtedy sme už vztýčili všeličo, napríklad zástavy, antény, vianočné stromčeky, lodné sťažne, mrakodrapy a podobne.

Občas sa vztýči celý človek, napríklad kráľ na koni alebo kapitán na mostíku (nie na zubnom môstiku), takže všetci hneď vidia, že je to kokot. Podobne treba rozumieť aj frázu "zaujal jasný postoj". V literatúre alebo tlači sa často stretávame stretávame s dvojzmyselným výrazom „sa mu postavil“. Môže ísť o popis obyčajnej erekcie (t.j. dotyčnému sa postavil kokot), ale aj, častejšie, o vztýčenie celého ľuda, ktorý môže, ale aj nemusí byť kokotom (obranca sa postavil útočníkovi). Novinári občas vytvoria vetu, z ktorej fakt nie je jasné, kto/čo sa komu/čomu postavil, napr. „Uvidel nepriateľa a postavil sa mu.“ - nikto nezistí, či šlo o hrdinu, alebo o obyčajného homosexuála.

Veľmi často sa vztyčujú sochy (angličania nezakryto hovoria erect). Neznamená to, že by socha bola kokot (socha kľudne môže znázorňovať aj piču, ba, výnimočne, aj dobrého človeka), znamená to len to, že socha je vždy kokotina.

V dnešnej dobe existujú snahy o zneužitie erekcie na vyjebanie so zákazníkom. Viacerým mužom už lekári (za vysokú cenu) ponúkli neinvazívne zväčšenie penisu, oklamaní muži boli potom prekvapení, keď im za tie peniaze sestrička len chvíľu honila. Výsledkom jednoznačne bolo zväčšenie,takže lekári konali v medziach zákona.

Z češtiny pochádza výraz „toporná chôdza“, čo je v podstate chôdza v obtiahnutých rifľoch so stoporeným vtákom. Ako muži vedia, ide o pomerne zložitý cvik.

Platená inzerciaUpraviť

Ak sa vám napriek erekcii nechce postaviť, využite naše Stavebné stoporenie Wod-steny-krok!

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiťPrísne vedecké pojednania NECYKLOPÉDIE na tému anatómia.

 
 

HlavaMozogKsichtVlasyOčiUšiNosÚstaJazykZubyKrkPohlavie

TeloKostraKozyBruchoPrsiaŽranieSrdceKrvOhanbieOhrdieVagínaBoborRiťSranieŠťanie

ÚdNohyRukyPrstyPenisErekcia

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.