Dodogma nie je nič iné ako potomok (na obrázku mláďa) Yetiho a ako také je teda na pohľad veľmi milé a prítulné. Zdanie však môže klamať už iba z titulu, že otcom Dodogmy je Veverka.

Dodogma
Dodogma.JPG
Toto je Dodogma
Dodogma úzko súvisí s bobrom, nevädno však ako. Foto je ilustračné a vychádza zo sna chlapca, ktorý prežil ako batoľa útok dodogmy. Získané v hypnózóze

Dodogma a pudingUpraviť

Dodogma je po otcovi veľmi krvilačný tvor, ktorého hlavnou zábavou sú primitívne články na Necyklopédii. Neodolá iba jednému a to je puding. Na túto skutočnosť prišiel Chuck Norris, ktorý počas výpravy ako jediný prežil stretnutie s dodogmou. Táto sa ho v spánku nedotkla no zjedla všetok Puding, ktorý mal vo vreckách. Ostaných členov výpravy dodogma v spánku nemilosrdne zjedla.

Postup pri stretnutí s dodogmouUpraviť

Vzhľadom na fakt, že stretnutie s Dodogmou prežil zatiaľ iba Chuck Norris je vysoko pravdepodobné, že sa nedá vyhnúť Smrti pri stretnutí s dodogmou. Vysoko nepravdepodobné je prežiť, no ak budete spať mohla by si Vás dodogma zmýliť s Chuckom Norrisom. Pravdepodobnosť na 0,00001 (čo je svojim spôsobom Prvočíslo) zvyšuje potretie sa Chuckovým hovnom. Toto je však veľmi ťažké zohnať pretože je vysoko hypertoxicko-rádioaktívno-činné. Prvýkrát bolo jeho stopové množstvo použité na výrobu prvej atómovej bomby. Zistilo sa však, že oveľa ľudskejšie je používanie plutónia.

Mimozemský pôvodUpraviť

Veľmi veľa vedcov počnúc Cimrmanom a jeho dvorným nasledovateľom Erichom von Dänikenom, si myslí, že dodogma tak isto ako YetiMimozemšťania. Svedkovia, ktorí sú v spojení s Aštarom Šeranom potvrdzujú mimozemský pôvod Yetiho. Tohto tvora si Aštar priviezol pred 28000 rokmi ako domáceho miláčika. Nanešťastie Yeti ušiel a zdivočel. Pri skrížení s veverkou vznikol dodogma, k čomu nie je viac čo dodať.

Dodogma a CIAUpraviť

Aštarovi prívrženci tiež tvrdia, že CIA sa pred pol storočím (čo je svojim spôsobom poločíslo) podarilo chytiť ťažko postihnutého Dodogmu. Tento je držaný proti svojej vôli v oblasti 51 a zneužívaný na mučenie teroristov. Toto mučenie je nazývané tiež simulované topenie. Keďže Dodogma je od narodenia ťažko postihnutý hlavne fyzicky nedokáže ujsť a brániť sa. Toto je jeden z hlavných dôvodov prečo je Aštar na našej obežnej dráhe: Oslobodenie dodogma. Žiaľ zatiaľ prijal výzvu na vyslobodenie iba Rambo, ktorému dnes už nikto nepovie inak ako Rumbo pre abnormálnu spotrebu tuzemáku.

Dodogma a BoborUpraviť

Nikto netuší prečo ale dodogma úzko súvisí s bobrom. Existuje niekoľko prúdov hypotéz tohto vzťahu. Nižie uvedené najsilnešie (aspoň trochu podložené) tvrdenia.

SúrodenciUpraviť

Niektorí bádatelia sa domnievajú, že mnohoročným štúdiom bobrov prišli na fakt že ak je dodogma výsledok spojenia samca veverky a samice Yetiho, potom bobor je výsledok opačného kríženia. Teda samice veverky a samca Yetiho. Toto tvrdenie podkladajú tým, že dodogma nikdy nezjedol žiadneho bobra čo ale nedokážu dokázať pretože žiadne pozorovanie dodogmy v prírode dodnes nikto neprežil a žiadny bobor nevypovedal.

Keďže CIA popiera existenciu postihnutého jedinca držaného v zajatí nie je možné vzťah bobra dodogma dokázať ani pozorovaním v zajatí.

BratranciUpraviť

Prívrženci prúdu presadzujúceho tvrdenie, že dodogma je bratranec bobra tvrdia, že bobor sa tiež dokáže tak ako Veverka páriť s Yetim. Výsledkom tohto párenia je potom ženský bobor a teda Bobor drevokazný nie je bratrancom ale ujom a bratrancom je ženský bobor. Tento prúd podkladá svoje tvrdenia tým, že presne rovnaké výsledky ako dodogma čo sa týka sily a vplyvu na ľudí má ženský bobor. Ženský bobor dokáže zotročiť, priviesť k šialenstvu a zabiť rovnako dobre ako dodogma. Robí to však rafinovanejšie a verejne. Keďže ženský bobor musí byť spájaný výlučne so ženami mužské pohlavie v teórii bratrancov zastupujú všade vo svete politici.

RybyUpraviť

Posledné výsledky chlapov v krčme tvrdia, že dodogma je ryba a keďže Bobor je takisto ryba tak je tento vzťah jednoznačne druhový. Toto tvrdenie je podložené svedectvom cigáňov Dezidera Nikdyneklamala a Lajoša Nikdynemakala, ktorí tvrdia, že v ich rómskokatolíckej cirkvi sa dodogma môže jesť počas pôstu. Z tvrdenia vyplýva, že dodogma musí byť ryba. Tento prúd hoci vznikov v krčme je ale veľmi silný, pretože aj Chuck Norris sa k nemu nepriamo hlási.

"Po prebudení na výprave ráno po útoku dodogma, bolo v stane cítiť rybacinu"

- Chuck Norris
Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHyenaJežkoJóžin z bážinKomárKopytníkKrtkoKruté jablkoLevĽudoMačkaMakrelaMliečny tvorMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMyšMuchaNočný požieračOpicaOsaOtravník obyčajnýPakobylkaPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesRádioaktívny hugoSarančatáSlonSomárSumecŠakalŠkrečokŠľachúňŠvábTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.