Done.png


Decko
Kibic feyenoord 422.jpg
Decko v akcii

Decko (ináč aj DIEŤA Doživotne Investované Emocionálne Ťažké Akcie) je mláďa ľuda, ktoré sa vyznačuje extrémnou dotieravosťou a schopnosťou priečiť sa všetkému čo sa dá (okrem Chucka Norrisa). Má geneticky vrodený cieľ ostatných ľudov vytáčať, v núdzových prípadoch zabíjať. Jeho taktikou je vytočiť väčšie decko tak, aby naň násilne zaútočilo a presvedčiť iného ľuda, že väčšie decko zaútočilo samo od seba bez dôvodu. Táto taktika je vo väčšine prípadov úplne účinná, nakoľko ňou decko vytočí minimálne dvoch ľudov naraz. Medzi ďalšie prednosti decka patrí maskovanie, klamanie a presviedčanie, čo napomáha výkonu spomínanej taktiky.

Decko zvyčajne robí presný opak toho čo sa mu povie (ak poviete veľké tudle, spraví malé tudle). Bohužiaľ, ak sa pokúšate zadať negáciu toho čo skutočne chcete, decko zvyčajne nepočuje alebo nerozumie.

Výskum cyklu produkcie deciekUpraviť

Tomuto výskumu (hlavne) sa venuje pozornosť najmä v posledných desaťročiach, keď už aj nevzdelaný cigáň vie, ako taká investícia počína.

Investor a jeho materská základňaUpraviť

Najprv si treba nájsť miesto, kde sa dieťa bude vyvíjať, väčšinou je to v maternici, ale začínajú sa objavovať už aj iné prípady, ktoré ohrozujú monopol úložných priestorov Momentálnych Asimilačných Testových Koordinačných Amfor (kódové označenie MATKA), ktoré momentálne na trhu dominujú. Je len na investorovi, pre aký druh MATKA sa rozhodne, ale väčšinou toho začne v priemere po desiatich rokoch ľutovať (ide o priemer, niekto ľutuje už len nájdenie MATKA, iný to zas nestihne oľutovať ani do smrti, tak dobre si vybral). Ak investor vloží svoj kapitál do MATKA, MATKA ho deväť (nie je prvočíslo) mesiacov drží a nosí v sebe, a takmer nikomu neumožní vidieť, ako investícia rastie.

Lekárska asistenciaUpraviť

Väčšinou sa to podarí len osobe, zvanej gynekológ, ktorá má na videnie investície špeciálne zariadenie zvané sonograf a hlavne dve (toto je prvočíslo) oči. (ASI). Šanca, že dieťa bude mužského, alebo ženského pohlavia, je vždy v prvých piatich mesiacov od uloženia úspešne investície päťdesiatpercentná. Polovičná je teda asi tak podobne ako päťdesiatpercentná, ale s percentami to znie viac vedecky. Ak chce investor dieťa formátu chlapec, mnohé časopisy mu odporúčajú byť pri odovzdaní akcií do MATKA navrchu.

VývojUpraviť

Počiatky dieťa sú v skutku príjemné, ako pre investora, tak aj pre MATKA, ale asi v piatom mesiaci sa MATKA musí zmieriť s rapídnymi zmenami svojich proporcií. V deviatom mesiaci MATKA zvyčajne vypustí dieťa na svet, ale je to pre ňu (ak absolvuje prvú transakciu) bolestivé, nepríjemné a šokujúce.

Očný kontaktUpraviť

Na druhej strane, keď MATKA uvidí dieťa, veľmi často sa stane, že si ho prisvojí a investorom neostáva nič iné, ako si doživotne ponechať aj MATKA, ak chce dieťa mať aj naďalej ako svoje. Väčšina MATKA to zneužíva, ale sú niektoré MATKA, ktoré opustili nezodpovední investori, alebo MATKA odmietli ponuku doživotnej garancie spoločného starania sa o dieťa. Je to spôsobené tým, že MATKA sú vybavené príliš citlivým emocionálnym čidlom, ktoré je poruchovejšie ako niektoré autá francúzskej značky a dodnes sa nenašiel mechanik, ktorý by ich dokázal opraviť bez ďalšej ujmy alebo trvalých následkov.

Smutný záver tuctu vyšetreníUpraviť

Dieťa po vypustení do sveta z bezpečnej úschovne MATKA býva väčšinou dezorientované dva roky (sú registrované aj doživotné prípady), preto je nutné sa o dieťa starať. Niektorí investori to zoberú do vlastných rúk a o svoju investíciu sa starajú zákonom stanovených osemnásť rokov.

Po dovŕšení tejto hranice sa niektoré dieťa stávajú investormi a kolobeh sa opakuje. Pôvodní investori a MATKAy skončia na smetiskách, ktoré nazývame Domovy dôchodcov. Domovy dôchodcov sú odplatou deciek za jasle a škôlky. Spoločné majú aj to, že sa ich chovanci správajú a myslia temer rovnako.

Obrana proti deckuUpraviť

"- Mamííí... môžem vylízať misu?
- Nie zlatko! Radšej spláchni."

- život

Existuje niekoľko účinných obranných prostriedkov proti decku:

Decké výrokyUpraviť

Otázka letuške pri nastupovaní do lietadla: "A pôjdete pomaly?"
Keď ja vidím mravca, vidí mravec bacila?
Koľko je jeden mínus nekonečno?
Mami ukáž mi mŕtvolu! Také zviera som ešte nevidel.
Keď človek vznikol z opice, a potom z čoho vznikla tá opica?
Ako môže Ježiško nosiť darčeky, keď je priklincovaný na kríži?
Ako to, že majú Adam a Eva pupok?
Mami, keď umriem bude aj zo mňa kahanec?
Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť


 
Rodina
Stará mať
Otec Krstný otec Matka
Muž Decko Žena
Svokra
Manželstvo
Manžel Manželka
Pes Mačka
Papagáj Korytnica
Narodenie
Chlapec Dievča
Syn Dcéra
Brat Sestra

kp:Kind

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.