"Kríza mileneckého vzťahu nastáva v okamihu, keď dostanete zálusk na dcéru svojej milenky."

- Richard Aldington
Dcéra
Dcera.jpg
Typická dcéra.
Female Icon svg.png

Dcéra, prezývaná aj dcérka, dcérenka alebo papľuha nevďačná je typ ľuda, ktorý vznikne krížením matky a otca, keď chromozóm X predbehne chromozóm Y. V mladšom veku patrí k živočíšnemu druhu decko, neskôr sa postupne transformuje v ženu. Túto zmenu sprevádza na rozdiel od syna rast pŕs a rite. Na žiadosť LGBTI dodávame, že v tomto veku môže občas dôjsť k premene dcéry na muža, hermafrodita, lesbu alebo buzeranta, v čom jej netreba brániť[1]

Nie každá dcéra má otca, lebo tento zvláštny živočíšny druh sa často vyznačuje neschopnosťou postarať sa o svoje mláďatá a uprednosťňovaním zábavy a kuriev pred rodinným životom.

Tak ako všetky poddruhy z kategórie žena, aj dcéra sa vyznačuje veľkou citovou labilnosťou, rýchlym striedaním nálad a dupkaním nôžky pred výkladom s oblečením.

HistóriaUpraviť

Dcéry tu boli odnepamäti a sú neodmysliteľnou súčasťou histórie. Vždy mali pozitívny vplyv na vývoj ľudstva, o čom svedčí už ich zmienka v Starom zákone, keď Lótove dcéry, z nevyhnutnosti, splodili decká so svojím vlastným senilným otcom po tom, čo sa ich matka zmenila v soľničku a ostatní ľudia c regióne boli anihilovaní. {zdroj: Sodoma Gomora}

Druhy dcérUpraviť

Márnotratná dcéraUpraviť

V poslednej dobe vedci uvažujú o tom, že tento druh oficiálne zrušia, pretože sa má za to, že každá dcéra je márnotratná, preto to nemá význam.

Nevďačná dcéraUpraviť

Po márnotratnej dcére ide o najrozšírenejší druh dcéry všeobecne. V našej zemepisnej šírke má takisto veľmi bohaté zastúpenie. Nevďačná dcéra sa vyznačuje hlavne odmietaním navštevovať svoju matku každý víkend a tiež odmietaním jesť jej makové buchty.

Depresívna dcéraUpraviť

Táto dcéra je väčšinou zástankyňou štýlu EMO. Jej umelecké nadanie sa ventiluje formou selfies.

Vývojové štádiá dcéryUpraviť

Dcéra prechádza rôznymi vývojovými štádiami, jej premenu dobre dokresľujú nasledujúce obrázky:

Vzťah dcéry k matkeUpraviť

Vzťah matky a dcéry je odjakživa veľmi komplikovaný. Príčinou je, že mamka niečo má a schovala to do sena. Dcéra to nikdy nevie nájsť a tým sa zvyšuje jej podráždenosť a papuľnatosť.

PoznámkyUpraviť

  1. Kresťanci občas na zabránenie premeny využívajú ružencové maratóny, exorcizmus a narcizmus.
 
Rodina
Stará mať
Otec Krstný otec Matka
Muž Decko Žena
Svokra
Manželstvo
Manžel Manželka
Pes Mačka
Papagáj Korytnica
Narodenie
Chlapec Dievča
Syn Dcéra
Brat Sestra
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.