Darth Vader

Anakin Skywalker, vystupuje aj pod známejším umeleckým menom Darth Vader je profesionálny Jedi rytier, zloduch, kuchár, stolár, kolár, kartár, hokejista a ničiteľ sveta z Galaktického impéria. Niektoré pramene uvádzajú, že sa narodil na pohraničí medzi Pobrežím Slovenska a Burkinou Faso, blízko mesta Pougaudougou, ktoré je predmestím mesta Ougaudougou. To by mohlo vysvetliť zvláštne deformácie, ktoré nastali vo vnútri jeho hlavy asi po piatich rokoch nosenia čiernej plastovej prilby a vyvrcholili až premenou jeho mozgu na vanilkovú zmrzlinu.

Darth Vader
Darth Vader

profesionálny Jedi rytier, kuchár, stolár, kolár, kartár, hokejista a ničiteľ sveta
Narodenie
Pougaudougou, Pobrežie Slonoviny, Burkina Faso

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

DetstvoUpraviť

Niektoré pramene, hlavne tie africké, uvádzajú, že Darth (ako Anakin) sa narodil na pohraničí medzi Pobrežím Slonoviny a Burkinou Faso, blízko mesta Pougaudougou, ktoré je predmestím mesta Ougaudougou. Nie je to však isté, keďže ani zdroje na planéte Tatooine bližšie údaje o jeho narodení nemajú. Na Tatooine sa Anakin s matkou presťahoval pravdepodobne, keď mal tri roky. Tu, keďže boli chudobní, si malý Anakin často privyrábal nelegálnou činnosťou ako zápasu sumo alebo jazdenie na stíhačkách púštnymi kaňonmi.

Padavan a rytier JediUpraviť

Počas jednej takejto jazdy si ho všimli rytieri Jedi Qui Gon Jinn a Obi Wan Kenobi. Keďže si všimli, že je nadaný kuchár adoptovali ho a odviezli na Coruscant. Ako padavan sa naučil veľa receptov a bol skoro tak dobrý ako Yoda. Čim viac rástol tím viac začal uvažovať o kariere u Homosexuálneho rádu Sithov (Sith - Sexuálne indisponovaný teplý hajzel) mali taký od prírody malý penis.

Neskôr si to uvedomil aj on, a preto sa rozhodol zabiť všetkých kolegov z rádu Jedi, ktorí tragicky zahynuli po úderoch jeho sekáčika. Neskôr sa o tom dozvedel aj Chuck Norris ktorý sa preto do galaxie vrátil. Ale bolo už neskoro, preto stihol zachrániť len Yodu a Obi Wan-a Kenobi-ho to bola posledná Chuck-ova návšteva v galaxií menom galaxia (nie je známe ako sa v skutočnosti volá, je len známe že, ju Chuck navštívil, ale už vtedy nemala meno).

Vzťah s Padmé AmidalouUpraviť

Keď rytieri Jedi (Jedinečný edukačný dementný imbecili) Qui-Gon Jinn a Obi-Wan Kenobi zatúlali na Tatooine pretože tam skapal pes a oni to chceli prešetriť, vyšli z ich supernóbl lode spolu s ich ušatým spoločníkom Jar Jar Binksom (mimochodom podľa nových výskumov bol teplý, a preto sa pokúsil znásilniť Qui-Gona po tom čo ho zachránil) a ich sexy go-go tanečnicou Padmé Amidalou. Tam ich stopy doviedli až do mestečka Mos Esley. Tam im zavolal istý gigolo že ich super-nóbl lodi praskol ventil, aby našli náhradné súčiastky.

Skočili teda do pochybného podniku kde si chceli šlohnúť nejaké súčiastky. Avšak, tam ich prichytil istý domorodec, ktorý im znadal, že nech najprv zaplatia. Chcel peniaze, no Qui-Gon mal pri sebe iba marišku, musel si nejako zarobiť. V tom z neba spadol otrok Anakyn Skywalker. Ten pre nich vyhral závody a tak ďalej...

Keď prvý krát zbadal Padmé, tak sa mu postavil penis, že ju oplodnil istým druhom semena, po ktorom otehotnie až o nejakých 20 rokov. Keď mal Anakin 26 rokov, pridal sa k Sithom, a pokúsil sa znásilniť Padmé, ktorá kvôli jeho orientácii mu nechcela dať. Tam ho porazil jeho majster Obi-Wan. Padmé mu porodila drbnutého syna Luka, a dcéru Leiu s vlasovou poruchou, vďaka ktorej mala vlasy zamotané na ušiach do dvoch klbok.

Prestúpenie k Svedkom Jehovovým (Temná stránka sily)Upraviť

Anakynou dobrý priatel bol tiež prezident Papulatýn ktorý sa volal tiež Darth Syrus. Ten mu povedal rozprávku o Červenej Čiapočke a Anakynovi s snívalo o tom že pri tom ked bude Padmé znásilnovať tak ona spadne do hajzla. Tak to povedal Papulatýnovi a ten mu povedal že keď s s ním vyspí tak ju zachrání. Anakin sa s ním vyspal, ale Papulatýn mu dal semeno Tamnej strany sily. Anakyn poprosil Obi-vana o useknutie noh a zapálenie. Obivan mu vyhovel. Anakyn si obljekol čierne sako s ekvalizérom, dal si plastovú helmu, okopíroval Chuckou Norrisov Kop z otočky ale nějako sa mu to nepodarilo a kopol do piče Padmé a tým ju zabil...

SmrťUpraviť

Podľa presvedčenia verejnosti Dartha Vadera zabil jeho psychicky narušený syn Luke. Ale vďaka dlhoročnému výskumu sa prišlo na to, že to bola neúmyselná samovražda. Darth Vadeer totiž dúfal, že svojou ohavnou tvárou odoženie svojho ohavného syna. Lenže zabudol na to, že vďaka prilbe dýcha. A potom v záchvate zúfalstvá sa pokúšal prilbu si nasadiť. Pamäť mu už neslúžila akosi mu vypadlo že visí nad veľkou dierou a ak sa pustí tak do nej padne. Zomrel hrdinskou smrťou.

 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.