Otvoriť hlavné menu

Necyklopedia β

DJ Stalin

DJ Stalin je najväčší a najznámejší hudobný génius všetkých čias! Zaujímavý je fakt, že počas celého života (a teraz ešte aj po smrti) bol neustále na vrchole svojej kariéry! Dokonca ani hudobníci ako DJ David z Ghetta neboli schopní vyliezť spod tieňa veľkého DJa Stalina !! DJ Stalin, celým menom Joseph Vissarionovich Stalin so sebou bral DJa Nikola Tesla na všetky svoje koncerty z dôvodu výroby extrémne kvalitných reproduktorov ktoré fungovali na princípe plazmy (elektrické výboje pulzujú vo frekvenciách a tým vytvárajú ohromné dunenie prezývané aj zvuk). Ku konkurencii DJa Stalina patrí napríklad DJ Hitler

DJ Stalin
DJ Stalin

Umelec, DJ
Narodenie 18. december, 1878
Gori, Gruzínsko
Známy vďaka Vysoko kvalitným koncertom

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Obsah

Kariéra DJa StalinaUpraviť

Ako je možné že DJ Stalin je stále na vrchole svojej kariéry (aj po svojej smrti)? O tejto téme existuje zopár hypotéz.

Hypotéza číslo 1: Reproduktory od DJa Nikoly TeslyUpraviť

Je dosť možné, že vyššie spomenuté plazmové reproduktory ktoré vytvárajú blesky so špecifickou frekvenciou ktoré okrem toho že produkujú vysoko kvalitný zvuk a udierajú do ludí udierajú aj do samotného tela DJa Stalina čo spôsobuje že jeho svaly sa aj po smrti pohybujú a tým produkujú vysoko kvalitnú melódiu ktorá predčí všetkých ostatných DJov z celého sveta!

Hypotéza číslo 2: Dokonalé posmrtné reflexyUpraviť

Taktiež je možné, že jeho svaly len vykonávajú to, na čo boli zvyknuté počas života: reflexy samé od seba mixujú dokonalú vysoko kvalitnú hudbu a to aj po smrti!! Tá následne vráža hlboko do hláv poslucháčov ako blesky a pôsobí na nich priam hypnotizujúco. Alebo za to môže chémia?

Hypotéza číslo 3: PsychikaUpraviť

Spolu s 1. alebo 2. hypotézou mu s najväčšou pravdepodobnosťou pomáhali podprahovky: Na koncertoch, plagátoch a všade kde sa dalo mal podprahové aj nadprahové vecičky, ktoré sa ľuďom nezmazateľne vryli do pamäte, takže ho považujú za najväčšieho hudobného idola všech čias. Už ho nikto nenahradí a každý to dobre vie. Ak sa ho podarí niekomu oživiť, pošlite mi prosím pozvánku na jeho koncert "Zmŕtvychvstanie".

Chemické hovadinyUpraviť

Chemická reakcia, ktorá prebieha pri výbojoch vysoko kvalitných plazmových reproduktorov od DJa Nikola Tesla znie takto: O2 --> 2 O a dokonca aj N2 + O --> N2O čo spôsobuje, že ľudia sa na koncertoch neskutočne dobre zabávajú. Niektorým luďom bohužiaľ prekáža, že plazmové reproduktory produkujú blesky, ktoré do nich často udierajú a spôsobujú im ohromné bolesti, takže sa niekedy cítia ako v stredovekej mučiarni!

FotodokumentáciaUpraviť

Tento obraz vznikol ako plagát na 1 z tisícok koncertov veľkého hudobného génia DJa Stalina

http://img25.imageshack.us/img25/9576/djstalin.jpg

Najznámejšie a pripravované koncertyUpraviť

V tejto sekcii si môžete prečítať informácie o niektorých koncertoch DJa Stalina ktoré sa konali alebo sa ešte len konať budú.

"Hiroshima Tour" 6. August 1945Upraviť

Hiroshima Tour 1945 je bezpochyby jeden z najznámejších koncertov na ktorých DJ Stalin pracoval. Spolu s DJom Nikola Tesla hrali v Japonských mestách Hiroshima a Nagasaki. Na záver koncertu sa predstavila kapela "Atomové pumy", ktorá to bohužial prehnala so špeciálnymi efektami. Aby nebol DJ Stalin kritizovaný za nukleárnu katastrofu, dohodol sa s vtedajším prezidentom USA Franklinom Delanom Rooseveltom, ktorý chcel USA za každú cenu zviditeľniť, že nukleárnu explóziu spôsobili jeho bombardéry.

"Černobyľská" 26. apríl 1986Upraviť

26. apríla 1986 prebehol ďalší veľmi známy koncert DJa Stalina, samozrejme na ňom nechýbal ani DJ Nikola Tesla. Koncert prebehol v Ukrajinskom meste Pripiať. Koncert bol taký veľkolepý, že sa naň prišlo pozrieť celé mesto Pripiať a aj všetok personál Černobyľskej jadrovej elektrárne. Všetci diváci boli z koncertu taký unesený, že aj po jeho skončení prenasledovali DJa Stalina až do Moskvy, takže mesto Pripiať a Černobyľská jadrová elektráreň zostala prázdna. Ohromné šťastie v neštastí bolo, že v tom čase prebiehala nukleárna reakcia len v reaktore 4.

"Konečná" 21.12.2012Upraviť

21. decembra 2012 pripravuje DJ Stalin veľký comeback, unikli informácie že sa na koncerte predstaví aj DJ Antikrist a DJ Usáma Bin Ládin, ale nepredbiehajme, koncert sa uskutoční v Moskve 21. decembra 2012! Už je čas kupovať si lístky, očakávame že sa vypredajú rýchlo!

UPDATE: Koncert sa uskutočnil, no DJ Antikrist sa žial nedostavil a koniec sveta preto nenastal

 

Záznamy piesníUpraviť

Paroubek Rap - Mixed by StalinUpraviť

425px

The Butcher of MoscowUpraviť

425px

Záznam z koncertu "Spomienky na ZSSR"Upraviť

425px

Najznámejší výrokUpraviť

Najznámejší výrok DJa Stalina znie: "Život je DJ. Mixuje si s vami ako sa mu zachce..."

Poznámka k DJovi Nikole TesleUpraviť

Vysoko kvalitné technické zariadenia od DJa Nikola Tesla boli použité aj pri nahrávaní pesničky "Ahoj, čo ty?" od Majka Spirita. Tu je úryvok z textu, v ktorom spomenul jeho meno ako vďaku za technické pokroky:

Najlepšie párty robí 16tka, blesky v budove jak keby hral NIKOLA TESLA, enegria prúdi, do hláv j*bú decibely, mladý rebel v tvojom dome - povedz, neni skvelý?...

Hip Hoperské témy na NECYKLOPÉDII.  
 

HIP HOPDJDJ StalinH šestnásťKengoroMajk SpiritMiki z MoraRytmusPetržalkaRapRytmusSuper Bomb Trio

Napriek tomu, že asi nejde o Ľudovu hudbu, Necyklopédia možno po dohode so SOZA možno v budúcnosti tento článok spáli.