Chriašteľ

"Niektoré skutočnosti môžu byť prifarbené, pretože autor tohto článku je tiež chriašteľ"

- autor článku

Chriašteľ (nemýliť si s chrcheľ) je živočích postihnutý chriaštelitou, z 90% prípadov ľudo, ale môže sa vyskytovať chriašteľ aj medzi sliepkami, bobrami, kozami, kohútmi, tigrami, mravcami, muchami, hrochmi a dokonca aj medzi hovniválmi (skarabeus posvätný, ale aj skarabeus prijebaný, ktorý sa vyskytuje len na saharských púšťach).

Slovo „chriašteľ“ je označením človeka (prípadne sliepky, bobra, kozy, kohúta, tigra, mravca, muchy, hrocha, hovnivála), ktorý má IQ veľkosti od 0 do 10. V súčasnosti počet chriašteľov na Zemi veľkým tempom rastie, dokonca niektorí odborníci tvrdia, že z 80% detí, ktoré sa rodia v tomto období, vyrastie chriašteľ, prípadne krochmeľ.

PríznakyUpraviť

Ak chriašteľ o svojom osude vie, väčšinou sa snaží pred svojim okolím zatajiť, že patrí do komunity chriašteľov - výnimkou sú mravce a hrochy, u ktorých je chriaštelita veľmi vzácna a tak sa za ňu postihnutí nehanbia, naopak sa pred ostatnými pýšia, akí sú sprostí. Utajiť okoliu, že je niekto chriašteľ, je veľmi náročné na psichyku (ktorú však chriašteľ vôbec nemá) a preto sa mu to bez cudzej pomoci nikdy nepodarí utajiť na dlhšie ako dve (prvočíslo) minúty a 28 sekúnd.

Ak chriašteľovi pomáhajú v utajovaní aj rozumnejší ľudia (minimálne imbecili, alebo aspoň idioti), tak sa to podarí okoliu utajiť niekedy až na päť minút 49 celých a 52 stotín sekundy (u bobrov a kohútov niekedy až celých sedem minút a 62 sekúnd, čo predstavuje neuveriteľných 48 200 stotín sekundy).

Hlavné príznaky sú:

  1. Neustále opakovanie tých istých viet bez toho aby dotyčný chriašteľ vedel že sa opakuje (v prípade, že sa chriašteľovi nepodarilo naučiť sa rozprávať, je to nezmyselné bľabotanie znejúce približne takto: habababa, galagalagalaga, doprevádzané zvláštnymi gestami alebo rôznym rozhadzovaním rúk či nôh).
  2. Neustále behanie dookola miestnosti, po stenách, prípadne okolo lampy, stĺpu alebo nejakej menšej budovy. Keďže chriašteľ necíti žiadnu fizyckú vyčerpanosť, dokáže takto behať celé hodiny, v niektorých prípadoch aj zopár mesiacov bez prestávky.

Stupne mentálnej retardácie:

  1. Debil
  2. Imbecil
  3. Idiot
  4. Chriašteľ
  5. Krochmeľ (jeho IQ sa pohybuje v mínuse, väčšinou od -30 do 0)

Chriaštelita je nevyliečiteľná a preto sa vo vlastnom záujme držte od chriašteľov aj krochmeľov čo najďaľej!

Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.