"V ZSSR ty nečítaš históriu, ale história číta teba."

- Chruščov - histórii CCCP
Capko Cupká Cez Pole
Zasraný Socialistickí Serkovia z Ruska
Vlajkacccp.png
Znak CCCP.png
Mapacccp.jpg
Mapa CCCP
Základné údaje
Štátné zriadenie Boľševik (Totálny bodrel)
Hymna Nemám auto nemám motorku (táto hymna ukazuje na klasický život obyvateľov CCCP)
Úradné jazyky Ruština
Sovietčina
Hlavné mesto Černobyľ
Najväčšie mesto Potemkinova dedina
Členenie Veľkoruská ríša
Najvyšší bod Kopa smetí v Moskve
Demografia
Rozloha cca. 123 456 789 km²²
Počet obyvateľov Toľko obyvateľov koľko v gulagoch
Hustota osídlenia hlava na hlave
Ostatné
Prezident Karl Marx
Premiér Vladimír (ako sa volal druhým nevieme) Lenin
Národný hrdina Jozef Stalin
Mena Koza
internet tld internet tam nie je


ZSSR žije v našich srdciach

CCCP (Capko Cupká Cez Pole, alebo aj ZSSR - Zasraný Slovenský Socialista Robertko, alebo aj USSR - Unia Slovenských Sladkovodných Rýb) je chorá krajina, kde už včera zjedli to čo mali nachystané na zajtra. Je to krajina, ktorá kedysi stála na kraji veľkej priepasti a od vtedy urodila jeden obrovský krok vpred.

Je to to isté, ale existuje viacej názvov aby zmiatli protivníka. Je to veľká chorá krajina východne od Československa, kde je veľké všetko, pretože tam bola epidémia megalománie. Hovorí sa, že vraj zväz je už mŕtvy, ale v skutočnosti ešte stále žije v našich srdciach. ZSSR je volný a čisto dobrovoľný spolok republík, o čom svedčí aj názov zväz sovietskych socialistických republík, ktorý je zaužívaný najmä v neodbornej literatúre. CCCP je zvláštna krajina. Napriek neustálemu pokroku a víťazstvám stále viac zaostávala za ostatným svetom. Mnohí si ju mýlia s Ruskom, od ktorého sa však výrazne neodlišuje. Dokedy ešte?

NárodyUpraviť

V CCCP nie sú národy, pretože ZSSR je internacionálny zväz a Chuck Norris im to zakázal. Podobne ako existuje americký človek existuje aj jeden teda aj jednotný „sovietsky človek“ (v odborných kruhoch nazývaný aj ako človek sovietskeho typu). Napriek tomu sa tu dá po usilovnom hľadaní nájsť viac národov ako v Rusku. Ale treba sa naozaj snažiť, lebo strýčko Jožo oceľový Stalin ich všetky dobre schoval.

DementkraciaUpraviť

 
Skvelá ruská sloboda:Človek si môže vybrať kladivo, kosák, alebo červenú hviezdu
 
Riešenie ako si vybrať naraz všetky 3 možnosti

V ZSSR a aj v Rusku a hlavne v robotnícko-roľníckej červenej armáde zúri skvelá demokracia a sloboda rozhodovania sa. Sovietsky zväz je krajinou, kde vládol proletariát, tzn. hlavne neschopní nemajetní chudáci, v sovietskych podmienkach obyčajne alkoholici, alibisti a občasní oportunisti. Každý preto musí chápať, že takéto vedenie krajiny toho veľa pre spoločnosť nespraví. Jednou z vecí, ktorú robilo vedenie krajiny po celú dobu svojej existencie veľmi dobre bolo klamanie. Miera nepravdy vo všetkom vrátane novín Pravda bola taká obrovská, že sa vlastne nikto nevyznal v tom, čo sú výmysly straníckych funkcionárov a čo realita. Štát hlavne za panovania Stalina dbal aj na to, aby sa obyvateľstvo vzdelávalo v pravde. Existovalo niekoľko úrovní vzdelania, začínali na ministerstve vnútra na Ľubjanke v Moskve a končili na poloostrove Čukotka. Medzi pozitíva tejto formy vzdelávania obyvateľstva patrilo asi iba to, že v nich väzňov nenapichovali na koly. Kto dokázal prežiť prechod celým týmto vzdelávacím systémom musel byť buď Chuck Norris alebo niekto podobne drsný. Systematickou likvidáciou a umlčovaním nesovietskych elementov dosiahli vodcovia strany pomerne značnú podporu pospolitého ľudu. Využívali ju napríklad počas vojen.

Jedna z tých najhorších bola tá druhá. Počas existencie CCCP to však už bola tretia. Vojna mala neblahý vplyv na CCCP, lebo Stalin povraždil svojich generálov skôr ako sa ich spýtal čo má robiť, keď sa začne vojna. Kým sa priviezli Stalinovi ostatky jeho starého veliteľského zboru zo všetkých kútov rozľahlej krajiny bolo už naozaj zle. Horšie bolo však to, že nadľudia, ktorí sa rozhodli napadnúť CCCP boli tiež veľmi zlí ľudia s podobnými primitívnymi tendenciami ako Stalin. Medzi obľúbené činnosti nacistických okupantov patrilo otváranie a zatváranie kostolov, spaľovanie ľudí za živa či mŕtva a celkové pretváranie CCCP na krajinu mesačného typu. Tieto činnosti viedli k postupnému vyľudňovaniu niektorých oblastí. Obyvateľstvo CCCP tak dostalo príučku, ktorú nepochopilo celkom správne a nasledujúcich 50 rokov sa namiesto zmeny vládneho systému pokúšalo vyzbrojiť a vytvoriť najsilnejšiu armádu na svete. Čo poznačilo aj viaceré susedné krajiny a celkové dianie na matičke Zemi.

(Medzi)národní hrdinovia a zakladatelia ZSSRUpraviť

 • John "Lemon" Lenin - Bol spevák hudobnej skupiny Chrobáci a chcel sa zaradiť aj do skupiny Kiss, ale ho odradil Chuck Norris, keď mu povedal, že ich nemá rád. Urobil veľkú revolúciu a občiansku vojnu proti vlastným a založil si vlastný štát.
 • Stalin - Oceľový muž, strýko Pinochia. Druhý je Mont Blanc. Nariadil sväté čistky, ktoré očistili Červenú armádu od všetkých zlých opozičných dzurindovských generálov, pretože tunelovali ZSSR a Moskvu. Jeden dokonca vykopal tunel až do Indie, ale ho chytili. Raz sa vydal na svätú Čiernu horu, poradiť sa s Chuckom Norrisom, Stanom (pozor, nie Satanom) a Marxom, kde dostal 10 prikázaní. Po tom naňho zaútočil jediný človek ktorému Stalin veril. A to bol najväčší klamár v histórii ľudsva Hitler, ktorého však s pomocou počasia a všetkých svätých porazil (viz Druhej svetovej vojne ). Okrem iného bol aj veľký spisovateľ.
 
Málokto o tom vie, ale Stalin bol aj spisovateľ. Písal väčšinou romantickú poéziu. Viac sa o ňom dozviete v hlavnom článku tu:Stalin
 • Ľuboš Blaha - Užitočný idiot Róberta Fica, ktorého láska k CCCP prevyšuje aj vodcu Putina. Róbert si ho za to osobne váži a udelil mu štátne vyznamenanie najväčší slovanský pionier.

10 komunistických prikázaníUpraviť

 • 1.- Chuck Norris a Marx sú tvoji jediní bohovia a Lenin je ich prorok. Nebudeš mať iných bohov okrem Nich.
 • 2.- Ich podobu určuje neomylná strana a jej premiér má vždy pravdu.
 • 3.- Svoj majetok odovzdáš štátu a jeho čistému učeniu slúžiť budeš do skonania.
 • 4.- Nevezmeš mená našej viery nadarmo a všetky svoje otázky podrobíš cenzúre. Rozumieš???
 • 5.- Budeš neprestajne pracovať, ale 1. máj a deň výročia revolúcie osláviš sprievodom.
 • 6.- Cti otca štát a matku stranu, aby si zotrvať mohol v tejto krajine naveky.
 • 7.- Nezabiješ, iba ak triedneho nepriateľa a voliča SDKÚ.
 • 8.- Neukradneš funkcionárovi auto ani iný hnutelný a nehnutelný majetok a neporušíš vieru v Pravdu, ktorú káže Fico.
 • 9.- Vyslovíš krivé svedectvo proti blížnemu svojmu pre blaho gulagu (viz nižšie).
 • 10.- Nepožiadaš blahobyt zhnitého západu, ani neuveríš klamstvám Dzurindu.

Populárne miestaUpraviť

Gulag - veľa Sovietov tam chodí na rekreačnú agroturistiku. Vykonávajú rôzne verejnoprospešné práce a hrajú paintball s dozorcami. Niektorým je tam tak dobre, že sa už odtiaľ nevrátia a dokonca sa ani neozvú.

Sibír - Priestor obývaný Rusmi, nikto nevie čo je tam, ale každý vie, že tam je (keď už nič iné tak aspoň zima).

Moskva - Mesto, kde sídlia samozvaní rusko-čínski vodcovia Pu tin, Jeľ cin a najnovšie aj čisto ruský vodca Medvedev a na námestí vystavujú ľuďom mŕtvoly. A ešte k tomu mŕtvolu ich národného hrdinu!!! Nehorázne toto!

Čečensko - Časť Ruska v strednej Európe. Vstup na vlastné riziko.

HistóriaUpraviť

"Tu ty nečítaš históriu, ale história číta teba"

ZSSR existoval od roku 1922 do roku 1991. Vyveštil tak Nostradamus, takže sa to muselo stať. ZSSR vo svojej histórii prekonal aj zlé časy aj horšie časy.

Už od začiatku bolo jasné ktorým smerom sa bude uberať vývoj ZSSR (obrázo vpravo)

Kombinácia s AnarchizmomUpraviť

 
Znak anarchokomunizmu (to nie je žart)
 
Ten anarchokomunistický štát mal aj peknú priateľskú vlajku plnú lásky a porozumenie(toto fakte nie je žart)

!!!UPOZORNENIE!!!TOTO SI ŽIADEN (CH)UJO LEN TAK NEVYMYSLEL ANARCHOKOMUNIZMUS JE REÁLNA IDEOLÓGIA!!!OPAKUJEM NEJDE O VTIP!!! Istý pán menom Piotr Alexejevič Kropotkin si pravdepodobne povedal že komunizmus nie je dosť veľká sračka a tak ho ešte skombinoval s anarchizmom a tak vznikol anarchokomunizmus. Oficiálne povedal že komunizmus bol príliš diktátorský a chcel urobiť pravý opak diktatúry ale všetci dobre vieme čo si pán primiešaval do čaju ;-) a aj bez toho bol dosť drbnutý. Dôkazy jeho drbnutosti! 1)Chce komunizmus ale žiaden štát. Pán očividne nevie čo to komunizmus je. 2)Správu majetku dám do rúk obcí. Mimo to že chce dať sedliakom do rúk ekonomiku tých obcí bude viac čiže aj viac vlastníkov teda kapitalizmus 3)Nechcem peniaze. Jasné nie peniaze a celá ekonomika môže ísť do prdele. Okrem toho pán mal ešte väčšie fúzy ako Marx alias Santa Claus a diskutuje sa že to bol vlastne mozog čo opúšťal jeho telo ale na fotkách to vypadá ako fúzy. Verte či neverte anarchokomunizmus bol aj vyskúšaný a bol vytvorený anarchokomunistický štát (áno počujete dobre) ktorý bojoval spolú s ZSSR ale ten ho nakoniec podrazil a dobyl.

SlušnosťUpraviť

Na každej návšteve sa pokladá za slušné dať si trocha vodky.

 
odmietnutie pohárika sa pokladá za urážku
 
V CCCP je veľká náboženská tolerancia. Teda ak sa jedná o náboženstvo uctievajúce Stalina ako Boha.


Malo by sa dodržiavať vyššie uvedené desatoro. Inak ľudia sú tam veľmi priateľskí. Ľudia sú nábožní, najviac je tam pravoslávnych, ľavoslávnych a komunistov. Veria v Pravdu.


EkonomikaUpraviť

Keď Juro Gagarin letel do vesmíru, stretol tam Boha. Spýtal sa ho, prečo u nich tak často prší. Boh vybral knihu džunglí, našiel tam ZSSR a prečítal mu:

Sovietsky Zväz: Posraná ekonomika, 2X denne spláchnuť.


Podľa práva na odpoveď v zmysle tlačového paškvilu schváleného našou vládou uverejňujeme všetky odpovede na článok v rovnakom rozsahu a forme ako článok samotný:
Chuck Norris:

„Do centrály Mossadu som nikdy nevtrhol! Ale keď chytím toho čo to povedal, zabijem ho!“

Vladimír Mečiar:

„Choďte do riti, ja som to nepovedal, to Nový Čas!“

Nový Čas:

„Všetci len primitívne klamete, nikto nič také nepovedal!“

Mossad:

„Nikto na nás nezaútočil!“

Redaktor Necyklopédie:

„ Len do toho, treba odkryť celú pravdu o Mossade a Chuckovi Norr...áááá!....niééé!....áááá!...to bolíí!!...ááá!...“

Róbert Fico:

„Sovietsky Zväz, náš vzor!“

Ak tento článok nepovažujete za pravdivý, ak Vás uráža, alebo sa Vám proste nepáči, napíšte svoju odpoveď sem, a bude tu uverejnená v rovnakom rozsahu a forme ako pôvodný článok.


MédiáUpraviť

Najobľúbenejšie rádio v ZSSR bolo jednoznačne Rádio Jerevan, ktorého vysielanie u nás občas sprostredkovalo rádio Slobodná Európa a tak si ho mohlo užiť aj ľudo v miestnych dedinách. Rádio Jerevan (celým názvom Najvyššia sovietska komunistická ľudová socialistická pokroková budovateľská rádiotelegrafná stanica Oblastného Výboru Komunistickej Strany Sovietskeho Zväzu v Jerevanskej oblasti v Arménskej sovietskej socialistickej republike pomenovaná na počesť súdruha predsedu rady ľudových komisárov Zväzu Sovietskych Socialistických Republík Vladimíra Iľjiča Lenina) malo široký záber, od športových správ, napríklad:

Jedno ráno počas bilaterálnych mierových rokovaní sa prezidenti USA a ZSSR rozhodli pretekať v behu. Sovietsky prezident prehral. Rádio Jerevan potom ohlásilo: „V bežeckých pretekoch sa náš milovaný súdruh Brežnev umiestnil na čestnom druhom mieste, zatiaľ čo prezident USA skončil predposledný!“

Ďalej sa zaoberalo budovaním pokrokového socialistického zriadenia a to pomocou rôznych piesní, dialógov, monológov, obľúbený a často hraný bol aj 11-minútový zvukový záznam potlesku a ovácii po prejave generalissima Josipa Stalina z roku 1936, či pravidelný nedeľný 8-hodinový program, ktorý sa skladá z príhovoru Fidela Castra na zjazde Komunistickej strany Kuby z roku 1986. Najobľúbenejšia bola však hodina otázok, kedy mohli obyčajní ľudia, teda za predpokladu, že mali telefón (čo vylučuje väčšinu obyčajných ľudí), zavolať do rádia a položiť redaktorovi ľubovoľnú otázku. Keďže otázky dosahujú necyklopedických kvalít, uvedených je niekoľko príkladov:

„Čo bolo skôr, vajce alebo sliepka??
Skôr bolo všetko - sliepky, vajce, múka, cukor, maslo, mäso, ovocie...“
Počula som, že je v Moskve mäso. Bude aj v Minsku?
Áno, výstava je putovná.
Čo je to chaos?
Na otázky týkajúce sa nášho priemyslu pre rozsiahlosť odpovede neodpovedáme.
Je pravda, že budovanie socializmu ide na plnú paru?
V princípe áno, ale 99 % pary sa spotrebuje na trúbenie.
Je návrat z Mesiaca naozaj tak náročný?
V podstate nie, technicky je už všetko vyriešené. Problémom ale ostáva, ako prinútiť našich kozmonautov k návratu.
Dopočula som sa, že v Novosibirsku boli zatknutí traja robotníci za protištátnu činnosť. Máte k tomu bližšie informácie?
Áno. Prvý prišiel do práce o desať minút skôr. Jasná špionáž. Druhý o desať minút neskôr - jasná sabotáž. Tretí prišiel presne, čo dokazuje, že má západné hodinky.
Vraj idú sovietske hodinky tak dobre ako švajčiarske. Je to pravda?
Áno! Niektoré aj rýchlejšie!
Predstavitelia Strany nám neustále opakujú, že už čoskoro predbehneme Spojené štáty. V novinách sa ale neustále píše, že kapitalistické štáty mieria míľovými krokmi do priepasti. Môžete sa k tomuto vyjadriť?
Náš vysielací čas už bohužiaľ končí.
Je pravdou, že v USA má každý auto?
V podstate áno, no u nás má zase každý miesto na parkovanie.
Vraj nás Čechoslováci požiadali o vojenskú pomoc. Je to pravda?
Áno, žiadosti z roku 1938 bolo v roku 1968 vyhovené.
Je pravda, že v Černobyle zarevali len dvaja ľudia?
Áno. Jeden reval „Zavri to!“ a druhý kričal „Nejde to!“.
Bolo možné katastrofe v Černobyle zabrániť?
V podstate áno. Len keby to tí Švédi nevykecali.
Čítal som v Komsomolskej pravde, že istý Ivan Gustinov bol odsúdený na päť rokov nútených prác za to, že nazval jedného sovietskeho maršala idiotom. Nie je tento trest príliš prísny?
Nie. Za urážku dostal len šesť mesiacov, zvyšok za vyzradenie vojenského tajomstva.
Prečo sa tak zhoršila kvalita príjmu vášho rádia?
Teraz vysielame z Magadanu.
Je pravda, že mrkva zlepšuje potenciu?
V podstate áno. Ale je obtiažne ju pripevniť.
Je pravda, že každý návštevník Červeného námestia v Moskve dostane auto?
V princípe áno. Avšak nejedná sa o Červené námestie v Moskve, ale o Námestie Gorkého v Kyjeve. A tiež sa nejedná o autá, ale o bicykle. A nie sú rozdávané, ale kradnuté.
Necyklopedické štáty

 

 Absurdistan  Antarktída  Byzantská ríša  CCCP  ČeskoslovenskoFranská ríša  Hollywood  Internet  Kráľovstvo Šumavy  Mikzicko  Morava  Osmani  Rakúsko Uhorsko  Rímska ríša  Tisícročná ríša  Veľké Uhorsko  Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
  Afganistan  Anglicko  Bosna a Hercegovina  Bulharsko  Česko  Čierna Hora  Čína  Dubaj  Egypt  Európska únia  Fínsko  Francúzsko  Grécko  Holandsko  Hong Kong  Chorvátsko  Izrael  India  Írsko  Japonsko  Kanada  Kosovo  Kuba  Líbya  Maďarsko  Mongolsko  Nemecko  Nórsko  Poľsko  Rakúsko  Rumunsko  Rusko  Slovensko  Slovinsko  Švajčiarsko  Srbsko  Taliansko  Turecko  Ukrajina  USA  Veľká Británia

 


  Komunisti, socializmus a ďalšie červené témy  

KSČKSSSmer – SDInternacionálaČSSRZSSRNDRBoľševikGustáv HusákVasiľ BiľakGejza ŠlapkaAntonín KapekLubomír ŠtrougalAlexander DubčekLeninStalinMao-Tse-TungFidel CastroZväzarmPionierSZMSpartakiádaPrvý MájVOSR2. sv. vojnaSúdruhPredsedaJRDTuzexBONVekslákPanelákZáchytkaKofolaGrankoGazda repárskyDead KomunistsVerejné blaho

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.