"...Brácho požič 100 € ...keď Ti požičiam budem nasraný, keď Ti nepožičiam budeš nasraný Ty ...vieš čo, vyriešime to takto - choď do piče"

- brat
Brat...

Brat obecný je muž, alebo chlapec, ktorý má jedného, alebo viacerých (nečíslo!) rodičov spoločných s iným ľudom, teda aj so ženou, či dievčaťom. Keď má osoba v tomto vzťahu ženské pohlavie, tak je to sestra. Z rodinného hľadiska sa brat vníma ako strašná kópia vašej osoby. Väčšinou býva mladší, v ojedinelých prípadoch starší než vy. Pokiaľ sa stretne brat obecný (tiež známy ako brat otravný) a rodič obecný, môže dôjsť k totálnej deštrukcii vašej osobnosti.

Brat nemusí byť len príbuzný. V niektorých vzťahoch, kultúrach, či komunitách sa toto pomenovanie používa aj pre nepokrvne spriazneného chlapa. Bratia môžu byť v cirkvách, bratstvách, či v bojových oddieloch, spolkoch ako aj inde. Pri komunistoch sa tento názov zavrhol a zmenil na slovo súdruh.

ChovanieUpraviť

Brat obecný urobí čokoľvek a aj všetko, aby vás naštval, či len strápnil. Pokiaľ je nablízku Rodič obecný, využije ho vo svoj prospech.

napr.: sedíte pri PC a píšete tento článok, v tom k vám príde brat obecný a povie: "požič mi mobil." Vy odpoviete: "NIE", on ovšem neprestáva a melie stále dokola: "požič mi mobil" ... asi tak po 5 minútach neustáleho "požič mi mobil" nevydržíte a buď:
 • ho zjebete a on odíde s plačom za rodičom obecným, ten vás vzápetí sprdne a zoberie vám mobil (ktorý dá samozrejme bratovi obecnému).
 • dáte mu svoj mobil, on s ním odíde kamsi preč a za 10 min je naspäť, pretože nefunguje (viac viz. schopnosti).

SchopnostiUpraviť

 
Tak tohto by ste za brata nechceli

Brat obecný disponuje extrémne výkonným mozgom, ale nevie ho využiť inak, než vymýšľaním rôznych spôsobov, ako vás naštvať. Medzi najvražednejšie schopnosti Brata obecného patria:

 • ovládanie rodiča obecného
 • programovanie (skôr Hackovanie)
 • poštvanie blízkej osoby proti vám
 • demolácie čohokoľvek
 • atď..

Ako sa zbaviť Brata obecného?Upraviť

Aby ste mohli účinne eliminovať tento živočíšny druh, musíte najskôr vedieť, kde sa tu vlastne vzal.

PôvodUpraviť

 
Ale tohto by ste za brata brali

Brata obecného stvoril Chuck Norris, aby mu uľahčoval prácu pri hromadnom vyvražďovaní. Prvé zmienky o Bratovi obecnom sú z 3. dňa po stvorení sveta Chuckom Norrisom.

Eliminácia Brata obecnéhoUpraviť

Eliminácia je veľmi obtiažna, pretože je chránený rodičom obecným. Existuje pár dobrých spôsobov, ako sa ho zbaviť:

 • uškrtenie - tiché
 • zastrelenie - rýchle ale hlučné
 • podrezanie - bezvadná pomsta
 • umlátenie - najviac používané po rozhovore s Bratom obecným
 • a iné ...

Telo brata obecného je nevyhnutné niekam schovať, najlepšie spáliť. Teraz sa len modlite, aby rodič obecný neodhalil, že tu niekto chýba. Našťastie je rodič obecný veľmi hlúpy.

ZáverUpraviť

Brat obecný je veľmi nebezpečná kópia vašej osobnosti stvorená Chuckom Norrisom, k vraždeniu neviniatok.
Pamätajte, že tento exemplár je extrémne nebezpečné stvorenie! Poslanec z pekiel, výtvor Chucka Norrisa!!

Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena
 
Rodina
Stará mať
Otec Krstný otec Matka
Muž Decko Žena
Svokra
Manželstvo
Manžel Manželka
Pes Mačka
Papagáj Korytnica
Narodenie
Chlapec Dievča
Syn Dcéra
Brat Sestra
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.