Bosna a Hercegovina

Bosna a Hercegovina
Bosanska i Hercegovinska federacija Bosny, Hercegoviny a Dištriktu Brčko ty kuraca jebana
Základné údaje
Štátne zrichtovanie Bohviečokracionálna federácia
Úradné jazyky Bosianštinčina
Hlavné a najväčšie mesto Capajebo - v azbuke, číta sa to Mne lata z rukoch vypadla
Druhé najmenšie mesto Bájna Lúka
Najvyšší bod Bosansky Vrh
Najdlhšia reka Hercegovska rijeka
Národná hymna To ta Bosna To ta Hercegovina, to je divný štátik
Národné motto Počekejte kak my ujebem Hrvatom moro
Demografia
Rozloha 51 129 km²
Počet obyvateľov 3 500 000
Hustota osídlenia Kde tu
Susedia Chorvátsko, Kuraci Srbsko, Čierna Hora
Ostatné
Prezident Bosan Hercegović
Premiér Herceg Bosanović
Národní hrdinovia nik
Zakladateľ štátu Dištrikto Brčkovič
Mena Konvertibilná Marka (skratka KM, kľudne ju nazývajte kilometer)
internet tld .ba

Bosna a Hercegovina (bos. Bosna i Hercegovina, čes. Bosná a Heřcegoviná, ang. Bos.. What?, nem. Keine See, srb./chor./slovi./črnhrs./ Tote kurace

Je vnútrozemský prímorský štát s dĺžkou pobrežia presne asi pár (neurčité číslo!) krokov (podľa presnej slovenskej mierky: čo by kameňom dohodil). V roku 1984 sa v Sarajeve konali ZOH, na čo Bosniansky Hercegovčania mileradi spomínajú. Ako menej rozvinutá krajina Európy sa neteší záujmu turistov o čom svedčí aj rozhovor, ktorý sa podaril zachytiť redaktorom s bežným stredoslovenským turistom:

Zas si tu ty paškviľ nepodarený? Aká Sosna? Jebem ti ja tieto neznámje krajne. Račej koby si mi hube priniesou sosnáke, praženici by som bou na bľache navariu. Idz už do piče kým ti tú papuľu neokrôchanú nerozjebem

Táto neznáma krajina by však mala byť rajom pre ľudov, ktorí si potrebujú dokázať, že sú niečo viac (nečíslo!). V Bosne doslova všetko stojí päť (prvočíslo!) skurvených neexistujúcich korún. A teda, keď si primitív, čo pičuje na Soroša, denne octuje, myslí si že vo vakcínach su piči čipy a autizmus, zarába 600€ mesačne a vozí sa na u suseda Joža čipnutej 20ročnej Oktávke jednaďeveď TDI - je táto krajina stvorená na strávenie príjemnej dovolenky. S tými pojebanými 600€ tu budeš za kráľa... Ty kokot.

Členenie, politika a tie ďalšie pičoviny čo nikoho nezaujímajú a len to scrolujú nižšieUpraviť

Bosna a Hercegovina (odteraz, kurva, budeme používať skratku BiH, lebo našich redaktorov jebne), je federácia. Aká, to nikto okrem nich vie. V Amerike to je jasné - každý štát ma svoje pravidlá (Češi majú aj povidlá) až na tie ktoré majú spoločné s ostatnými a preto tvoria federáciu (je to samozrejme celé zložitejšie, len pre kokotov aby pochopili sme to zjednodušili). V BiH to funguje inak. BiH vlastne NIE JE federácia Bosny a Hercegoviny a celé je to len jeden veľký ojeb. Oficiálne to je totiž štát zložený s dvoch republík a jedného dištriktu:

  1. Republika srbská
  2. Federácia Bosny a Hercegoviny
  3. Dištrikt Brčko

Obe republiky majú hlavné mestá:

  1. Banja Luka,
  2. Sarajevo
  3. vraj vzniklo kvôli tomu, aby sa to tam celé nerozjebalo... Nuž toto bežný Slovák nepochopí a ani to nemienime ďaľej vysvetľovať

Zamyslenie: Prečo sa teda nevolajú - Federácia Republiky Srbskej, Federácie Bosny a Hercegoviny a dištriktu Brčko s tým že obyvateľ Federácie Republiky Srbskej, Republiky Bosny a Hercegoviny a dištriktu Brčko by sa volal federantrepublikysrbskejfederáciebosnyahercegovinyadištriktubrčkovec? A prečo je to federácia federácie?

Capajebo AKA Sarajevo (alebo Mne lata z rukoch vypadla)Upraviť

Sarajevo je hlavným mestom Federácie Bosny a Hercegoviny a zároveň hlavné mesto Bosny a Hercegoviny tej celej aj s tým dištriktom a aj s tou republikou (nie Uhríkovou). V Sarajeve žije cca 50% kresťanov a 50% moslimov a zvyšných 50% je zvyšok. Zaujímavosťou je, že v tomto meste ani za tú piču (jednotka obtiažnosti) nenájdete reštauráciu, kde čapujú dobré pivo. Určite však nájdete radnicu, odkiaľ vyšiel František Ferdinand a aj miesto kde ho Gavrilo Pricip z princípu odjebal. Neďaleko je múzeum, kde nájdete Principove posraté gate (nie vulg.). Srbi dodnes považujú Principa za národného hrdinu, Slovensko teda nie je jedinou krajinou, kde obdivujeme kokotov... Okrem iného, v Sarajeve je pár mešít, pár kostolov, pár synagóg a iných budov. Marián Kotleba preto hodnotí toto mesto ako Pgehnane multikultugágne - alebo Gôznogodé a preto dostáva TGI z DESAŤ na Kotlebovej škále. Sarejevo je tiež známe ako európsky Jeruzalem.

Ostatné mestáUpraviť

MostarUpraviť

Mostar je známy svojim samovražedným mostom, ktorí rozjebali chorváti ale potom na znak zmieru znovu postavili. Je vysoký asi veľa metrov a každý Mostarčan, ktorý chce frajerku, musí skočiť z mosta. Ľudové zariekadlo - Keby skočil z mosta skočíš za ním?? tu teda má úplne iný rozmer. Samotný skok z mosta však nezaručí, že frajerku dostane. Avšak to mostarčania nevedia a miesto toho aby si ho honili pri porne, snažia sa mostarčanky zaujať skokmi z mosta. Bohužiaľ, nie každý skočí správne a presne pre to pripadá na jedného dospelého muža z Mostaru 17 žien.

BrčkoUpraviť

Brčko je mesto, ktoré založili zhulení Česi keď si tu zmotali brko. Motto tohto mesta je - Podej mi to brčko píčo, už to hulíš hodinu mrdko. Brčko preto slúži ako tzv. buffer zone medzi dvoma štátmi. Keď sa vzťahy vyostrujú prosto si v Brčku zmotajú brčko a vše je zas v klidu

NeumUpraviť

Jediný morský prístav a najdrahšie mesto v BiH. Chorváti to však celé dojebali keď postavili skrz zátoku most a do BiH sa veľká loď už nedostane (a úprimne, čo by tam robila?)

ZaujímavostiUpraviť

V každej piči je pumpa. Fakt. Na Slovensku je obvyklé v malej dedine mať: potraviny, krčmu, obecný úrad. V BiH je v každej riti pumpa.

3 je mystické číslo. 3 národnosti. 3 náboženstvá. 3 jazyky. 3 prezidenti a maximálne 3€ na hodinu. Trojka je v BiH sväté číslo.

Jazdila tu (vraj) prvá električka v Európe

Bosanska kava - je tradičný (nechutný) kávový nápoj. Prirovnať ho môžeme ku klasickému, rýdzo slovenskému turkovi. Kávu najebú do zajebanej nikdy neumývanej džezvy. Zalejú to vodou. Potom si to s tým sajrajdom prelejete do mikro šálky a zajebete celý stôl. Ku káve tradične dostanete lacné turecké želé známe u nás najmä z jarmokov a prípadne mlieko. Keď to celé vypijete, sračka vás dostihne cca do 15 minút.

V kluboch vám obsluha ponúkne drogy najrýchlejšie v celej Európe.

Rakija je posvätný nápoj a jeho zneuctenie sa trestá bičovaním a vyhostením

Necyklopedické štáty

 

 Absurdistan  Antarktída  Byzantská ríša  CCCP  ČeskoslovenskoFranská ríša  Hollywood  Internet  Kráľovstvo Šumavy  Mikzicko  Morava  Osmani  Rakúsko Uhorsko  Rímska ríša  Tisícročná ríša  Veľké Uhorsko  Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
  Afganistan  Anglicko  Bosna a Hercegovina  Bulharsko  Česko  Čierna Hora  Čína  Dubaj  Egypt  Európska únia  Fínsko  Francúzsko  Grécko  Holandsko  Hong Kong  Chorvátsko  Izrael  India  Írsko  Japonsko  Kanada  Kosovo  Kuba  Líbya  Maďarsko  Mongolsko  Nemecko  Nórsko  Poľsko  Rakúsko  Rumunsko  Rusko  Slovensko  Slovinsko  Švajčiarsko  Srbsko  Taliansko  Turecko  Ukrajina  USA  Veľká Británia

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.