Ťažko určiť, kde sa končí civilný bordel a začína vojenská logika!

des. abs. Ždiebik po pochopení "systému" fungovania VÚ 6377

Bordel
Reeperbahn.jpg
Bordel naoko nevyzerá vôbec ako neporiadok.
Waiting for customers.jpg
Toto asi nebude bordelamamá, ale prostitútka.

Bordel, stredoslovensky aj borďeľ, doslova verejný dom, nevestinec, t.j. miesto, kde sexuálne pracovníčky (prostitútky) hromadne vykonávajú svoje povolanie. Nepliesť si s chodníkom a ďialnicou, kde sa prostitúcia praktizuje skôr individuálne.

Pôvodne bol bordel navrhnutý ako školiace stredisko, anglickycamp“, pre budúce manželky. Malo byť v nich trénované ich ideálne správanie k budúcim manželom. Bohužiaľ v priebehu dejín sa tento zámer ukázal ako utopický a toto zameranie bordelov sa mierne, no predsa len odklonilo.

Keď prenášame, tak prenesene termínom bordel označujeme „chaos“, „neporiadok“, či iný odklon od ideálu vo veciach (malé tudle), v organizácii, ale aj v disciplíne a vzťahoch a podobne.

Riadenie klasického bordeluUpraviť

Profesionálne vedený bordel má systém, v ktorom cítiť teplo rodinného kozuba. Na čele bordelu v pravom zmysle slova stojí bordelmamá. V tomto prípade ide o profesionálnu tzv. „slobodnú matku“, ktorá nemá záujem prať ponožky a variť večeru nejakým pankhartom, či dokonca manželovi. Bordel mamá má na starosti uspokojovanie partnerov svojich nepokrvných dcér.

Dcéry bordelmamy sú remeselne zdatné v profesii prostitútka. Bordelmamá má náročné postavenie, lebo jej zamestnankyne sú prijímané napriek tomu, že sú samoukmi. Znamená to tak, že prostitútky nemajú kvalifikačné skúšky a teda ani žiadne výučné listy, maturitné vysvedčenia, či vysokoškolské diplomy. Bordelmama nemá nijaké garancie o úrovni uchádzačiek o zamestnanie a musí sa teda riadiť iba svojim citlivým obchodným nosom a spätnou väzbou a požiadavkami od zákazníkov. Má to ťažké aj preto, lebo ako žena nevie presne vyskúšať a ohodnotiť úroveň práce svojich dievčat. Bordelmamá má ďalej problém s obrátkovosťou, či starnutím zamestnankýň, bordelmamá musí dbať, aby sa jej obslužné zariadenie nestalo liahňou deciek a iných rôznych pohlavných chorôb.

Manžela, respektíve bordelapuciho vo férovom bordeli nahradzujú zhruba dvaja muži: jeden je vyhadzovač a druhý je barman. Niekedy je to s týmito dvoam podobne ako s pracími práškami: fungujú dvaja v jednom. Nevylučuje sa ale, že ich môže byť v bordeli viacej a nie je neisté, či niektorý z nich nie je pre dievčatá skúšobným komisárom.

Bordel prenesenýUpraviť

V prenesenom význame sa v bežnom živote musíme orientovať v pestrej škále rôznych iných bordelov. Poznáme bordely v deckých izbách, poznáme bordely v práci, poznáme bordely na úradoch a aj štát spolu s jeho inštitúciami sa javí ako parádny bordel. Bordel je na uliciach, bordel je u lekára v čakárni, či v nemocnici. Bordel je v škole na prestávkach, v záchodoch...

Za bordel na pracovisku zodpovedá riaditeľ a vedúci pracovníci. Za bordel v štáte údajne zodpovedajú voliči. Z bordel v deckej izbe zodpovedajú vyťažení rodičia. A keď už nikto za ten bordel nemôže, môže zaň stále niekto. My si ho nájdeme.

Bordel v slovnom prejaveUpraviť

„Bordel“ je aj slovo, ktoré svedčí o bohatom fonde slovenského národa. Je to jedno fantastické, úžasné slovo, ktoré dokáže v kričanej podobe spôsobiť ten úžasný pocit úľavy, ktorý sa dá porovnať s dávkou drogy. V istých fázach napumpovania emócií je vypustenie slova „bordel“ z úst sprevádzané dvojtretinovým orgazmom.

Bez slova „bordel“ by boli ovčania Slovenska chudobnejší a žilo by sa im oveľa, oveľa, oveľa(...) ťažšie. Preto by mali byť Slováci Bohu povďační, ze im bordel doprial.

Ďalšie príklady použitiaUpraviť

Toto že je cirkus? Obyčajný bordel je to! Ja som mal kedysi bordel, to bol cirkus... Toto majú byť aktobatky? Kurvy sú to! Ja som mal kurvy, to boli akrobatky...

—dedko počas návštevy cirkusového predstavenia


A máte to tu organizovaný sex, či iba obyčajný bordel?

—pani učiteľka na školskom výlete


Anna bordelárka

— Ivan Olbracht


Bordelári všetkých krajín, spojte sa!

— Karl Marx


Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.