Blondína

(Presmerované z Blondínka)
PA-TAG.png Varovanie! Pompino0006.jpg
Tento článok obsahuje bežne nie spisovné slová.
Vo vlastnom záujme sa ich zbytočne neuč a zabudni ich. Pokiaľ nepoznáš ich význam, pozri sa na Wikipédiu.

Blondína je druh ženy, prirodzene sa vyskytujúci na severných pologuliach. Blondína je z pohľadu mužov kontroverzná a rozporuplná bytosť. Zatiaľ čo zástancovia blondín argumentujú ich telesnými kvalitami, nekomplikovanou povahou a obrovským potenciálom v sexuálnej oblasti, odporcovia tvrdia, že sú to štetky, fajčihuby a hnusné odporné kurvy. A navyše, myslením trúbky. Tieto kontroverzné vyhlásenia vytvárajú informačný chaos, ktorý je prekážkou k dokonalejšiemu porozumeniu problematiky blondínok, a majú u samcov dvojaký účinok:

  1. Že títo blondíny ignorujú, lebo ich majú apriori za niečo nečisté a pritom prichádzajú o (kurva) veľa (nečíslo!)
  2. alebo naopak, idú do vzťahov s blondínami bez realistického odhadu, a potom ich zlatovláska nechá a sú z toho "na vetvy".
Blondína.jpg

Cieľom tohoto článku je priniesť trochu svetla do tejto problematiky a vysvetliť, že kto tá blondína je, a na čo je kurva dobrá. Síce blondíny každý pokladá za niečo inéé... sú o nich hlúpe, sa dokázalo že tieto vtipy sú písané o prefarbených blondínkach ktoré sa správajú ako pipky... ďalej bolo dokázané že tieto vtipy mohli kľudne vymyslieť aj závistlivé brunetky!!! No blondíny sú väčšinou kolenami otvorené, komunikatívne a hlavne citlivé. Veď blondína pôsobí predsa takým prirodzeným dojmom..!!!

PôvodUpraviť

Už letmý pohľad do análov napovedá, že rozpor a kontroverzia okolo blondínok je stará ako civilizácia. Najstaršia písomná zmienka o blondínach pochádza od Herodota, ktorý vo svojom päťstozvãzkovom diele opisuje národy na severe:

„Na močaristých pláňach, od Volgy na východe, po Ladu na západe (dnešná Niva), žijú kmene Amazoniek. Keď chytia nejakého muža, obcujú s ním tak dlho až ho privedú ho do úplného vyčerpania. Zoberú mu peniaze, zničia mu život a keď už nie je čo zobrať, zoberú decká a idú ďalej.“

Oveľa pozitívnejší opis blondínok podáva Tacitus v diele Germania:

„Germánky sú kurva plemeno. Legionári tvrdia, že keď ich klátia, tak ho majú dlhý na tri siahy“.

Ďalší opis žien zo severu, svedčiaci o ich mimoriadnych fyzických kvalitách, podáva arabský cestovateľ Ahmed ibn Fadlan. Počas svojej misie u Povolžských Bulharov sa dostal do styku s vikingskými obchodníkmi (Rusi), o ktorých naškriabal písomné svedectvo (nájdené vo videotéke kazaňského sexshopu):

„Tieto Rusky majú najperfektnejšie telá aké som kedy videl. Celá Kazaň si honí pri pomyslení na ne.“

MentalitaUpraviť

 
Typická blondína na púšti

Typická blondína je podobná túlavej mačke. V oblasti vzťahov sú blondíny známe tým, že sa radšej s chlapom vyspia, ako by mali ľutovať, že sa s ním nevyspali. Vzťahy s blondínami sú v zásade ukončované mužmi a smutným konštatovaním: „Je to kurva, či iba taká ľahká žena“? Prípadne dodajú: „Nikdy nevieš, kde ju piča zavedie“.

Napriek tomuto dokurvenému imidžu sú blondínky úspešné ženy. Dôkazom sú večné kundy ako Helena Trójska, Marylin, Pamela a, samozrejme, Paris. Aj keď im prítomnosť vagín spôsobuje ťažkosti v oblasti rozhodovania, vedia používať mozog (podľa neuorologických vyšetrení ho používajú približne 0,001 promile času, v prítomnosti chlapov o niečo menej).

Ekonomika vzťahovUpraviť

Blondínka je naoko silne ľavicovo orientovaná. Nie je možné ju vlastniť, maximálne iba spoluvlastniť. Počet spoluvlastníkov nie je nikdy istý a to ešte nevylučuje prítomnosť tichých spoločníkov. Muži na všetkých stupňoch milostnej hierarchie či prepletenca sú s blondínou spokojní (kto by kurva nebol). Jediný nespokojný je ten lúzer, s ktorým blondínka oficiálne chodí, ktorý jej platí, a stará sa o ňu, a na ktorého sa ona potom vyserie, a ktorý potom trpí za svoju jebnutosť... Napriek tomu, že takto to chodí u všetkých kuriev už tisíce rokov, stále sa v spoločnosti vyskytuje množstvo mentálne blbých, ktorí ochotne preberajú prvé miesto na blondínkinom červenom zozname.

Miesto blondínok v spoločnostiUpraviť

Všetci, ktorí o blondínkach šíria škodlivé mýty, rozprávajú o nich kydy aké sú "štetky vyjebané" a pod., patria do kategórie hlupákov na prvom mieste zoznamu. Nerealistickí trtkoši, ktorí nedokážu konštruktívne využiť prednosti a zadnosti, ktoré blondína ponúka, a trápne sa snažia monopolizovať si blondínu pre svoje sebecké účely. Blondína je síce zdanlivo blbá, ale svojim jebaním na vśetky strany robí pre svoju budúcnosť len to a ešte aj to najlepšie. Kombinuje svoje gény s tak veľkým množstvom partnerov ako je možné a tým zvyšuje šance prežitia jej parchantov. Evolúcia nie je pre moralistov, snívajúcich sen o fungujúcej tradičnej, prípadne nukleárnej rodine na celý život a veky vekov. Je to realita v tej najčistejšej podobe ako to kurva ide.

Vedľajším produktom evolučného správania blondín je to obrovské množstvo jebačky, ktorú sú schopné chlapom poskytnúť. Nekomplikovaný, prístupný zdroj radostných pocitov, ktorý má významnú sociálnu úlohu- prináša uvoľnenie, tlmí agresivitu a konflikty v zárodku. Na správaní blondínok je nič nemorálne a je nič zahanbujúce. Poskytujú mužom to najlepšie, čo muž od života môže dostať: orgazmus. Čo je prejavom tej najhlbšej ľudskosti, altruizmu a filantropie. A keďže sú blondínky schopné počas svojho života obšťastniť tak veľké množstvá mužov, je ich morálny prínos o to významnejší.

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka RolincováĽudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.