Bicykel (nie bycikel ani bicikeľ, ako by sa očakávalo, v stave núdze sa pripúšťa tvar bicigeľ) je vyvrcholením vývoja vesmíru.

Typický bicykel.
Bicigeľ bol vytvorený aj pre pomoc človeku v menej rozvinutých krajinách

Príroda nedokázala vyrobiť kolesoUpraviť

Je to dopravný prostriedok, ktorý v sebe ukrýva najzložitejší vynález z čias Sumerov. Pán boh si mohol do kolena vŕtať, ale v prírode sa koleso nevyskytuje... to je smutné, ale veselé je na tom to, že my sme koleso vymysleli a pokrok mohol pokračovať.

>>PapaRatzi dôrazne protestuje proti tomuto tvrdeniu. Boh poznal koleso:
Pr 8:27 Keď pripravoval nebesia, tam ja, keď vymeriaval kruh nad priepasťou,
Iz 40:22 On je to, ktorý sedí nad kruhom zeme ...; on rozprestrel nebesia ... a roztiahol ich ako stánok na bývanie<<


Prvé bicykle mali 16 kolies, ale drahým výskumom sa dokázalo, že k funkčnosti mu stačí aj jedno. Kvôli bezpečnosti sa dnes vyrábajú bicykle s 1+1 = 2 (aj cez všetky vaše očakávania, dva nie je druhočíslo) kolesami. Väčšina bicyklov má okrúhle kolesá futuristického vzhľadu.

Využívanie bicyklaUpraviť

"Kto bicykľuje, žije dlhšie. Pokiaľ ho nezrazí auto."

- lekár

Človek na tomto prístroji väčšinou pomocou vlastnej sily mení svoju polohu v priestore a čase (chodí do roboty, do krčmy... ). Bicykel bol vytvorený pre pomoc človeku s jeho nedokonalým pohybom a akýkoľvek iný spôsob využitia nie je výrobcom odporúčaný.

Bicykel sa využíva aj na bezcieľne bicyklovanie, čo je šport populárny najmä medzi rybami. Svine sa nebicyklujú, pretože majú krátke nohy (ryba krátke nohy nemá). Mnohí ľudia sa nebicyklujú, pretože sú svine. Kedysi sa to hovorilo iba o komunistoch, ale dnes je už sviňa kdekto.

Samostatnou kapitolou je stacionárny bicykel, o ktorom sa po dlhom a náročnom výskume zistilo, že je na piču, čo znamená, že ženy na ňom dokážu dosiahnuť orgazmus. To sa dá aj na obyčajnom bicykli, ale potreba sústrediť sa na cestu a trúbenie okoloidúcich vodičov môžu ženy zbytočne rozptyľovať.

>>Určite si kúpte bicykle Slovenskej výroby, je si z čoho vyberať. (Pozn. Neplatí pre záujemcov o spoznávanie jaskyne Driny, v takom prípade sa viacej odporúča model украина, ako na to prišli už i naši bratia Česi: "chceš li poznat co je dřina kup si kolo Ukrajina")<<


Šport
 

BicykelBojové umeniaBunjijumpingCurlingFitnessFormula 1FutbalGolfHokejKorčuľovanieKrvavý kúpeľPoweriserRiťolezectvoStacionárny bicykelŠachTukosenieVolejbal

 

Hlášky slovenských komentátorovKorupciaIvan NiňajNiňajove hláškyOlympijské hryZimné olympijské hry 2014Púnske vojny

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.