Bezpečný sex

Bezpečný sex je osobitný druh sexu, pri ktorom nás nemôže postihnúť:

Toto je druhá najbezpečnejšia metóda, hneď po zajebaní si topánok od blata,
odporúča ju 11 z 10 odborníkov.

No dosiahnutie bezpečného sexu používame ochranné prostriedky, obranné chvaty a kopy, špeciálne polohy, vedu, náboženstvo a p.

Bezpečné mesiaceUpraviť

 
Bezpečný sex si vyžaduje aj primerané ochranné prostriedky.

Pokiaľ sa bojíme len počatia, pomôže nám aplikovaná veda, konkrétne zoológia. Všetci vieme, že bociany sa sťahujú na zimu do teplých krajín a preto sa v zime žiadne deti nerodia. Preto stačí starostlivo počítať a nič nám nehrozí. Problémy robí globálne otepľovanie, vďaka ktorému sú dátumy odletu a príletu týchto vtákov nespoľahlivé. Ale do 1. októbra do 30. marca by tu tie potvory nemali otravovať, čiže bezpečné mesiace na sex by mali januárjún, najbezpečnejšie sú apríl a máj, čo potvrdzujú aj štatistiky, dokazujúce, že opatrní Slováci najviac sexujú práve v týchto mesiacoch.

Je tu aj určité svetielko nádeje na zlepšenie situácie, napr. 12. septembra 2008 až 150 slovenských bocianov narazilo v Saudskej Arábii do vedenia vysokého napätia.

Bezpečné pomôckyUpraviť

Nakaziť sa môžeme nielen stykom so živým partnerom, ale aj prostredníctvom erotických pomôcok. Preto napr. výrobcovia kondómov odporúčajú natiahnuť kondóm aj na vibrátor. Údajne to pomáha rozvíjať gumárenský priemysel.

Nebezpečná môže byť dokonca aj zelenina. Podľa najnovších správ však španielske uhorky za nákazu nemôžu, takže ženy ich môžu používať aj naďalej. Naproti tomu španielske mušky sú naďalej predmetom skúmania. Nie že by mohli zapríčiniť medzidruhové kríženie, to je ako sa zdá vzhľadom na veľkú vzdialenosť v potravinovom reťazci dosť sporné, ale ich vplyv na krvavú sračku sa celkom nedokázal. Je to vážny problém po tom, že krvavé sračky sa vyskytujú v masmédiách dosť často: od Televíznych novín až po prime-timeové programy vysielania a témy najpútavejších správ v mienkotvornom Novom Žváste. Preto odborníci španielske mušky s bezpečným sexom nespájajú.

Naopak, pokiaľ hlavným rizikom je, že nás prichytí hrubokrký manžel nášho objektu, natiahnutiu kondómu na kameru nad vchodom sa radšej vyhneme.

Bezpečný sex v čase covidu-19Upraviť

 
Príklad bezpečného sexu počas pandémie

V čase výskytu ochorenia covid-19 je dôležité používať pri sexe ochranu, ktorá spočíva v nosení ochranných pomôcok, t. j. rúška alebo respirátora oboma partnermi počas celého milostného aktu. Taký pohlavný styk, pri ktorom obaja partneri nepoužívajú rúško alebo respirátor, sa považuje za nechránený pohlavný styk. V záujme obmedzenia rizika šírenia covidu-19 sa tiež odporúča praktizovať sexuálne polohy, pri ktorých partner vzniká do druhej osoby odzadu.


Bezlysini neschvaľuje tento článok
pretože popisuje detaily jeho donjuanských metód a teda ohrozuje jeho monopol na pohlavný styk na Apeninskom polžaludi.
 

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.