Béla Bugár

Biéla Bugár (po slov. Vojtech Chrobák), známy tiež ako Luhár Béla, je(bol?) významná lovenská politik, ktorá by sa aj na politiku vysrala, no ešte neni ten správny doba. Béla vravela, že „ešte kým Szlotta János žije, oplatí politika mu“. I Béla stále to besíluje ešte, že „Ta nekh žije ten Janči Báči nem pár rokof, ale sok veľa rokof, majd mert munka bude“.

Béla Báger
Béla Bugár

Luhár Bőlla
Narodenie 7. júl 1958
Pozsony
Úmrtie Nikdy
Nikde
Výška 190,6 cm
Váha 152000 mg
Známy vďaka Posielaniu zábavných SMS
Manžel Miklós Duray
Manželka Pál Csáky
Deti Vták Turul
Partner/ka Ivetka
Rodičia Attila
Príbuzní Janči
IQ 398°C
Podpis Béla Bugár, podpis
Webstránka madarinakrivan.hu

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Arcijebo Béla tak aj kým kce/ nekce je stály biznys príslušnestvo politický inštitúció tak menovaná že až Nacionálish Szlovákió zrada.

Életrajzi životopisušUpraviť

Béla Bugár sa rodila v Bratislave, kde vyštudovalo Lovenský Teknikuš Univerzitö. Začínala sa ako strojný inžiniéra vo Závod ťažká strojárstva. Asi vtedy tažký munka to bol to. Éé poslancom Národné zrada SR stalo sa Béla v roku 1992.

Magyar koalíció fundamentálisUpraviť

V rokoch 1991 - 1998 bola predseda Maďárom kresťanskodemokrtického hnutia a v rokoch 1998 - 2007 ho viedol sa Stranu maďaruš koalíció. A tá zradná velekurva Béla viedla ten koalíció srandovne veľmo, že tak páčilo sa i Szlovák televízió a nevadilo, že súkromný, či allami az a všetci pretŕčali ho do kamery. Eéé... a kedves nyízujingom sa to lúbilo velmi tiež, že SMS poslali veľa mu. A tak Béla stal skoro taký populáros politikus, až skoro az a czelebrita bácsi.

Skoro keď politka osral a ešte raz šiél do MostaUpraviť

Ten Béla csak sa asi trochu zasmolil sa, keď ten koalíció kcel že volí nový predseda, čím stal sa pruser ten, že Magyar Koalíció Pártya volil v 2007-év za predseda ten Csáky Pál, kto bol Miklós Durayi sok simpatikus. Csáki Pál bol nemkokot, on kcela pre Szlovák Magyar állampolgárság dobre a jó ešte viác iba, ale aj tak tak nasrala Bugár Béla, že velekokot Béla povedala, že „politiku kašle, že možno aj ide bude robiť riadne...“.

No pre sztrojárus závody málo bolo robota a tak sa Béla rozhodla, že sa építők... Eé... ehm, sa sztavbarom stane sa a že cesta asi za Šamorín treba bude, či čo, a posztavil a taký že Most, či že Híd, či bol to. A povedala, že jó bol by bol, keby dáky Szlovák ember bolo by tam este stavbár asi tiéž jó. No dokurvilo sa to nakoniec to, lebo to aj tak sa nakoniec len politikus pártya bol len. Potom že Béla povedala aby aj Szlovák volics príde, a že ešte viác hlas do Szlovák parlametnuš bola by, keby že Szlovák že pekné beszélgetés že bola na verejnosť v televízió. Aby ich politikus vysierala sa, že iný je ako Magyar Koalíció má. To nem hülye, az azapád, to dobrá nápad to bol.

Az a nový kariérus na 2010-évUpraviť

A bol potom taký že parlamentus voľba, kde natárala az esti mese taký pekný, že zvolil sa Béla sa do parlamentu asi zasa v leto 2010.

Esti mese bol pre Magyar Szlovák állampolgárság asi lepcsie ako Magyar Koalíció Partya mal, lebo bol taký vec, že Csáky Pál poslanec nezostal vóbec a tak predsedovať jeho pártya vysral on. Lehet, Csáky Pali teraz hladala dáky stavbrár, ba i matematikuš firma, kde by robiť mohol bol.

Csak Luhár Béla dosral tiéž to asi na malý darab tiéž, lebo do jeho pártya ten Most či čo Híd to volá sa, sa dojebalo aj pár starý politikus, kerý do politiky by nikdy nedostali keby volili sami sa: že Šebej, že Osuský, že Dostál a aj dáky že Zajac tam bola či čo bol to navyše a ešte.

Chvíľka poézie:

„Bela Bugár
Recitatuš poeziš"

Den mátiek
"Všetkym matkám vynšujem
je den matiek to ja viem
zdravia,lásky,šťastia vela
vynšuje Vám Bugár Bélla"


Štastné Vianoce
"Veľa pokoj, aj šťastie.
Každý! Aj kresťan, aj žid,
šťastné sviatky Vám praje,
Bela Bugár, Most-Híd “


Az a strčná kuk to Béla az a politikus funkciósUpraviť

Politikus pártyás kariéraUpraviť

 • 1990 – 1991 – sa zbadala, že katolikus i demokartiku by mohol aj by byť bola člennom predsadania MKDH
 • 1991 – 1998 – najsam veľká bossuš MKDH
 • 1998 – 2007 - Magyar partyás sa dala do jedného chleiva a Béla sa stala predseduš tomu čo volala SMK
 • 7. jún 2009 - Béla zložila spolu s iní vykopnutí honfitársainak elvtársami ten izé že MOST-HÍD
 • 2016 - Nagyzráda szlovákmagyar nép

Politikus állami funkciósUpraviť

 • 1990 – 1992 – az a MKDH helyettes pre Ťěžkoslovenkého federális shomaždeniá
 • 1992 – 1998 – poslancuš NR SR pre MKDH
 • 1998 – 2002 – ten istí helyettes ako prettým v NR SR len iní zkratka, že „SMK-MKP“
 • 2002 – 2006 – zasa bola Béla, že SMK-MKP helyettes ba až podpreceduš NR SR, no Chrušovská Pali sa vysrala na to a Béla vzala gšeft predcedu NR srandy
 • 2006 - 2010 - po roku vysral, že Magyar Koalíció, no posranec Béla zostala, že pre národ pre zobranú bezpečnosť trebalo ho tam
 • 2010 - Eé... keď Béla bála, že no poslancovania nezoberú ho, nasrala sa a šla do voľbovania akože to MOST-HÍD, a šla sa sposlancovať ďáleyi
 • 2016 - Nagykurva anális Fico Róberta Eé... keď Béla bála, že Marián Kotleba v parlamentbe, Béla vysrala na svojho voličov a išla vláda Most do Ficovi

DiskografióUpraviť

A Béla diskotékovala už mnoho televízió program a aj čelijaký šou tam bola tiéž no on. Este jeho esti mese DVD na diskó Béla nevydala, no možno neskór dáky vynde už. Možno memoáruš keď sa všecké Szlovák Nacionális vysere politikovať. No dluho to móže truvať ešte že a tak aj veríme ho, že Bugár Béla politikuš DVD diskuš bude tu skór. Eé a bola by to dobrá nápad, lebo ten diskuš by pridala pár hlasóf o Most Híd, či čo to je... Istenem, Istenem, no nem?

Amíg ijen jól beszéltek magyrul, addig nincs baj vazeni divaci!

Oficiálna politika Slovenska  
  Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
 
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.