Done.png


"Najlepšie terénne auto je služobná oktávia."

- autista
Jeden z prvých automobilov, stále ešte funkčný.
Auto v Kazachstane

Auto je technické zariadenie zväčša na štyroch kolesách, ktoré sa dá využiť mnohými spôsobmi ako na príklad presun z bodu A do bodu Bé, bez toho aby ste si zasvinili nohu od bicyklovej retiazky, machrovanie pre kamošmi, že kto má väčší motor a dva výfuky a ak je doma manželka alebo fotrovci tak aj na sex (doporučuje sa verzia combi alebo VAN) a vela iných chujovín. K autu neodmysliteľne patria volant, trúba a stierače.

Vznik a súčasnosťUpraviť

Prvé auto zostrojil nikto iný ako samotný Ani Olearnikova, aj preto sa doteraz považuje za najlepší dopravný prostriedok v našej galaxii (tvrdiť opak by som s ohľadom na Chucka radšej neskúšal). Staroveké autá spoznáme podľa toho, že smrdia, pretože už zdochli pretože s hygienou to v stredoveku bývalo biedne. Od vtedy už ubehlo veľa rokov a automobilizmus sa stále vyvíjal (zatiaľ čo si Chuck Norris jazykom čistil lakťovú jamku), napredoval dizajn, výkon, ale aj bezpečnosť. Jedinou nevýhodou automobilov naďalej zostáva skutočnosť, že sú škodlivé k životnému prostrediu (smrdia inak ako tie stredoveké).

Jednou z najrenomovanejších automobilových značiek je Trabant, viac známy pod skratkou BMV - Bakelitové Motorové Vozidlo. Ďalšími z legendárnych značiek sveta motorizmu sú Varburg, Lada či Dacia, no hlavne Škoda 120. Menej známe sú už Mercedes, Ferrari či Bentley - ale tie nestoja za zmienku, tieto autá sú určené len pre lúzu a úplných chudákov.

K dobrému autu patrí aj dobrý rytmus (po latinsky autista). Tí najkvalitnejší sa dajú rozpoznať podľa dlhého blond copu, schopnosťou pohotovo a za každých okolností pri cúvaní obíjať okolité autá a neuveriteľným skillom používať za jazdy obe spätné zrkadlá. Na make-up.

Špeciálne súčastiUpraviť

Popri notoricky známych súčastiach ako sú kolesá a kasňa, dodávajú sa k luxusným autám aj špeciálne súčasti:

  • smerovky - smerovky umožňujú autistovi osláviť úspešné odbočenie blikaním. Sú veľmi drahé, takže ich nikto nezapína predčasne. Zvlášť užitočnou funkciou smeroviek je blikanie na oboch stranách (tzv. svetlá nesmrteľnosti), ktoré umožňuje autistovi beztrestne porušovať predpisy (orgány vidia, že máte niečo vážne na práci) a ostatní si dajú na vás pozor.
  • stierače - slúžia na roztieranie múch po skle
  • ostrekovače - slúžia na ostrekovanie chodcov vysokým oblúkom ponad strechu. Zvlášť vhodné na Veľkú Noc.
  • rodiaca manželka - umiestňuje sa na predné alebo zadné sedadlo, umožňuje prekračovať maximálnu povolenú rýchlosť a zabraňuje ostatným nám zavadzať
  • krvácajúce dieťa - používa sa podobne ako rodiaca manželka, ale umiestňuje sa zásadne na zadné sedadlo. Najlepšie modely vydržia krvácať 24/7.

Používanie a uctievanieUpraviť

Ľudo,ktorý používa auto, sa nazýva autista, ľudo, ktorý je do auta zamilovaný, sa nazýva patologický autista. Náboženstvo uctievajúce autá sa nazýva autizmus.

Fázy duševného prerodu sú nasledovné:

  1. autista ide autom aj na záchod keď mu treba srať a neserie ho, že pešo tam bol skôr,
  2. autista ide autom na záchod, blízky ale aj vzdialený, aj keď mu vôbec netreba srať,
  3. autista aktívne vymýšľa kam by ešte okrem srania mohol ísť, keď už má to auto.
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.