Atómový bimbo

Done.png


"Pekný hríbik"

- O hríboch
Atómový Bimbo
Nuklear.jpg
Famózne ožiarenie bimbom

Atómový Bimbo (teatrálne Nukleárna zbraň, ale aj Atómová boba, ale aj Atómová bomba, Rytmus vraj vraví, že Atómový bimbas a tečú mu pritom sliny) je výraz pre termonukleárnu bombu kombinovanú s kyselinou uhlíkovou, najčastejšie využívaný v krajinách tretieho sveta, t.j. v Japonsku, v USA, v Rusku, v Severnej Kóreiy a na Ukrajine. V krajinách štvrtého sveta sa jej využitie ešte len plánuje.

Atómový Bimbo bol vynájdený ešte v dobe kamennej, no masívny rozmach v podobe demonštračného arzenálu mal až v dobe Ľadovej vojny, t.j. od polovice 20. storočia. Jej spustenie na zbrojný trh predchádzali dve prezentačné explózie 6. a 8. augusta 1945 v Hirošime a Nagasaki Japonsku. Japonci sa vtedy napriek tomu, že sa už tri mesiace nikomu na svete už nechcelo hrať na vojakov nevmestili do kože.

Atómový Bimbo odvtedy už nebol prezentovaný. Pre názornosť by sme pre mladšie generácie atómového Bimba mohli porovnať so svetelnými efektami v štýle Disco, zvukovou kulisou Heavy Metalu a trápnym prejavom Hip Hopu. Krajina, kde zašveholí atómový Bimbo vyzerá potom ako keby ju spáslo stádo dinosaurov s tým ze je to zadymené ako keby tam bol zraz fanúšikov reggae (t.j. rastafariánov).

Princíp fungovaniaUpraviť

Je absolútne jasné, že nikto z nás nie je blbý a nezaváha, keď sa ho niekto spýta že čo je to „atóm“. Každý vie, predsa, že atóm je najmenšia časť hmoty, takže základnými časťami atómového Bimba sú mikroskop a mikrovlnka. Mikroskop je typický atómový mikroskop, a mikrovlnka je v Bimbovi na riadenie a štiepanie (sl. spisovne „kálanie“) atómu.

Atómovému Bimbovi totiž život vdýchol Chuck Norris vtedy, keď si chcel ohriať v mikrovlnke hríbovú polievku a pritom ako sa zakecal s Pamelou Anderson (niekto vravel, že to vtedy prišla o panenstvo Brigitta Bardottová a nie Pamela... pri Pamele by to bola vraj pedofília) si zabudol vybrať z taniera lyžičku. Kým sa to „hrialo“, on riešil nejaké veci v spálni. Boli to nejaké matematické hádanky, lebo v jednom interwiev spomínal číslo 69.

Po nuklereálnej reakcii, potom ako sa objavil velikánsky hríb nad mestom, sa Chuck najprv zmohol na „A kurva!!!“, no a potom plynule a duchaplne prešiel k rodnej angličtine, v ktorej už len džentlmensky dodal: „Wow! That light is so great! And sound is wonderful too!!! But, I am sorry for those clouds, my dear friends...“.

Po tomto drobnom incidente Chuck len doladil detaily, tým že lyžičku nahradil obohateným uránom a polievku navarili s ťažkou vodou. Ostatné [[ingrediencia|ingrediancie] receptu na Chuckovu hríbovú polievku, podobne ako u kokakoly, sú výrobným tajomstvom, ktoré vôli rovnováhe Chuck predal na obidve polky Zeme.

EtymológiaUpraviť

Meno „Atómový Bimbo“ Chucka napadlo vraj akosi samo od seba. Chuck mal vždy aj jedno špeciálne básnické črevo a zároveň je aj uznávaným znalcom a priekoníkom v oblasti Copywrittingu. Niektoré zdroje pripúšťajú síce, že je v tomto nápade môže byť angažovaný veľký bimbas (koho asi). „Bimbo“ sa javilo ako verejne prípustnejšie a lepšie slovo, lebo evokuje predstavu slona. Toto slovo nemá pre citlivejšie povahy až také vulgárne pozadie. Pri používaní slova Bimbo v médiách pred 22:00hod sa potom nemuselo toľko pípať.

Zbrane
  Atómový bimboAtómbordelBazukaBombarďákyBomboniéraBudzogáňGlockGumipuškaJadrová hlavicaHlavodrťKalašnikovMačkopalNapalmPAUKPäsťPištolPuškaSamopalSamove zásobníkySexbombaStealthTankVáľok  
 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.