Antarktída

People's Republic of Antarctica
Antarktídska ľudová republika
Flag of the People's Republic of Antarctica.png
Coat of arms of Antarctica.png
Map of antarctica.jpg
mapa Antarktídy
Základné údaje
Štátné zriadenie Ľudovodemkratická republika (:D to určite)
Hymna Sniežik sa nám chumelí, zimička je zimička
Úradné jazyky Antarktídčina
Tučniačtina
Hlavné mesto Tučniakovo
Najväčšie mesto Ľadová Medvedica
Najvyšší bod Kopa snehu
Demografia
Rozloha cca. Neustále sa topí
Počet obyvateľov 1 000 ľudí, 3 000 000 tučniakov, 2 000 001 ľadových medveďov
Hustota osídlenia 1 človek na 1 000 000 000 000 kilometrov štvorcových+1 tučniak na 1 000 000 kilometrov štvorcových+1 ľ. Medveď na 1 000 00 kilometrov štvorcových
Ostatné
Prezident Tučniak z happy feet
Premiér Medveď z ľadovej sezóny
Národný hrdina Ľudovít Štúr
Mena Ryby
internet tld .nsdap

Antarktída (ang. Antarctica, alebo Antarctic) je ľadový kontinent neďaleko ZSSR. Antarktídu objavil jeden slovák menom Kenny. Po objavení začalo ZSSR na Antarktíde stavať základne na nukleárlne bomby ZSSR tam teraz skúša nucleárne výbuchy, Antarktída sa topí, čo zapríčiňuje globálne oteplovanie.

Stéla smrti: V roku 2010 objavil archeológ-samouk Zlatko Mikin na ostrove Petra 1. stélu, ktorú vyhotovili starí Májovia, prípadne ich priaznivci.

Etnické a ekonomické zloženie obyvateľstvaUpraviť

Typický obyvateľ Anktartídy chodí zvyčajne vo fraku a živí sa rybolovom. Geneticky má najbližšie horským Maďarom. Ekonomická situácia na kontinente je prevažne dobrá, vzhľadom na veľké zásoby sladkej vody. Globálna finančná kríza sa Anktartídy veľmi nedotkla.

Anglický etnograf a dobrodruh Evans-Pritchard referoval o degenerovaných kmeňoch obývajúcich východnú časť Anktartídy vo svojej slávnej zbierke anekdot: "Dnes kraby nebudú."

Stretnutie s domorodým obyvateľom Anktartídy opisuje aj etológ Charles Bukowski v zbierke "Všetky rite sveta, aj tá moja" na strane 62 (šesťdesiat dva nie je prvočíslo, ale každé číslo, ktoré Charles Bukowski spomína sa od 4‰ môže za prvočíslo považovať).

Podľa sčítania ľudu, ktoré sponzorvala firma Siemens, je v súčasnosti obyvateľstvo Anktartídy rozdelené nasledovne:

  • 72 % Domorodých obyvateľov Anktartídy
  • 21 % Sú olašskí Rómovia
  • 15 % Slováci
  • 14 % Rusi, Bielorusi a Čiernorusi
  • 5 % Nemci
  • 4 % Anglosasi a Juti
  • 23 % Nevedelo odpovedať

Vojenské využitieUpraviť

Od roku 1939 do roku 1942 sa v Anktartíde nachádzala nemecká vojenská základňa v Novom Švábsku. Koncom roka 1942 bola presunutá na Mesiac, kde je dodnes.

Zahraničné vzťahy a vzťah k SlovenskuUpraviť

Anktartídna mena je nekompatibilná so Slovenskou vindrou, čo spôsobilo, že Slováci v minulosti len neradi chodili za prácou do Anktartídy. Výnimkou je Slovenská kolónia na Džundžskom súostroví, kde v rokoch 2004-2005 prebehla vojna medzi Džundžskými Slovákmi a domorodými Džundžami. O hrdinskom víťazstve Slovákov referoval okrem iných poľný dopisovateľ Peter Pišťánek.

Návšteva mimozemšťanov v roku 1999Upraviť

Diplomatická misia Plejáďanov sa 12. 3. 1999 stretla v Južnej Novej Zemi so zástupcami Bavorských iluminátov, aby dohodli prevedenie správy nad planétou Zem na nového vlastníka, ktorým bude od roku 2014 (po pätnásťročnom prechodnom období) čarodejný kráľ a veliteľ hviezdnej flotily Gereg Nihää.

Olympíjske hryUpraviť

Na olympiáde sú Antarktickí športovci známi a obávaní. Na jednej olympiáde získali zlato vo všetkých kategóriách, bola to olympiáda v roku 1940 ktorá sa konala v Antarktíde. Antarktída je znázornená na olympijskej vlajke nie ako kruh ale ako biela plocha.

Ešte pozriUpraviť

Necyklopedické štáty

 

 Absurdistan  Antarktída  Byzantská ríša  CCCP  ČeskoslovenskoFranská ríša  Hollywood  Internet  Kráľovstvo Šumavy  Mikzicko  Morava  Osmani  Rakúsko Uhorsko  Rímska ríša  Tisícročná ríša  Veľké Uhorsko  Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
  Afganistan  Anglicko  Bosna a Hercegovina  Bulharsko  Česko  Čierna Hora  Čína  Dubaj  Egypt  Európska únia  Fínsko  Francúzsko  Grécko  Holandsko  Hong Kong  Chorvátsko  Izrael  India  Írsko  Japonsko  Kanada  Kosovo  Kuba  Líbya  Maďarsko  Mongolsko  Nemecko  Nórsko  Poľsko  Rakúsko  Rumunsko  Rusko  Slovensko  Slovinsko  Švajčiarsko  Srbsko  Taliansko  Turecko  Ukrajina  USA  Veľká Británia

 
Zem
  Svetadiely: AfrikaAustráliaÁziaEurópaAmerikaAntarktída

KontinentyAfrikaAntarktídaAustráliaEuráziaJužná AmerikaSeverná Amerika
Iné čudáAlteraAtlantídaArea 51GalaxiaMyrtanaOceániaSvet

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.